STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Post by Guta_Retas »

ej goldy goldy zaletila se i pojelo te vrijeme...poznat mi je taj osjecaj kada nakon par mjeseci se osjetis dobro...po prvi put pocnes u zivotu da osjecas.....dobijes onu poletnu snagu, mislis da sve mozes, sve zelis,sve bi u sekundi da ispravis sto se godinama kvarilo....ali malo morgen....tu je bas zamka za nas,bas u tom grmu je postavljena.....ja otkad sam se skinuo najvise sam se bojao sebe.....fakat sam znao i dan danas znam kako je moj um lud....vjerovatno zbog toga nisam nikada napravio recidiv...kod mene ako kola idu nizbrdo ja ih jos vise gurnem da idu brzo....kad tones toni do kraja...heehe...glupa mi je ta teorija ali takav mi je karakter.....zato poznavajuci sebe nisam napravio recidiv...kod mene nema kompromisa po tom pitanju...ja kad bih zapalio joint ja bih se opet navukao....a kada bi se navukao upucao bih se....moj ti je savjet onako jaranski.....shvati koliko si slaba i boji se svoje slabosti jer ipak ti sebe najbolje poznajes
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Post by PsyTechGirl »

I meni je baš krivo..
Ne znam šta bih rekla a da bude od koristi ..
Nego jedino, goldy, puno te pozdravljam i nadam se da će biti bolje ..

Ti si se meni našla kada mi je bilo teško i veruj da si bila od koristi.. Kontala sam 'nekome je stalo do mene, pa makar i preko neta'..
Velika je razlika kada o problemu pričaš sa nekim ko razume i ko je možda prolazio slično i kada pričaš sa nekim ko je skroz van te priče i bukvalno nemaš šta ni da mu kažeš...
Može te samo čudno gledati i..ne znam ni ja šta ..

Sve u svemu.. Ne posustaj.. [burnout]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Post by jana »

odgvor je « vise jebene spoznaje ,koja nikad ne dolazi«

E,vidis Goldi,niko nije dosao do viseg stanja spoznaje lagano,a jos manje pod dopingom.Moras sasvim da se otrijeznis i da napravis sama projekciju svojih koraka kroz vrijeme.Da vidis sto je to sto te baca u ambis,a sto te drzi u ravnotezi.Malo je kome ugodna scena od realnog svijeta,to je ring goldi,koji valja proci i ostati cio i u jednom komadu.Ko je pametan da dokuci sam sebe,nadje i saputnike i saveznike.
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Post by goldy »

goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Post by goldy »

goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Post by goldy »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gVt26U5dF2k[/youtube]
Mrsko mi je pisati,a i skontala sam da svi moji citaju forum,necu ljude sranjima koja mi izlaze iz glave,lakse je ovako.
Pozdrav svima.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Post by saša-ex »

Pozdrav za tvoje....
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Post by Vuk »

...znači...sve znaš...i to...pakuj se, ne treba ti ništa...bog će te čuvati, prijatelji iz BGa će se brinuti o tebi...
Moon child
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Post by YugoS »

Vlado_M wrote:
Znam ja Yugo da si ti (bio) ovdje i uvijek raspolozen za kafu. Ali kad se vec igramo istine, reci cu ti zasto necu da se vidjam sa tobom. Jos uvijek se radis. Okej, nije heroin i zelim da ti vjerujem. Ali na subotexu si covjece i samo bi mi bacao crva (a ja fakat zelim da imam stabilnu apstinenciju)... Kad budes potpuno cist i ja sam tu za tebe. Hvala na zeljama. Zelim i ja tebi sve najbolje. Pozdrav.
Cao.
Imam jedno pitanje.
Jeli ovi sto se "rade" subutexom imaju prava dolaziti na satanke i konvencije,ili je bolje da ne dolaze da nebi crve ubacivali ?
:roll:
Pitanje je ozbiljno.Jednostavno nebih volio da nekome sjebem apstinenciju ili jos gore da neko overi !

:?:
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: STARA GLUPACA-STARA SRANJA

Post by Vuk »

YugoS wrote: Cao.
Imam jedno pitanje.
Jeli ovi sto se "rade" subutexom imaju prava dolaziti na satanke i konvencije,ili je bolje da ne dolaze da nebi crve ubacivali ?
:roll:
Pitanje je ozbiljno.Jednostavno nebih volio da nekome sjebem apstinenciju ili jos gore da neko overi !

:?:
Hehe, pa naravno da imaju, oni su i najviše dobrodošli. Ne nalazimo se mi zato što smo čisti pa da se malo hvalimo kako nam je dobro, naš osnovni cilj je da prenesemo poruku onima koji još uvek boluju. Samo tako i meni će biti bolje. Naravno, na konvencijama se skoro nikada uradjeni ne javljaju da dele, nekako je takva kultura, a i kada se čuju oni koji se zaista oporavljaju mnogi osete da sve što treba da uradew jeste da to uzmu. Predivan osećaj. Što se rovca tiče, na konvencijama to skoro da i ne postoji, nema te sile koja može nadvladati pozitivu koja tamo vlada, a oni koji bi se radili radiće se u svakom slučaju, poenta je samo da svi nastave da dolaze koliko mogu i uzmu šta im treba, sve dolazi u božije vreme a ne u naše!
Pozdrav prijatelju!
Moon child
Post Reply