Break On Through

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Break On Through

Post by Guta_Retas »

cestitke od mene za pozitivan prolaz kroz iskusenje...10++++ ja sam skoro bio u jednom iskusenju takodje.bio sam na poslu i krenuo sam sa kolegom u operacionu salu,na stepenenicama u bolnici mi prilazi jedan djanki sav prebijen,glave kao bumbar,pun savova na glavi,prljav-nikakav..prica mu je bila "ejj gdje si brate,idem u komunu pa dosao da skinem konce de dali bi mi ti mogao skinuti konce"...ono sve jaranski (sho bi rekli mi bosancherosi)...pritisak mi je skocio na 220/120 a otkucaji na 110...bio sam u iskusenju da ga nabijem nogom pa nek dozivi slobodni pad preko stepenica...to sve mi uradi pred kolegom koji me poce zapitkivati ko ti je ovaj i takve nebuloze...vremenom se iskusenja mijenjaju,danas je ovo sutra je ono,ali ce nas uvjek nasa prica pratiti
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Break On Through

Post by saša-ex »

Nisam bas shvatio zasto te je iznervirao covek???
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Misli u haosu
naviru
i razaraju um
pokusavam da ih zaustavim
dok u ogledalu
vidim tudji lik..

********************************************

Na hodniku iza nas stvori se andjeo...devojcica od nekih 20-tak godina egzoticne lepote...krenula je za nama prateci i ponavljajuci svaki moj pokret...zasto je ovo prelepo bice ovde...zasto je fiksirala bas moje pokrete da ih oponasa...zasto cuti kada je pitamo kako se zove...zasto...
U trpezariji-dnevnom boravku prozor je postavljen nisko, u visini kolena coveka srednjeg rasta, na njemu sims sa kontra strane, ka unutra...idealan za sedenje...
„I koliko si stigla sa rucnim radom?“ zapoceh razgovor ...
Lili me pogleda zbunjeno..“Ne puno, levo cetri stepa, desno tri“...nisam je pitala zasto, ali ona sama poce...
“Smucio mi se i posao i decko , nas zajednicki stan postao je tesan, u vezi smo sedam godina, ali poslednjh godinu dana je zesci pakao, mislim da me vara, na poslu mi gomilaju nove obaveze, kirija za stan je opet povecana...eto smucilo mi se sve...mesecima unazad sam planirala kako da zavrsim sa sobom, pretrazivala sam net sa jednim kolegom koji je u slicnom sranju , pronasli smo hiljade saveta kako se ubiti, ali najbolji je Suicide Guide, da popijem neki misomor bilo mi je bezveze, da se besim, sta ako me skinu pre nego ciknem, truba je i seci vene ali popila sam poprilicno lorazepama sa nekom rakijom, bilo mi je muka otisla sam u wc i dohvatila zilet...pronasao me je drug sa kojim sa istrazivala nacine kako da, znas vec, pozvao je hitnu, i oni me dovukose ovde...“
„Sto bre nisi napustila decka i smuvala se sa kolegom, mislim, imate ista interesovanja...zajedno ste radili research na temu suicida, valjda bi ti pomogao i na poslu, mislim, da te malo rastereti tih obaveza?!“ grubo prekinuh Lilinu ispovest
„Nije mi to palo na pamet hehehe ne zvuci lose hehehe“ uspeh da razveselim Lili...1:0 za mene...
„Odkud ti ovde...delujes „normalno“ , kad sam te jutros videla u krevetu pomislila sam jos jedan depresivac „...
“Vidi nisi daleko od istine, dugo sam bezala od depresivnosti zivota stvarajuci vestacku srecu“...ispricah joj dogadjaj od prethodnog dana...
“Zajebano...zato su ti oci takve...a ja pomislila...“ zacuta na pola recenice...iskreno nije me interesovalo sta je mislila...razmisljala sam o ocima...kakva ironija treba biti na gudri da bi opravdali onu „oci su ogledalo duse“...meni su samo tada prepoznavali stanje „duse“ metodom gledanja u oci...i to samo oni retki koji su me „stvarno“ gledali...jbno.. prestani da mislis o tome ...taman si malo iskulirala...skreni misli...
...Pocinjem da obracam paznju na ostale u prostoriji...uzasno krupan lik, bilderske gradje, mlad, u bokserskim gacama...glava obrijana na keca ili dvojku nikad nisam znala da procenim, isarana debelim oziljcima...ovaj je neki zestok mangup...sedi i bulji u TV koji visi sa plafona...genijalno resenje da se sacuva TV od ludaka...oni manje ludi sa destruktivnim sklonostima dovoljno je da prinesu stolicu, popnu se i mogu mirne duse da ga upropaste kako im se svidja ako im dune...pored njega sedi jos jedan tip, malo stariji, kovrdzava crna kosa, ruka u gipsu fiksirana nekakvim zavojem za telo, valjda da ga onemoguci da je uopste pomera, za razliku od Bildera on je u bolnickoj plavoj pidzami, i on fiksira pogledom TV...cudno ali nema tona, nista se ne cuje, ustanem da vidim sta je toliko zanimljivo...Jbt. spot neke ribe koja se polu gola razvlaci po nekom krevetu, pa po fotelji, plazi, terasi...za manje od 3min. obisla je cini mi se sve sobe i plaze lepe nase domovine i to iz perioda kada smo bili u punom sastavu...fascinantno ... (kasnije sam saznala da pevaljka a i spot ultra-mega-giga u fazonu)...u trpezariji-dnevnom boravku stolovi su spojeni u obliku cirilicnog slova P (i to je nagovestaj da u prostoriji borave vlasnici Promasenih sudbina koji je ovo najverovatnije Poslednja sansa da se vrate u nazovi „normalnije“ stanje...volim da pronalazim skrivene poruke u svemu)...
“SESTRO“ vrisci iz neke od 5ili 6 soba...“SESTRO kenja mi se, u gace cu pustim“....sestre udobno zavaljene u klimatizovanoj za njih opremljenoj sobi nisu imale nameru da prekinu pricu i odvezu pacijenta koji ce pusti u gace, mozda su se castile nekom lilulicom koja je onom telu izbacena iz terapije...mozda...znam da onaj-ona ako pusti u gace nece dobro da prodje...ovde su samari i kazneno vezivanje obavezna porcija uz farmakolosku terapiju...)
...na najudaljenijoj stolici za stolom , posmatrano iz moje perspektive, ali zato najblize sestrinskoj sobi sedi cica, garant nema ispod 60banki, mrasav je , u bolnickoj pidzami koja naravno nema ni jedno dugme (valjda namerno poskidana da ih pacijenti ne bi gutali u zamenu za terapiju) mogu rebra da mu izbrojim, lupka dlanom o sto...Bilder se okrece prema njemu “Milorade sad ce dorucak, poranio si cale“...Milorad istog momenta prestade da lupa o sto i rece Bilderu ili svima nama „Ja cu virsle i senf i paradajz i mleko i ....“ nastavio je Milorad da nabraja sve dok pravi dorucak nije stigao...“Ja sam vec jeo necu vise“ odvali Milorad servirki...place mi se...
Dorucak je bio „carski“, kasicica nekog pretpostavljam dzema-marmelade i zrno margarina i naravno vrela voda malo zamucena nekim nazovi cajem...U trpezariji-dnevnom boravku skupilo se sve sto nije bilo vezano, oni fiksirani (kako se to strucno kaze) imali su privilegiju da dobiju dorucak u krevet a „usluzna“ sestra gurala im je hranu u usta ponavljajuci naizmenicno zini-zvaci-gutaj ).Za P stolom bilo nas je izmedju 10 i 15.Svaka cast osoblju izdresirali su ih da zinu-zvacu-gutaju, jeste da su neki od njih povremeno gubili koncentaciju pa se sluzili iz tudjeg tanjira, neki bi preskocili korak zvaci pa bi glasno kasljali ... Jedino je Bilder sebi spremio Plazma keks, Kravicu i med...treba coveku jaci dorucak ipak je bokser ili statijaznam...Lili sam dala dobronameran onako domacinski savet da kasikom sto vise razmlja sadrzaj na tanjiru, saceka da neko drugi olize svoj i kada niko od „osoblja“ negleda zameni svoj sa olizanim...u suprotnom sledi litra infuzije, i obavezno upisana napomena u dnevni raport da pacijent odbija hranu u njenom a i mom slucaju to bi bilo protumaceno kao pasivni pokusaj samoubistva i otpor „lecenju“...a ta beda na grbaci je poslednje sto nam je trebalo...verovatno bi nam za kaznu pored infuzije dodelili nekog od „osoblja“ da nas hrani dok fiksirano uzivamo na musemom oblozenom duseku...
Pri podeli terapije strateski su eskivirali da udele lilule intoksiciranoj Lili i Loli...jbm im sve po spisku...
Foka nam je prisla posle terapije...sedele smo na prozoru...
“Znam nije nam ovo hotel, ali ko bi jos u hotelu sedeo na prozoru“ obratih joj se ja ..
„Sta je tvoj problem“ zacudi se Foka
...brate ko je ovde lud...
“Pusite, a, ocete kafu?“ ...jbt. riba se bacila u fazon podjebavanja, popila je sledovanje i sad nam pravi zazubice...
“Mislim stvarno ako ocete kafu imam u sobi , pa da kazemo serverki da nam skuva“...ej ova se ne sali ...
„Ocu i ne pominji mi hotel vise “ brecnu se Lili...
Prilazi i Bilder “Imam ja nes ako vise volite“...
Lili i ja razmenismo poglede...u smislu da smo juce riknule mnogo bi propustile, ovo je prava gostiona...imamo i kelnera...
“Zasto dame sede same“ ponovo ce Bilder...opak je frajer...
„Nismo same ni kada smo same, bar ja ne imam stanare i njihovih podstanare toliko da ce mi mozak prsnuti koliko su se razmnozili“ odgovorih ljubazno
„Opa jos dva komada normalnih...gde ste bile do sad bio sam usamljen...ja sam Ilija kao sv.Ilija samo sto ne grmim pre nego opalim, ja opalim a onda sve grmi...hahahaha...onaj tamo (pokaza na kovrdzavog lika sa „gipsiranom“ rukom) je Malisa, mada tvrdi da je velisa..hahaha... salim se loma...i on je jedan od normalnijih samo tebra mnogo bre cuti...“
„Pa kako od tebe da stigne na red“ pokopa ga Lili...
Vesela druzina...Ilija koji nije sv.Ilija je bivsi pripadnik SAJ-a „malo“ prso na Kosovu i ostalim ratistima, dovele ga bivse kolege i on se gle ironije ( izgleda je to postala moda, glavni hit u trenucima dokolice) nagutao lilula tvrdi da su u pitanju Flormidali kolicine 40tab., izasao na prozor poceo svima da jeb.majku , cepao pare i bacao ih kroz prozor... Malisa koji je Velisa je poljoprivrednik, domacin covek iz okoline Mladenovca, ozenjen , otac dve cerke, pomagao je kolegi koji vozi cisternu da nakaci neko crevo koje je podivljalo i opalilo ga dobrano po glavi usput mu polomivsi rame...Lili..i ja..Jedino o Foki ne znamo nista...nije me nesto ni interesovalo...sto je mnogo mnogo je za jedan dan... a jos nije ni podne...
M. tehnicar me poziva ...“Hajde povratnice, idemo u sobu“...snimih da u ruci drzi flasu infuzije...bilo bi mu bolje da je nesto konkretno ubacio u nju...Skcih na noge lagane i sekund posle vec sam lezala u krevetu...spremna...Miki dovuce stalak za bocu...kriv je i klimav ...razbice mi glavu...ako vreme je da je menjam novom...
„Da se dogovorimo nesto, sad ces ti meni iskreno da kazes sta si sve i kada uzela?!“
„Pa prvi put sam se dobrano napila u 13-toj, te godine sam pocela i sa tabletama uglavnom sedativima, onda trava...“
„Budi ozbiljna, mene interesuju poslednjih recimo tri dana, a tu pricu zadrzi za doktora, ako ga bude interesovala, svi ste bre vi isti...“ poklopi me M ... bas me je skenjao, mislila sam da je simpa, a on ... rekla bih mu svasta... ali ko ga jbe...interesuju ga samo tri dana...naravno na osnovu toga ce verovatno da odrede terapiju...da budem kreten pa da uvecam kolicine i pridodam paju...sta me sprecava...i ovako mi je dosta da muljam da nista ne uzimam sem alkohola, kao da mi je neko verovao ...ba bolelo ih je uvo sta ja radim sa sobom...jedino mama, ona je sumnjala...ali bilo joj je lakse da poveruje svom do juce dobrom i uspesnom „detetu“...a i terpija ce biti jaca...a i u cemu je razlika pre tri meseca i pre tri dana...idiote naravno da ima razlike...uspela si da iskuliras paju , ono istina je da si gutala sve drugo sto ti je palo pod ruku...ali bar si njega iskulirala...ma ko te jbe budi glupaca pa se vrati tri godine unazad ...kolo kolo naokolo....
„ Poslednja tri dana ...Marihuanu, par tableta Ekstazija, LSD, kao sto mozes da zakljucis uglavnom sinteticke stimulatore i hacinogenike, od sedativa Diazepam, od hipnotika Flormidal i Sanval od depresora samo alkohol (probah da zvucim strucno...eh taj ego propalog studenta....)...sve to lepo rasporedjeno i dozirano...da ne pomislis da sam sve odjednom“...ironicno izdeklamovah meni u poslednja tri dana...
„Jel to sve?“...“Bolje za tebe da si rekla istinu“...
„Istinu i samo istinu gospodine, nadam se da ipak niste razocarani sto je to SVE“...drska sam...ali to M zabole...on je ovde da odradi smenu...sta ga boli da li sam iskrena ili drsko lazem...lepo je rekao svi smi mi isti...
Zubi...vidim M zube...jbt razvuko je usta u osmeh...gde nestade onaj basmebrigasvisteviisti stav...
„Bices ti dobro, ispruzi ruku“ ...ovaj se igra toplo-hladno...ma neka je i najveci kreten moram da priznam dobar mu je nastup...ispruzih levu...
„Sta je u flasi „ postadoh umiljata...
„Sta te briga, ti bi sve da znas, smiri se bice ti bolje, casna skautska...“... verujem ti Mico...ne zato sto sto si lik koji uliva poverenje ili zato sto si dao skautsku, vec zato sto moram da ti verujem, lakse mi je ako ti poverujem...mmm...bice bolje...bice mi bolje...ponavljam mantru ...
...kap po kap...jedna...druga...treca...moze li ovo cudo brze...da odvrnem sistem...ma kul ...cetvrta...peta....
„Ej O. spavas...da zovem nekog...iscurela je...“
...mmmmmmm....dobar je M, ne znam da li je i sta mixovao...ali hvala mu...prespavala sam bar po sata ovog ludog dana...
“Kako hoces, ako si spremna da rizikujes da te oteraju u materinu, a ti zovi....i Lili ne zovi me O. pls...tako me zovu samo kad nesto zestoko zaserem ...pa i ja sam tebe prekrstila...ono kul smo zar ne...?“ ...zasto sam odjednom toliko zbunjena...valjda se jos nisam sasvim probudila ...ili...ne znam ali i Lilino lice mi je drugacije izgledalo, i glas joj je bio cudniji...i ja sam bila nesigurnija...i bilo mi je glupo da progovorim...sta imam ja da pricam...ionako nista pametno neumem da srocim...pa vidi gde sam se dovela...nije za mene zivot...Boze molim te daj one mesece, godine koje su po planu sudbine ili statijaznam cega meni dodeljene da odzivim...daj nekom nesretniku, nekom tesko obolelom, na samrti...neka dobije bar jos malo vremena da ga korisnije potrosi...ja ne umem...
„Idem ja da ih ipak pozovem, ko zna kad ce se setiti da dodju...vidis kakvi su mogu da te ostave da tako lezis do ujutru...“ cutim....
“Pa dobro da idem...reci mi kako da te zovem...mislim kako te zovu kad nezajebes nesto...i ako hoces da mi ...bas mi je glupo...ovaj ...da mi das jos jednu cigaru.“ ...
“Lola, vecina me tako zove, ali mozes kako hoces , samo ne *....uzmi slobodno...ma uzmi ih sve ja ih i onako ne zasluzujem...“ ...sastavilo me do koske...bez jecaja...bez da glas pustim suze su lile u potocima...odakle tolika tecnost u meni...peku mi obraze...alergicna sam na suze...neka prestanu...picko places...placi...kad si kukavica...
Lili me je nemo gledala, prisla i sela na krevet pored mene , uhvatila me za ruku...i pocela da jeca...kakva scena da M. nije dosao da mi iskljuci infuziju potopile bi Lazu...
„Placete, zdravo je to...ti mala pazi da neisplaces celu infuziju...hehehe...dobro de niste na sahrani...(e M. nemas pojma koliko si bio blizu istine, sahranjivala sam deo sebe, deo svoje biografije i Lili je verovatno kroz svoje jeca bila na slicnoj „sahrani“ )... ajde umij te se pa na rucak“
Pekli su me i svrbeli obrazi...ali onaj pritisak u grudima je popustio...“Lili sta kazes da ovo ponovim jos neki put“ navukla sam kez...ali sam mislila ozbiljno ...“Hehe da mogle bi recimo svakog cetvrtka i nedelje, a sredom i petkom da postimo na vodi da nam se nakupi“ ... 1:1..e jbg. pa ja se nisam salila (nije ni Lili kako ce se kasnije ispostaviti...jos uvek imamo nase ture cetvrtkom... mislim ne placemo..bar ne cesto.. ali zato onako na keca pricamo sve sto nam padne na pamet...ti razgovori su strogo poverljivi , a i da hocu ne bih umela da ih prepricam )
Last edited by NaughtyButNice*** on Wed Jun 17, 2009 12:17 pm, edited 1 time in total.
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

besna sam...dodje mi da samu sebe izlupam...kad sam budala da dozvolim da se uzbudjujem ...fuck...fuck...fuck...fuck....
...izvinjavam se svima ....naravno sa foruma, ostali mozete da ga duvate....

u cemu je PROBLEM....
malopre...me "ZAMOLISE" da skinem imena iz price...ugrozena vrsta...fora nije mi bas pametno da se "javno" eksponiram, ali, ako bas zelim njima ne smeta...samo da izostavim neka druga imena... bla...bla...bla

UZIVAJTE U SVOJOJ ANONIMNOSTI....LICEMERI....
sve sto je ljudsko nije mi strano
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Break On Through

Post by paramparcad »

nastavi nevaljala...zasad me najvise zainteresovao bilder sa oziljcima na glavi :)
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Hehe..zasto me to necudi Dacho...da, Ikac je gotivan lik...da ga nema trebalo bi ga izmisliti...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

vreme je da udarim recku za prvu godinu...idemo dalje
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Break On Through

Post by saša-ex »

E pa nek je sa srecom...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Dusan
Posts: 90
Joined: Mon Mar 30, 2009 3:04 am

Re: Break On Through

Post by Dusan »

svaka cast
Sam ces iskusiti sve za sta drugima budes sudio
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Break On Through

Post by Guta_Retas »

ako bog da ispises cijeli prazan list A4 tim reckicama
So rise and be your master you don't need to be a slave
Post Reply