Break On Through

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

*****************************************************
Last edited by NaughtyButNice*** on Fri Feb 26, 2010 7:01 pm, edited 3 times in total.
sve sto je ljudsko nije mi strano
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Break On Through

Post by AnAna_mo »

Super, neka malo osvjezenja, nastavi pisati...
Pozdrav od Ane.
Potpis.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Pozz An,
ti si ovo zaista citala...hvala ti
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Break On Through

Post by PsyTechGirl »

Dobrodošla i.. Jedva čekam nastavak :wink:

Stala si kod najbitnije stvari.
Šta je to ovaj put bilo drugačije od prethodnih ??

Veliki pozdrav tebi i to.. :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Break On Through

Post by Vlado_M »

Smorila nisi. Moras jos raditi na tome. Dobrodosla.

Kad covjek ovako procita dijagnozu koju nam postave doktori, pomisli da ti likovi u bijelom znaju o cemu pricaju. Ali kad prevedes rijeci sa odavno mrtvog jezika na nas obicni i svakodnevni, shvatis da jako malo kvaliteta tu ima. Zato mene dijagnoze podsjecaju na religiozne tekstove. Namjerno je napisano tako da izgleda misticno i zajebano. Sto nepreciznije i po mogucnosti na latinskom ili aramejskom ili arapskom jeziku... Nemoj ti zvucati tako.

Po jednoj stvari smo slicni - ja sam, kad se mom djedu davalo cetrdeset dana, rastjerao neke konje iz satora. Napili se i poceli da pjevaju. Zajebo sam se, naravno. NIsu krivi ti ljudi. Imaju pravo da dodju iz duznosti, ali da iskreno ne osjecaju tugu... Krivi su degenerisani obicaji i bradati posrednici kojim nije bitno.

Sto se tice dna - dno nije dogadjaj. Dno je gomila osjecanja u nama. Ono kad osjecas da si posljednje govno, smece i klosar sa ulice i da treba ili da se ubijes ili da se boris. Tesko je podici ruku na sebe... Toliko tesko da nam se cini laksim da se borimo za apstinenciju. Ja sam svoje dno osjetio 2005. godine.

Pozdrav.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Break On Through

Post by sanela »

Vlado_M wrote:.

Sto se tice dna - dno nije dogadjaj. Dno je gomila osjecanja u nama. Ono kad osjecas da si posljednje govno, smece i klosar sa ulice i da treba ili da se ubijes ili da se boris. Tesko je podici ruku na sebe... Toliko tesko da nam se cini laksim da se borimo za apstinenciju.
Vlado, sviđa mi se kako si ovo napisao. Ja baš u zadnje vrijeme razmišljam o tom dnu. Ovo je super objašnjenje... džaba knjige ;)

@ NaughtyButNice***
Ipak ne smaraš... fino te čitati. Nastavi. Malo me podsjećaš na DarkAngel. Voljela sam i njene postove čitati.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Hvala na dobrodoslici

Vlado neslazem se sa tobom ili se nismo skapirali u vezi "dna" ...rekla bih da je to dogadjaj propracen osecajima koje si ti naveo...nekada intenzivnijim nekada manje...e kada se skupe svi ti dogadjaji i osecaji nistavnosti rezultat je odluka ili...ili...nekada ta odluka dodje na samom pocetku ...a nekada , bar u mom slucaju dug je to put bio...
sve sto je ljudsko nije mi strano
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Break On Through

Post by AnAna_mo »

sanela wrote:@ NaughtyButNice***
Ipak ne smaraš... fino te čitati. Nastavi. Malo me podsjećaš na DarkAngel. Voljela sam i njene postove čitati.
Vjerovala ili ne, bas sam imala takav neki osjecaj, kao da mi je poznato ovo sto citam, i ti me podsjeti.
Nevjerovatno! :D
Usput, zna li itko sta je sa Dark Angel??
Potpis.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

eto sad me zagolica nisam citala DarkA ... ne znam kako mi je to promaklo...odoh sada da uporedim beleske :lol:
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Break On Through

Post by vudd »

Dobro došla.Htjedoh još nešto pametno napisati...a,da...dobro nam došla.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply