posljedice predoziranja speedom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

iveestupic@gmail.com
Posts: 8
Joined: Mon Oct 26, 2009 8:24 pm

posljedice predoziranja speedom

Post by iveestupic@gmail.com »

Poštovanje!idem po partyima već 3g svaki vikend,svaki vikend uzmem oko 4-5 bombona ili ako njih nema 3g speeda sama,i tako već 3g i nikad nije bilo nekih problema dobro nekad mi je znalo bit loše al ništa strašno do dana prije godinu dana.31.10.2008 g u petak već oko 2popodne otišla sa dečkom do frenda u stan i počeli smo vuć speed već od 3popodne,navečer otišli van ,ujutro na after party koji je trajo do 10h i nakon toga u stan kod frenda(uzela sam negdje ukupno 10g speeda i dosta cuge-juice votke)što prije nikad nisam,nakon što smo izašli iz cluba-after partya rekla sam da mi je loše frend kaže izdrži da dođemo do stana bit če ti bolje malo smo previše svega uzeli al bit češ ok,došli u stan meni je bilo sve gore i gore i natren počela sam teško disat neka vručina mi prošla kroz tjelo ne znam kako da opišem taj odvratan osječaj digla sam se i skoro pala noge su mi se odsjekle neka posuda je bila na stolu sa vodom stavila sam ruke u nju i počela stavljat si na žile čučnul sam jel nisam mogla stajat tu sam počela plakat da zovu hitnu da ču umrjet naravno nisu je zvali dečko i frend digli me i odnjeli u kadu tuširat..kad se sjetim toga užas bila sam 4h u kadi grčile su mi se ruke-bile su skroz izokrenute mjenjale boju u plavu ljubičasto crveno teško sam disala ma užas molila ih da ču umrjet nek zovu hitnu al nisi je zvali nisu se usudili i nakon 4h ležanja u kadi bilo mi je nešto bolje digla se jedva hodala do kreveta ,kada sam odspavala bilo mi je bolje..sad me zanima što sam ja doživjela???jel nakon toga dana ništa nije isto..vikend poslje izađem van uzmem samo 3crte speeda meni plave ruke pa ljubičaste gubim ravnotežu..onda sam mislila da očito mi organizmu smeta sad speed al sad je već prošla godina dana od toga i meni se isto događa...ovaj vikend sam samo uzela 2 bombona i najednom počela gubit ravnotežu koda ču svaki tren past u nesvjest ne znam kak da taj osječaj opišem al zanimlivo je to da sam od speeda il ako su bomboni puni speda,nakon te nesreče znala sam uzet mdma čisti smeđi u prahu super mi je il bombone koji nemaju speda nego sadržavaju dosta mdma meni super...ako uzmem samo 3 crte speeda sam najednom teško hodam gubim ravnotežu pogotovo tog plešem al ne razumijem zašto od 3 crte speeda??prije sam uzimala oko 3g speeda i nikad ništa nije bilo do tog dana 31.10.2008 kada sam neki šok preživjela.a nakon tog sam nastavila partyat nisam stanku napravila..više stvarno ne znam što se dešava??imam više pitanja da li su meni zauvijek ostale posljedice??il samo trebam napravit stanku i kolko???i što sam to točno ja preživjela taj dan 31.10.2008 g???mislila sam već otič kod doktora i popričat snjim al neugodno mi je kako da mu kažem da idem po partyima i da nešt uzimam bojim se da nebi nekome reko...molim vas da mi odg što prije..hvala.p.s. kad to svojoj ekipi pričam kažu mi da mi je psiha otišla a ne vjerujem da to ima veze stim...molim vas da mi odg što prije...
iveestupic@gmail.com
Posts: 8
Joined: Mon Oct 26, 2009 8:24 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by iveestupic@gmail.com »

molila bi odg od sručne osobe doktora il nekoga tko je isto to doživio
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by Mauriko »

Trebas napraviti pauzu.... ali vecnu pauzu...
Znam ja kako je to kad se navuces na taj fazon... trance, bombone , speed, koka... tacno znam kako se dobro osecas na zurkama i sa svim tim ljudima... Ali zar posle svega toga sto ti se desava nije dosta ??? Sta cekas da se desi... epi napadi ??? Da ti srce stane ??? Te simptome koje si opisala imao je moj bivsi poznanik... sad si mi vratila film unazad...ali on nije preziveo... preminuo je na party-u... a ti si samo imala srece.
Nego lepo ti kod doktora i resavaj svoj problem sa drogom.
Pozdrav ze tebe ...
Who dares, wins !
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by saša-ex »

Ovako stoje stvari. Ti si narkomanka ciji organizam reaguje burno na odredjenu vrstu droge, posle soka koji si mu napravila. To nije nista cudno. Nije cudno sto ti i dalje ne prestajes da maltretiras svoj organizam i da i dalje uzimas speed. Navucena si i ne mozes da prestanes, i to je jasno. Sta da radis? Moras se leciti, ima sad dosta nacina. Najveca zabluda je da postoje problemi samo sa heroinom ili speedom. Sve ono sto stvara zavisnost (a to je slucaj sa svim drogama), trazi ozbiljan pristup i lecenje...Pricaj sa roditeljima i trazite pomoc.
SAMO CEO ŽIVOT...
iveestupic@gmail.com
Posts: 8
Joined: Mon Oct 26, 2009 8:24 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by iveestupic@gmail.com »

Voljela bi dobit odg na pitanja koja sam postavila??hvala do sad odg al opet nisam dobila odg???da odmah kažem ja ne uzima stvarno ništa preko tjedna samo za vikend i to je jedan dan u tjednu i do zato jel volim tu muziku a ne mogu izdržat čagat cjelu noć bez ičega,bila sam par puta bez ičeg izdržala al nije isti filing i već u 3h mi se spava sve boli itd.tak da ne vjerujem da sam ja narkomanka jel svi na partyu nešt uzimaju večina njih.mene sam zanima dal su mi ostale doživotno neke posljedice???il sam trebam ne znam 2 3 mjeseca stanku napravit ???i što sam to točno doživjela tog dana kada mi je pozlilo???jel nakon tog dana nije ništa više isto..molila bi odg nekog doktora il tko se u to više razumije.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by Mauriko »

Jesi narkomanka, i svi na party-u koji nesto uzimaju su narkomani.
Nema ovde doktora, ovde ima mnogo bivsih zavisnika i ljudi koji su bliski sa zavisnicima, koji te mogu jako dobro posavetovati sta da uradis.
A na tebi je sta ces uraditi. Samo nemoj odugovlaciti resavanje problema, jer ocito imas veliki problem sa speedom.
Who dares, wins !
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by Zona Sumraka »

svaki vikend uzmem oko 4-5 bombona ili ako njih nema 3g speeda sama,i tako već 3g
tak da ne vjerujem da sam ja narkomanka jel svi na partyu nešt uzimaju večina njih
:D nisi, nisi...
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by Pawa »

Isčupa ti meni osigurače u sekundi svojim postom :-D
iveestupic@gmail.com wrote:Voljela bi dobit odg na pitanja koja sam postavila??hvala do sad odg al opet nisam dobila odg???
Dobila si odgovor. Saša-ex ti je dao i odgovor i savet šta dalje. Problem je izgleda što se tebi taj odgovor ne svidja baš previše pa ga ne prihvataš kao realan i jedini ispravan.
iveestupic@gmail.com wrote:da odmah kažem ja ne uzima stvarno ništa preko tjedna samo za vikend i to je jedan dan u tjednu i do zato jel volim tu muziku a ne mogu izdržat čagat cjelu noć bez ičega,bila sam par puta bez ičeg izdržala al nije isti filing i već u 3h mi se spava sve boli itd.tak da ne vjerujem da sam ja narkomanka jel svi na partyu nešt uzimaju večina njih.
Malo mi je čudno to što smatraš da nisi narkomanka, a odgovore tražiš na forumu koji se bavi isključivo narkomanijom i oblastima vezanim za nju.Ta priča „kud svi turci tu i mali Mujo“ me užasava, a posebno izgovori (poput tvojih) u korist odbrane za drogiranje. Uz sve to nije baš ni normalno "skakati" uz muziku po celu noć, a da se ne umoriš. Verujem da se ni vrhunski sportisti ne bi mogli pohvaliti takvom kondicijom i izdržljivošću.
iveestupic@gmail.com wrote:molila bi odg nekog doktora il tko se u to više razumije.
Svaka čast, ti baš imaš poverenja u on line "lekare". Konkretne odgovore vezane za zdravlje i posledice po isto možeš dobiti jedino u nekoj ordinaciji nakon adekvatnih pregleda, a ne od lekara na forumu.

Želim ti da što pre otvoriš oči i počneš da se suočavaš sa vrlo ozbiljnim problemima koje imaš.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by AnAna_mo »

Kako me nekad zna bocnuti u živac ovo "ja ne uzimam heroin, ja nisam narkoman!".
Jednom,prije nego što sam ušla u priču sa heroinom, ja i ta moja tadašnja raja samo išli po partijima, brzine, ovo, ono...
I došao u grad taj neki flesh touch i kontamo idemo probati, kako da se to propusti. Uzmemo prvi put svi na nos, i diler nam usput kaže da se on može kao i heroin pušiti na foliju. I ja sam to sljedeći put i uradila. Ljudi moji, kad sam ja to rekla ovom "prijatelju" (inače,momak se voli našmrkat i nagutat više nego kruha najest, ali pobogu, on nije narkoman, on nije "žutalj") on je poludio! Kao ja sam smeće đanersko što sam drogu pušila, a on je sasvim Ok i u redu što je tu istu drogu šmrkao.
nije tema, ali me priča podsjetila, nadam se da ne zamjerate.
Znači, to bi bilo isto kao kad bi ja rekla "PTG se preserava, kakva je ona narkomanka nikad se nije ubola, ja sam se rokala-ja imam prave probleme"...
Ne zamjerite, pozdrav!

@ iveestupic - sve ti je već rečeno, pročitaj opet šta su ti Saša i Mauriko poručili. Možda će te istina zaboljeti i neće ti odgovarati, ali je istina. Sretno!
Potpis.
iveestupic@gmail.com
Posts: 8
Joined: Mon Oct 26, 2009 8:24 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by iveestupic@gmail.com »

Hvala svima na odg.Nije da se branim il tak nešto,al ne vjerujem da sam narkomanka sam zato što vikendom uzmem nešto,znam ljude npr moja best frendica je partyala 7g svaki vikend i uzimala speed i bombone i nakon 7g joj je dosadilo našla dečka i evo sad već ništa ne uzima 3g ništa i normalna je osoba,znam puno takve ekipe koji su to uzimali prek vikenda samo, sad imaju obitelj i normalan život.Ja stvarno ne osječam nikakavu krizu i potrebu npr sad nešt uzet il prek tjedna,al kad dođe vikend odem na party onda uzmem i to sam smanjila na npr 1g speed i ništa više..čak ni to više jel eto ne znam zašto plave mi ruke gubim ravnotežu itd i tu tražim odg,možda sam se prijavila na krivi forum al ne znam ni jedan drugi...stavrno ako tko zna koji drugi forum di če mi stručna osoba odg molila bi da mi kaže..p.s. znala sam mjesec dana ne ništa uzet cugala sam na partyu tak da znam i po tome da nisam ovisna..znam da možeš postat ovisan i o lakšim drogama nemora se sam radit o heroinu...al da moš reć da sam ovisna o speedu il bombonima to bi značilo da to uzimam svaki dan il svaki drugi i imala bi nekakve krize itd..al ja evo ne pada mi na pamet uzet nešt prek tjedna jednom sam prek tjedna probala uzet i sam sam se zbedirala jel nije to isti filing ko na partyu...molila bi odg na pitanje zašto mi sad plave ruke i gubim ravnotežu od male količine speeda al sam od speeda ako uzmem mdma ništa sve super...i taj dan kad mi je pozlilo što se točno meni desilo da li sam se bila predozirala il????hvala.
Post Reply