sad belaj sa lexiliumom

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by PROČITAJ ME »

ej ćao.. ajd mi iskreno reci koliko lexa piješ dnevno :?: jer znam šta je navući se na njih, pila sam ih i po 3 kutije, miligrami nisu bitni 1 i pol ili 3 ili 6 ... jedino ak budeš iskren sam sa sobom i ovdje mogu te podržati i pomoći ti ako se želiš rješiti tabletica u bojama.... ma tabletomanija je užas... a kada ih počneš smanjivati, počet ćeš se osjećati puno bolje, i zadovoljnije kada uvidiš da možeš... samo dragi lekso iskreno i sve se može... imaš moju podršku.. kada ja nisam bila iskrena u stanjima izdrogiranosti ovdje po forumu, i provalama kojih se danas stidim al šta sada mogu jel.... zato ti velim iskrenu pomoć tražiš povratnu ćeš i dobiti... pozzzzz :smt017 :smt006
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
lexilium
Posts: 32
Joined: Mon Oct 05, 2009 11:00 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by lexilium »

PROČITAJ ME wrote:ej ćao.. ajd mi iskreno reci koliko lexa piješ dnevno :?: jer znam šta je navući se na njih, pila sam ih i po 3 kutije, miligrami nisu bitni 1 i pol ili 3 ili 6 ... jedino ak budeš iskren sam sa sobom i ovdje mogu te podržati i pomoći ti ako se želiš rješiti tabletica u bojama.... ma tabletomanija je užas... a kada ih počneš smanjivati, počet ćeš se osjećati puno bolje, i zadovoljnije kada uvidiš da možeš... samo dragi lekso iskreno i sve se može... imaš moju podršku.. kada ja nisam bila iskrena u stanjima izdrogiranosti ovdje po forumu, i provalama kojih se danas stidim al šta sada mogu jel.... zato ti velim iskrenu pomoć tražiš povratnu ćeš i dobiti... pozzzzz :smt017 :smt006
30 do 50 tableta od 3mg svaki dan i to zadnjih odprilike pola godine
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by AnAna_mo »

lexilium wrote: 30 do 50 tableta od 3mg svaki dan i to zadnjih odprilike pola godine
Uh, sad bi nešto opsovala al me stid!!!To je baš puno.
Ništa brate - doktor i... Dalje znaš.
Sretno!
Potpis.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by Baba Naca »

lexilium wrote:crnjak mi sad ponovo rać starcima ne znaju ništa misle da ništa ne uzimam 4 godine ono jest da mi je drago što nisam više ovisnik o heroinu, al mi i ovo sa lexima počelo smetat kažu nesmiješ naglo prestat što nemam pojma o tome.
Lepo si rekao Mauriku sta da uradi :wink:
Iskrenost UVEK pobedjuje.
Aj pisi kako si sada i sta ti se mota po glavi, sta si odlucio, kako ces, ljubi baba!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by PROČITAJ ME »

potpisujem.. ma naša Bakuta uvjek zna dobro reći i ohrabriti... naravno piši o sebi kako guraš, provodiš dane i sl. a moju podršku imaš.. nastavit ćemo na pp. cmok Bakuta a tebi pozzz [wink]
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by tina26 »

pa zato ne pokusas za pocetak smanjivati po jednu, jer ja mislim (mada nema bas iskustva sa tim tabletama) ali to isto ce ti i doktor reci, jer to je stvarno puno i nitko te nece sa toga skidati dok prov ne smanjis, znaci morati ces smanjiti ovako i onako, pa pocni onda odmah ako toliko to zelis. to ti je ko da netko dode na 20 hepova i kaze skinite me sa toga, svaki dokotr ce mu reci idi doma , smanjuj pomalo i kada dodes na neznam tolko i tolko dodi, jer nemogu ti oni pomoci da ti smanjis, a da bi se skinuo moras smanjiti, logicno je. pa dok cekas da se odlucis dokotru, ljepo po jednu, ako oce i po pola, to neces ni osjetit smanjuj. znam da je tesko, ali vjeruj mi to je samo psiha, moras sebe uveriti,jer pola manje recimo, znaci ta tableta jedna pa na pola, i toliko manje da sutra popijes, to nije nista jel tako, znaci to je jedan i po miligram manje, ej jedan i po, to je nista, ali tebi ce u glavi faliti, jer znas da si uzeo manje, kada bi te netko prevario i dao ti pola tih tableta pola andola, tebi bi bilo isto ko da si sve popio svoju dozu, to ti je jacina psihe. tako da moras naci nacin kako da ju zeznes, kako da zeznes sam sebe, shvati ali stvarno shvati da je tih jedan miligram manje nista, neces ni osjetit da ti fali, i tako svaki dan po pola smanjuj.
eto to ti je moj savijet, znam d anije lako to izvesti ali kao sto je netko vec reko nema ovisnosti bez krize, i obrnuto naravno, tako ako mislis proci bezbolno, nazalost nemoze, ali budi jak, ako si uspio pobjediti hors mozes sve, sta su neke tabletice naspram horsa jel tako.

sretno i javi kako ide
lexilium
Posts: 32
Joined: Mon Oct 05, 2009 11:00 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by lexilium »

Poz svima
E Jaco javim ti se na pp nemam sad vremena samo da kažem Bakuti, Tini i ostalim koji čitaju šta sam poduzeo a tebi Jaco ono što si napisala i bacila me u pozitivna razmišljanja hvala, trebo mi je neko da me vrati malo unazad u prošlost.
Evo vako, zadnja dva dana evo danas treći sam sebi uveo neku terapiju 5 tableta ujutro, 5 oko 1 sat i 5 oko 8 sati, tako ću gurat do petka onda ću spustit na po tablete ono što Tina kaže u pravu je. Osjetim promjene raspoloženja al ništa strašno trebalo je samo započet. A moram priznat teško bi ja započeo smanjivat da nisam sa nekim podjelio svoj mali problem.
Sve u svemu dobro je zadovoljan sam. Fino ide
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by AnAna_mo »

Super je to.
Sad samo budi discipliniran. Kad osjetiš neku nelagodu, nervozu ili nešto slično (a znaš da je to neizbježno kod skidanja bilo koje vrste) nemoj ono "hajde, sad ću uzet tri tablete više, samo da se smirim, pa neću više".
Uzimaj točno toliko koliko si zacrtao, pa onda polagano smanjuj.
Sretno, pa javi kako ide!
:)
Potpis.
lexilium
Posts: 32
Joined: Mon Oct 05, 2009 11:00 am

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by lexilium »

ide sve po planu dosad i osjećam se zadovoljno
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: sad belaj sa lexiliumom

Post by Baba Naca »

lexilium wrote:A moram priznat teško bi ja započeo smanjivat da nisam sa nekim podjelio svoj mali problem.
Sve u svemu dobro je zadovoljan sam.
Ovo potpisujem 100%, jer i meni je odmah lakse kada podelim sa nekim ono sto me tisti, makar taj neko i cutao posle toga.
Samo,
lexilium wrote:svoj mali problem.
moj problem u vezi moje tabletomanije nije kao tvoj, da prostis moj je VELIKI, iako danas Bogu hvala ama bas nista ne uzimam.
Ljubi baba, samo napred, dan po dan bices ti nama supeeer ... :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Post Reply