posljedice predoziranja speedom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by vudd »

Mauriko wrote:Ne postoje lake ili teske droge...
Sve su iste....
Auuu,brate...pricaj nam malo o tome

A ti sto ''cagas'' :) uz speed... nije ti se nista strasno desilo onomad.Mozda ti je izgorjela koja licna,i za neko vrijeme ces da hodas u stranu,amputiranih ruku...Uglavnom,nista strasno.Na sve se covjek navikne.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by Mauriko »

Vudd covece, zasto mi se cini da osecam cinizam u tvojoj poruci....
Pa samo sam dao konstataciju na njen post... gde ona kaze da se drogira lakim drogama...
Who dares, wins !
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by PROČITAJ ME »

Ma da promašila si forum definitivno.. ma daj molim te.. ne želiš savjete, pa o čemu je onda rječ :?: Ja sam doživjela isto šta i ti poslije spida i eksera i znaš šta sam mila moja uradila pauzirala čitave dvije godine... poslije sam za jednu novu god. uzela par eksera i kraj... ponavljam savjet ohani malo od droga... I NEMA LAKIH TEŠKIH DROGA... sve je to isto... čuvaj se.. pozdrav..
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
iveestupic@gmail.com
Posts: 8
Joined: Mon Oct 26, 2009 8:24 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by iveestupic@gmail.com »

ej pozz svima moram se pohvalit evo vikend prošo ja bila u petak na partyu čista,nudili su mi brzinu i bombone reko ne i neću i nisam ništa uzela i ponosna sam na sebe,al sad ima jedan drugi problem sječate se šta sam prije napisala da u zadnje vrijeme ak uzmem speed da mi ljubičaste ruke i gubitak ravnoteže,evo ovaj vikend u petak na partyu čak nisam ni previše cugala popila 3 burna ko red bull je to i na jednom opet u nogama osječala neku slabinu sjela si svi do mene pa kaj je sad nisi ništa uzimala ne kužimo a još najmanje ja di je sad problem i tako sjedila pola partya ujutro kad smo doma išli frendica me trebala držat za ruku inače bi pala, ruke opet poplavile opet sam gubila ravnotežu al ovo više nema smisla jel nisam ništa uzela osim 3 burna pa to mi nije moglo poškodit al sad sam zabrinut i mislim da ču sutra kod doktorice možda imam problema sa srcem a da ni ne znam il je to psiha čim dođem među te ljude na partyu meni je loše ne znama više što bi si mislila jel ovo više nema smisla mislila sam da je kemija kriva da su mi ostale posljedice al sad ne uzmem ništa i opet mi se isto događa.zar više neću smjet ni na party bez obzira uzela kaj il ne??užas stvarno ne znam kaj mi se dešava....
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by sanela »

Obavezno otiđi ljekaru, kaži šta ti se dešava, jer se nije igrati s tim.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by vudd »

Il' je srce,il' ti majica pusta boju...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Nemrem ukopćat kaj bi to moglo bit stara. Jer kemije u mozgu itak nema, kužiš.
A oni kaj drobe o flešbekovima su fakat nekaj zabrijali.
all that I want is to play
iveestupic@gmail.com
Posts: 8
Joined: Mon Oct 26, 2009 8:24 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by iveestupic@gmail.com »

ej,ne znam jebeno sam sad zabrinuta i zbedirana jel fakat sam otišla van sa najboljom namjerom dobre volje kažem odbila sam i speed i bombone a nudili mi jel moji su naravno nešt uzeli ja reko neću pit ću burn da mi se ne spava i kaj mogu ja to izdražat, čagat ču za after sam znala da neću imat snage al to manje bitno glavno da se s čagam i da čujem tog dj koji je bio prvi put u hrvatskoj chris liberator..i najednom opet taj neki čudan osječaj koda mi se noge odsjekle ne znam kak da to opišem al još gore je bilo kad smo doma krenuli vani hladno meni ruke ledene bile pa su promjenile boje u plavo inače ja imam problema sa cirkulacijom to nisam napomenula pa možda je to sve stim povezano ne znam.al znam da sad više nema ništa smisla mislila sam da mi kemija smeta i da je za sve ona kriva al očito nije samo to.al opet kažem nakon onog šoka to se sve počelo dešavat pa očito ne da ču sam morat doktoru možda mi nešto i sa psihom sad ne štima pa ču morat i kod psihologa.ma užas.hvala ljudi na savjetima i na podršci.p.s. ne znam kak da svojoj doktorici započnem sa pričom da joj sam kažem da bi voljela napravit pretrage srca i glave da se ne osječam dobro bla bla i kažem kaj mi se dešava kad izađem van al nebi joj odmah htjela govorit da sam uzimala kemiju nekako mi je bed il da joj i to odmah kažem.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by sanela »

iveestupic@gmail.com wrote:. ne znam kak da svojoj doktorici započnem sa pričom da joj sam kažem da bi voljela napravit pretrage srca i glave da se ne osječam dobro bla bla i kažem kaj mi se dešava kad izađem van al nebi joj odmah htjela govorit da sam uzimala kemiju nekako mi je bed il da joj i to odmah kažem.
Mislim da je teorijski bolje da joj kažeš sve, jer će imati više informacija i bolje će te posavjetovati i uputiti na pretrage. Praktično, ne znam kako ljekari reaguju kad im kažeš da si koristio droge...
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by PROČITAJ ME »

Sve izbaci na svjetlo.... srećnoo
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
Post Reply