sad belaj sa lexiliumom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by PROČITAJ ME »

To brale.. BRAVO. pa vidiš da se može, samo pametno i guraj.. večeras si me masu obradovao... malo po malo i lex neće više biti lex, zar ne :?: pozzzz
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
lexilium
Posts: 32
Joined: Mon Oct 05, 2009 11:00 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by lexilium »

PROČITAJ ME wrote:To brale.. BRAVO. pa vidiš da se može, samo pametno i guraj.. večeras si me masu obradovao... malo po malo i lex neće više biti lex, zar ne :?: pozzzz
Još malo Jaco još samo malo pa da se i tih sranja rješim pa da napokon mogu reć ne konzumiram ništa čak ni alkohol i da se ponosim time a alkohol i ovako ne konzumiram
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by PROČITAJ ME »

To braca, ma kakav alkohol, pa i sam vidiš da se može bez s k o r o svega.... rješit ćeš se ti i tih lexa... I bit će sjećanje... bio jednom jedan lexo.... samo naprjed.. pozdrav. :smt041 :smt081
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by Baba Naca »

Ej, gde si se ti meni sakrio, a?
Kako si? Javi se, ljubi babac! :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
lexilium
Posts: 32
Joined: Mon Oct 05, 2009 11:00 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by lexilium »

e čao Naco tu sam nisam se sakrio vjeruj mi mrsko mi sve nemam onog raspoloženja gotivnog al ne predajem se proće i to bilo je mnogo težih situacija kod mene, ništa strašno samo je valjda mom mozgu dosadilo na stalne promjene raspoloženja pa teško prihvata to proće samo neznam kad, valjda kad zaspim normalno ko čovjek a ne u 4 ujutro to će bit znak da je kraj blizu, nemogu spavat Naco a uzimam ih i dalje po 3 tablete triput dnevno joj da mi je neko prićo prije da će me glupe jeftine tabletice mućut crko bi mu od smjeha potpiso bi na to, a sad mi smeta al baciću ja to.
Eto tolko uglavnom sam dobro mada u zadnjih par dana sam nešto neraspoložen nervozan al štaš i to se mora još jednom preživit pozzzz pa se čujemo
i ja sam lexi :D
Posts: 3
Joined: Fri Nov 20, 2009 10:13 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by i ja sam lexi :D »

e burazeru i ja sam na lexovima oko godinu dana isto sam smanjivo kolicine i sad sam na 1 tableti od 1,5 mg dnevno slusaj kad budes doso u ovu moju fazu kupi sanval i lezi zatvori oci i zaspat ces inace nema ti spavanja po cjeli dan il ces spavat od 2-3 sata dnevno sto je premalo a sto se tice sanvala njega ce se rjesit olako nije opasan ko neka druga sranja
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by PROČITAJ ME »

Ćao lex. Ima li napretka, da li si smanjio išta tableta?
Piši kako ti ide? Znam da je teško, sporo ide, ali reci na koliko si sada tableturinica... (malih :smt085 ) pozdrav od Jace.
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by Falco »

hey.drugaru ...

.sori,biću kratak,ma polomio se na poslu , i to cijelu desnu ruku,....ma nije to ništa....

.gle sad....ljekari rade to ovako da te prebace na neki dugo djelujuci benzos .apaurin u praksi ima razpolovni cas negde tamo od 40-200...casova...negde tamo,...malo sam vec van forme....
lex.-bromazepam,ak se ne varam ti je negdje mislim da....kratko djelujuci...ima WIKI puno o tome....
i tako oni te stave na ekvivalentnu dozu apaca-diazepam i postupno smanjuju dozu....a kriza ti je 100 puta manja...ja npr. je nisam ni oseco,sem malo anksioznosti.....
i tako to...
sve ockey tebi od slovenca...

ps.....WIKIPEDIA-------------------zna sve ...lol.

pozz.
tryin" to be the best of me,...
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by diacetilmorphin »

I ja sam imao slicnih problema. Najbolje je potrazit pomoc ljekara. Smanjivat ces postepeno i kad prestanes akoBogda imat ces jedan preiod problema sa spavanjem ali moras izdrzat. Ne bi trebao imat nikakve druge krize. Vjerovatno i nervoza ali nesanica je glavni problem. Pij neke cajeve za smirenje i kroz neki period bi sve trebalo lec na svoje. Jebiga moras to proc prije ili kasnije. Nije specijalno tesko, ako mozes bez dopa moces i bez toga :)
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by diacetilmorphin »

lexilium wrote:e čao Naco tu sam nisam se sakrio vjeruj mi mrsko mi sve nemam onog raspoloženja gotivnog al ne predajem se proće i to bilo je mnogo težih situacija kod mene, ništa strašno samo je valjda mom mozgu dosadilo na stalne promjene raspoloženja pa teško prihvata to proće samo neznam kad, valjda kad zaspim normalno ko čovjek a ne u 4 ujutro to će bit znak da je kraj blizu, nemogu spavat Naco a uzimam ih i dalje po 3 tablete triput dnevno joj da mi je neko prićo prije da će me glupe jeftine tabletice mućut crko bi mu od smjeha potpiso bi na to, a sad mi smeta al baciću ja to.
Eto tolko uglavnom sam dobro mada u zadnjih par dana sam nešto neraspoložen nervozan al štaš i to se mora još jednom preživit pozzzz pa se čujemo
U 4 ujutro je super , ja sam zaspivao tek oko podneva.
Post Reply