sad belaj sa lexiliumom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

knesa
Posts: 6
Joined: Tue Oct 13, 2009 11:44 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by knesa »

uh,belaj.ja sam nakon ovisnosti o drogama bila teski tabletoman.lexaurini su uzasni.ja sam ih godinama uzimala.prestala sam naglo i tek za nekoliko mjeseci sam mogla reci da sam dobro.to kazem da se dogodilo onog momenta kada sam mogla odspavat normalno i uzet jebenu salicu kafe a da mi se ne prospe.a to je bed koji se podnosi nekako...za ostale ti necu govorit jer psiha je uzasna...slomi te.al ako nes jako zelis onda mozes...a vjerujem da mozes,ak si vec bacio hors onda nista vise nije tesko...jedno moras da znas,svaka ljepota kosta...
lexilium
Posts: 32
Joined: Mon Oct 05, 2009 11:00 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by lexilium »

Ljubi baba, samo napred, dan po dan bices ti nama supeeer ... :wink:[/quote]

Trudim se borim se hvala Bakuta na podršci danas poćinjem smanjivat na na po 4 tablete triput dnevno (mislio sam na po 3 tablete al nek to sačeka sljedeću sedmicu)
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by PROČITAJ ME »

ćao lex.. drago mi je da napreduješ, nego vidi brate.. nemoj odmah počinjati sa smanjivanjem, neka te jedno vrijeme na 5 naravno kraće.. pa onda smanjuj na 4.. i tako ali nemoj nagliti.. znaš da te želim ohrabriti... ali tako to ide pogotovo u tvom slučaju, ma znaš i sam.. samo polako, sabura brate e tako to ide... da te ne bih počele povratne pucati.. etoveliki pozdrav.. I Bakutici mojoj.. PDT_Love_18 :smt006
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by Baba Naca »

:smt023
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by PROČITAJ ME »

Leki kako si ovih dana :?: ima li kakvih većih promjena... piši bolan.. pozdrav [wink] :smt080
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by PROČITAJ ME »

Lex jesi živ brateeee....... javi seeee...
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by Baba Naca »

Ooooo Lekiiiiiii :?:
Sta ima?
Kako si danas?
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by nenormalan-a-lud »

to sa smanjivanjem su gluposti,tako se nikad nece skinuti,to ti je kao da se skidas sa dopa trodonima,pa pijes prvi dan deset,sutra 9 i sl,gluposti
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by tina26 »

a gospodine doktore kako bi mu vi savjetovali da se skida? kada ovo sto smo mi svi savjetovali ocito nije dobro, pa recite vi svoje misljenje
lexilium
Posts: 32
Joined: Mon Oct 05, 2009 11:00 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by lexilium »

pozdrav tu sam dobar, zdrav ide sve po planu sad sam na 3 tablete po 3 puta na dan a smanjivat se može drug moj samo zavisi od osobe kolko želi da baci govna
pozdrav svima čujemo se
Post Reply