posljedice predoziranja speedom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

iveestupic@gmail.com
Posts: 8
Joined: Mon Oct 26, 2009 8:24 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by iveestupic@gmail.com »

ej svima,PsyTechGirl-joj ti partyi fakat kak je netko navučen na heroina tak sam ja na tu muziku,obožavam je,čim se ustanem mogu je slušat bilo koju doba noći,bilo kad joj da bar za to komuna postoji...al da se vratimo na temu radi koje sam tu,nisam se javljala neko vrijeme bio mi ročkas u nedjelju pa ono i tak imala neke obaveze,da vam kažem otišla sam doktorici svojoj rekla sam samo za gubljenje ravnoteže vani malo sam priču okrenula nisam se evo iskreno usudila reć za kemiju,i sad mi je drago da nisam jel vjerujem da bi odg bio da mi je to zbog toga-kemije poslala bi me psihologu il psihijatru i opet nisam time išta dobila ni odg na svoje pitanje,a ovako poslala me neurologu.i tako ja dođem kod neurologa raspričam se,sve me ispituje čudo za kemiju me ni nije pitala sam za cugu rekla sam da pijem vikendom kad izađem..super je to što me žena poslala na sve žive pretrge,od krvne slike,glave,srca itd..kad sam izašla sa papirom van stara je u nesvjest skoro pala sad njoj doktorica mi ne znamo šta bi to moglo bit zašto gubi ravnotežu i plave ruke najbolje da napravi sve pretrage pa dalje čemo vidjet kaj čemo kad vidimo nalaze...moja stara zna da znam popit kad izađem i malo spavanja i tak moj način života pa ona meni kaže da mi je od toga...i da brijem, njoj je to gubljenje vremena.e sad za počeetak sam vadila krv al ne ubična krvna slika već sve živo kad je sestra izašla da vadim krv pitala me jel ima tu šta da doktorica ne traži heh smjeh...taj nalaz čekam trenutno..pa sam napravila ekg to mi je mislim u redu.sad u srijedu 25.11.idem po nalaz što sam krv vadila i radim uz abdomena nemam pojma kaj ja to.pa 8.1.2009 sam naručena za emng nogu,pa dalje 1.2.2009.cdfi karotida ub slizu.ima tog još hrpu što se trebam naručit da sad ne nabrajam jel za pola tog nisam ni čula.i kad prikupim sve nalaze natrag kod neurologa.tak da to je pozitivno što ču sad vidjet sve a da sam rekla odmah za kemiju mislim da me nebi na ništa poslali već odmah šopali tabletama i rekli da sam narkoman bla bla.onda kad sam rekla da sam bila čista na partyu poslje tog sam 2 put izašla na party čista mislim napila sam se i bilo mi je mrak nisam gubila ravnotežu ni ruke plavila pila sam cijelu noć i malo poppersa i to je to...al ovaj vikend jbg, sam sjebala bio mi ročkas i uzela sam speed al zanimljivo prije tog sam dosta popila i poppersa pa onda vukla i ništa super mi je bilo..al ujutro drugi dan oko 8h me presjeklo bilo mi loše al to od sve tog cuge jel popila sam sa frendicom litru votke tj juice votke pa taj popers pljuga i brzo tak da nije ni čudo...al očito če bit onda ono istina kaj su meni moji rekli društvo da je meni psiha malo otišla...ak mi speed smeta onda mi bi smeto uvijek a eto skužila sam kad se napijem mogu ga uzet jel očito kak sam nacugana ne stignem razmišlat o oneme danu kad mi se desilo ono..očito je moj organizam prevelik šok tad doživo jel ne znam više kaj da mislim...kak mi sad nije smeto kad sam ga nacugana uzela..a da ga uzmem sam 3 crte sad kad nisam popila ni ništa gubim ravnotežu itd stvarno ne razumijem....pošto je meni rođendan bio društvo je častilo povukli smo nas 7 oko 20g speed to nije malo i cuga i poppersa 2 bočice i svima je mrak bilo dobro osim meni al tek drugi dan oko 8h ujutro mi bilo muka želudac me bolio ma joj kad sam glupa moram sve u sebe strpat a zanesla sam se pošto mi rođendan bio i 3 vikenda fakat nisam bila ništa uzela osim cuge i popersa...sad mi ostaje te sve pretrage na pravit pa čemo vidjet šta nalazi kažu...znam da bi morala odmorit o tih partya ma joj kad evo sutra je varela tko sluša techno mora znat tko je to dolazi u zg i kak da ne odem kad predobro pušta i idu svi moji ma joj al obečajem sam cugam...dalje ču pokušavat bit čista..dobro ovo za rođenda sam sjebala..al probat ču da sam cugam..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by PsyTechGirl »

Cristian Varella.. Ehh..
Stara, volim i ja sve to. U svako doba dana, noći, godine ..... ali od toga se ne živi.
Da li bi radje živela tako 5 godina pa umrla ili bi radje prestala da ideš na žurke i živela još 50god ??
Ne znam, bukvalno ti je tako, pa ti vidi .. Zaebavaš se sa jako ozbiljnim stvarima..
Misliš da je meni Zagreb na kraj sveta ?? Misliš da ne mogu da ostavim posao i sve i dodjem u Zagreb da radim neki poslić samo da imam za partyje ili još bolje da se zaposlim u toj diskoteci gde se prave žurke svakog vikenda i da se samo radim speedom i ostalim brzinama ??
Pa svako to može.. Teže je ono drugo.. Ostaviti sve to i raditi druge stvari..
Zajebavaš se sa djavolim.. Poješće te mrak. Veruj mi i stani dok si na vreme.
Nisam se ni ja nekada radila dopom. Nego exeri na party-jima, brzine, speed ovo ono.. Vutra za spuštanje.. Dop - ni na kraj pameti.. Mislila sam da se to meni nikad ne može desiti.. Ali NIKAD i NIKAKO!!
Kad ono.. Ja navučena na tonu heroina i jedva se skinula i jedva dobila volju za životom a da ne pričam u kakva sam sve sranja zbog dopa i ostalih droga upadala..
U veeeeelika sranja ..
E pa ovde ti svi govore da ne bi došla u istu situaciju -č STANI DOK SI NA VREME !!!

Veliki pozdrav tebi, partyjanerko ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by AnAna_mo »

Psy ti je dobro rekla, samo ja imam jedno pitanje, čula sam za taj popers, šta je to?
Potpis.
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by darla »

ma to ti je onak u bocici neka tekucina i onda otvoris tu bocicu, malo snifnes, zatvoris i dajes dalje u krug..na par sekundi ti se zavrti u glavi, lupa srce i tak ponovo dok ne dodje bocica do tebe.. meni glupost teska to
antox
Posts: 11
Joined: Sun Nov 29, 2009 6:11 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by antox »

moja draga to je overdose speedom ..i malo si psihu uredila s tim ..to je sve kemija koja sad utječe na tebe..dobro ti kažu kolege kod doktora i lječi to..da nebi bile trajne posljedice..iskustva u tom imam isto sam proša partije itd ..baca u sebe svašta nije mi se nikad to desilo al eto na taj način je tvoj organizam reagira kažuči dosta je...pa ti razmisli i savjetuj se kod lječnika..pozz
i ja sam lexi :D
Posts: 3
Joined: Fri Nov 20, 2009 10:13 am

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by i ja sam lexi :D »

Ovu djevojku su provalili za gudriranje
i izgleda da je u velikim sankcijama
ako si jos ziva javi se zanima nas sta je stobom
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by ivon »

prihvati ono što ti ljudi kažu.JESI NARKOMAN,to što ti uzimaš samo vikendom,aman ali uzimaš.Imala si problem,iskusniji od tebe su ti rekli šta da radiš,a ti sada bežiš od istine.POSLUŠAJ IH I POTRAŽI POMOĆ LEKARA,POZ
User avatar
simon_says
Posts: 566
Joined: Thu Aug 21, 2008 12:14 am
Location: Beograd

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by simon_says »

ma poppers je pederska droga,,,u Budimpesti u gay barovima,gay diskotekama,i po nekim gay hotelima moze da se kupi,i derpei koriste dok se karaju...kao super je zonfa dok svrsavas...
rekao mi je je derpe,cisto da se zna da ja strejtas i sexualno,a i ovako,kajne gudra,kajne urs i tako to ...
* "Poppers" is the popular name for various alkyl nitrites, including isobutyl nitrite, butyl nitrite, and amyl nitrite.
* Doctors used to prescribe amyl nitrite for heart patients in capsules that were broken or "popped" to release vapors.
* Amyl nitrite is made and sold illegally, but most poppers are isobutyl nitrite or butyl nitrite sold in small brown bottles as "video head cleaner," "room deodorizer," or "leather cleaner."
* The exact contents of these products are not known, and they are not safety tested.

WHAT ARE THE EFFECTS?

* Poppers are used by sniffing the vapors from an open bottle. The effects are felt within a few seconds and last for 1-2 minutes.
* Poppers cause muscles around blood vessels(krvni sudovi) to relax, making your heart speed up to pump more blood. Oxygen-rich blood reaching the brain produces a "rush" sensation.
* Because poppers cause muscles in the anus and vagina to relax, they are often used during sex.
p.s.Most often, poppers are used recreationally by men who have sex with men as a sexual enhancer or by young substance abusers
ANONYMOUS does not forgive
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by preispitivac »

Nije pederska droga, koriste ga gejevi za neke svoje fore.

Prvi put kad sam probao popers eksplodirao sam od srece. Malo vozi ali to malo je kao 300 orgazama mozga u jednoj sekundi. A sto je los?
Znam par stvari. Prvo, traje jako kratko. Mozda minut, dva plafon, ali ona ciljana euforija max 30-45 sekundi. Posle 5 puta traje krace i slabija je. Posle 10 puta jos slabi. Posle 15-20 ne radi vise, i glava OTKIDA. Uh sto boli glava od toga. A sta radi organizmu ne znam, ali mogu da predpostavim da nije sok od banane...
Jurim rep
i ja sam lexi :D
Posts: 3
Joined: Fri Nov 20, 2009 10:13 am

Re: posljedice predoziranja speedom

Post by i ja sam lexi :D »

iveeeeee jaaavi seeeee
Post Reply