Samo za Danas (Just for today)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
no ground
Posts: 3
Joined: Mon Jun 29, 2009 11:12 am

Samo za Danas (Just for today)

Post by no ground »

ovako prijatelji ja sam prvi put na sajtu i zelim reci jedno da droga je cudna stvar :axe: zelim reci da nije ne izleciva bolest : izleciva je 100% samo sto normalno je d se uzme opet posto kad neko predje preko nesto i prezivi on se toga vise ne plasi ali mora da se ima kontrola nad sve to ja sam narkoman 14g do sada i proso sam ko i svi vi koji ste bili na tom putu greska je u tome sto sam hteo da budem svaki dan cool ali to je velika greska bila probao sam se leciti nekoliko puta ali uvek se zavrsilo odakle sam i poceo ali sada je druga prica kad sam ostavio her' kazem za sada zadnji put sto je bilo ako mi verujete 34dana kako sam spavao i ako je to licilo na spavanje ali kad bude dan kako sednem u sofu tako sve do vecer nisam ni mogo d menjam program na TV bio sam iskljucen od realnost ali trudio sam se i sad kad sam stao na svoje noge sad radim to smo jednom nedeljno znaci subota ili petak uvece i to je mogu u medju vremenu da uzmem i alko i travicu neku ali ne cesto . rec mi je bio da ako se kontrolira sve to sto radis nije tesko ja sam sad sreca i svi oko mene ai ne ljute mi se sto uzmem jednom samo zatto sto razumeju kako mi je ja evo za sada i do sada sam cist 7meseca kao sta sam reko jednom nedeljno i pazim da ne uzmem svaki dan ai necu vikend sam uradio da mi je slobodan i radim ga za seba sta ocu i kako ocu a radni dani gledam da radim i zaradim. nema veze nisam citao predhodne citate nisam u tok sta je maba tu ali bas bi voleo da pomegnem nekom ako mogu a mislim da mogu pozz ljudi cuvaj te se nemoj biti losi prema sebi mada i ja nevolim zivot ali to je bilo zato i mislio sam tako zato sto nisam ima dovoljno kisonika u mozak ..
Post Reply