sad belaj sa lexiliumom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by W.White29 »

Buraz jesi se uspio skinut sa ovog smeca???
Meni je ovo bio prvi psihotropni pill koji sam cveknuo,sjecam se da me ono jedno roza govno vozalo ko ludo ujutro kad bi isao na posao da budem iskren krenuo sam ga uzimat jer sam osjetio da imam problema sa alkoholom bas sam se bio propio ko smuk u to vrijeme,vremenom samo krenuo povecavati doze,nakon toga sam znao i pomjesat sa bensedinom strava kako se lako navuci a tesko skinuti,iako nikad nisam ni priblizno tvojim dozama uzimao meni je kutija znala potrajati duze.Jedan prijatelj se toliko masakrirao prije par godina bensedinima uzimao je na vrhuncu dozu od 100mg dnevno,i htio je da naglo prekine naravno ta greska ga je kostala jebenog epi napada slusajuci njegovu ispovjest koje su muke bile skidanja poslje,vjerovatno zato sam i uspio ne ici u prevelike doze.
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by W.White29 »

Eh da pomogao mi je koliko-toliko caj od maticnjaka(melissa)i kapi kantariona da se svucem sa tableta
heydrich
Posts: 15
Joined: Fri Apr 05, 2013 9:05 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by heydrich »

Druze, ja cam clean dve i po godine, ali kao i ti, sada imam problem sa Bensedinom.Pijem 70mg dnevno i ne smem da kazem roditeljima, a psihijatar ce mi dati jos samo tri kutije.Kaze, predugo ga pijem.U bolnicu ne mogu jer moram imati roditelja u pratnji, pokusao sam da smanjujem doze, ali to je isto kao da ga nisam ni uzeo.Nevolja brate!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by ziki »

Kako uspevas da budes budan na 70 mg Bensedina nije mi jasno, to je 7 tableta od 10. Ti ces imati muke da se skines sa toga, pretpostavljam da uopste i nisi pospan od njega...
Navukao si se debelo.
...
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by W.White29 »

Buraz velika ti je doza,koliko si dugo vec na bendzosima?
heydrich
Posts: 15
Joined: Fri Apr 05, 2013 9:05 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by heydrich »

DVE GODINE
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by W.White29 »

Stisni zube i spustaj dozu,kad tad ces se morati skidati sa njih ...a i vjerujem da ti vise skoro ni ne osjetis nakon toliko vremena tih 70 mg to je tebi ekvivalent ko da strejter neki uzme 5-10 mg
heydrich
Posts: 15
Joined: Fri Apr 05, 2013 9:05 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by heydrich »

Moracu,
Mislim, koliko sam se mucio dok nisam potpuno ostavio heroin,pa onda muka sa alkoholom, pa sam i to ostavio, a sada dozvoljavam da me maltretira jeden sugavi Bensedin!Od juce uzimam 50mg dnevno i skidacu po 10 svake nedelje.
Naravno, ako se budem strogo drzao plana.
Pozz!
Šarlo
Posts: 1
Joined: Mon Feb 26, 2018 10:30 pm

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by Šarlo »

Pijem kutiju od 6mg svako vece, dosta mi je toga. Citam forum ali ne pronalazim onu nit koja mi pokazuje put. Nikada se nisam drogirao, godinu dana bez sna dopunjavao sam ovim sranjem. Imam 3e godine i bruka sta sam sebi dozvolio. Bilo kakav savet, bilo sta.
Hvala.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by dina_d »

Ja neznam tvoj put al I kazes da se nisi drogirao pa otidji kod doktora i posavjetuj se da ti pomogne da se skines i mozda da ides kod psihologa malo da pricas da nadjes nacin da se opustis pa da bolje spavas srecno
Post Reply