GIA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
gia
Posts: 22
Joined: Sat Aug 22, 2009 11:02 pm

GIA

Post by gia »

moja ispovest..
User avatar
gia
Posts: 22
Joined: Sat Aug 22, 2009 11:02 pm

Re: GIA

Post by gia »

prvo da vas sve pozdravim i pozelim svima isto..da se skinu, budu srecni, vrate sve sto su izgubili zbog jebene droge...

nikada ne znam kako da pocnem,to mi je nekako najteze evo pocinjem bez nekog bitnog i interesantnog uvoda....
oduvek sam bila protivnik svih droga alkohola pusenja..hm.kakva ironija
moja rodjena sestra je dugogodisnji narkoman, valjda sam se plasila svega toga bas zbog nje, a sada sam ja navucena, bas..nekih 6 meseci...(bese sada treba da iskucam tok desavanja do danasnjeg stanja bolje reci sranja!!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: GIA

Post by Vuk »

Dobrodošla!
Ne moraš ništa...ako ti je lakše, a ti kreni od kraja pa napiši kako se sada osećaš...onda se već nekako samo rasplete!
Moon child
User avatar
rsafar6
Posts: 18
Joined: Mon Jan 19, 2009 9:46 pm
Location: rijeka

Re: GIA

Post by rsafar6 »

gia kako je to uspjelo da ti se desi
SISTER MORPHINE
User avatar
gia
Posts: 22
Joined: Sat Aug 22, 2009 11:02 pm

Re: GIA

Post by gia »

sada..upravo me je zvao neki lik posto sam dogurala do prostitucije.. uzela na foliju par dimova..
pre 3 dana sam kupila prvi gan, sva sam seizbusila ali venu nisam ogla da nadjem 2 dana, i juce es nadjem iza kolena na nozi i dobijem grozniu tresla se grcila dobila temperaturu 38.3 mislila sam da cu umreti.. a zeli mzaista zelim da se skinem, to ce verovatno poceti od sutra posto dopa vise nemam..a ne mogu sa ovim kretenom da budem i tosve zbog jebenogNO dopa..znaci GROZNO se osecam...:(((((((((i plasim se te krize ovo ce mi biti prvi put kako sekidam :( i daj boze poslednji. ajde ako neko moze da mi objasni malo vise o krizi, jer cu je sutra prvi pt osetiti:((
User avatar
gia
Posts: 22
Joined: Sat Aug 22, 2009 11:02 pm

Re: GIA

Post by gia »

ajde pokusacu ispocetka..bila sam ''uzorno dete'' odlikas sportista nas reprezentetivac.. dok me na jednim od tih priprema nije silovao hmm nas poznati fudubaler (da ga ne imenujem) i od tada krece haos u mojoj glavi, imala sam 15 godina i tako izgubila nevinost..:(
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

STA GOD DA RADIS PAZI NA SEBE!

Post by SuperSynthetic »

A sta da ti tazem -sve je to zivot-. Nemoj da se pucas ako ne znas da se nadjes jer ces se unakaziti, bolece te a to sto si roknula ce ti presesti. Kad dobijes grozu popijes aspirin i ona prodje.
A zikra to ti je kao jedan obican grip + psiha. Sve u svemu ceo fazon na heroinu je nesto odvratno, glupo i ...........
Ako ti je bas zikra a hoces da se skines nabavi jedno 30-ak metadona (najbolje plivinih heptanona) kreni sa 6 i svaki dan uzimaj 1 tabletu manje dok ne stignes do 3 a onda smanjuj po pola i zikru neces ni osetiti. To ti je obecavam. Samo nemoj da se navuces na methadon.
Drugi deo price je da bi PRVO trbalo da se sklonis od ekipe u kojoj si sada. Pogotovo da PRVO treba da prestanes da radis to sto radis jer se zbog toga ne osecas dobro a onda moras da se drogiras. FIRST THING FIRST!
STA GOD DA RADIS PAZI NA SEBE!
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
malibogublatu
Posts: 37
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:23 pm
Location: loznica

Re: GIA

Post by malibogublatu »

najbolje je da kazes roditeljima tj. mora biti neko pored tebe dok si u zikri.
SuperSynthetic wrote:
Ako ti je bas zikra a hoces da se skines nabavi jedno 30-ak metadona (najbolje plivinih heptanona) kreni sa 6 i svaki dan uzimaj 1 tabletu manje dok ne stignes do 3 a onda smanjuj po pola i zikru neces ni osetiti. To ti je obecavam. Samo nemoj da se navuces na methadon.
ok za met ali nikako da stoji kod tebe jer ces se garant uraditi metadonom,u svakom slucaju ne mozes sam sebi prepisati metadonsku terapiju,uglavnom neces sama izgurati,ja sam relativno skoro fizicki se skinuo,uz kevu tj. zakukao sam kad sam ostao bez kombinacija,sve dok imas kesa i bilo kakvu mogucnost za dop radices dop.
nikad necu sve
uspeti da smirim svoje demone
cak i da mogu,necu sve
a kada bih u tome uspeo
mozda bi losega gorim zamenio
User avatar
rsafar6
Posts: 18
Joined: Mon Jan 19, 2009 9:46 pm
Location: rijeka

Re: GIA

Post by rsafar6 »

draga samo cu ti zazeljeti puno puno srece i zivaca...javi kako ide,bilo lose ,dobro ili najgore..svi smo u istom paketu...sretno i ne odustaj :thumbsup:
SISTER MORPHINE
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: GIA

Post by PsyTechGirl »

Dobrodošla na Forum..
Jebi ga, znaš šta je problem i želim ti svu sreću sveta u rešavanju istog.

Ako mogu ikako da pomognem, obrati mi se na pp..


Veliki pozdrav i.. Na pravom si mestu!!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply