Break On Through

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Break On Through

Post by saša-ex »

Samo da te pozdravim i pozelim jedan strejtaski zivot... :D
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

saša-ex wrote:Samo da te pozdravim i pozelim jedan strejtaski zivot... :D
Hvala Sale...samo ceo zivot...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

***********************************************************
„BUDJENJE, AJD DIZ TE SE!!! „
Nemam snage ni volje da otvorim oci, nizu se slike predhodnog dana, u ustima ukus budji to moze da se sredi ali onaj raspadajuce- truli osecaj u grudima me jebe...teram svest da zamre, da tu nistavost zanemari i prebaci se na neku nebitnu, vedriju temu...naprezem otupelu volju da me vrati dan ranije na onu zeleznicku stanicu i da lepo pocnem odpocetaka, onako fino...da izadjem iz voza , pozdravim se sa frendovima, odem kuci , poljubim mamu, prosetam Zver...ne ide... prave slike se vracaju...
I dalje ne otvaram oci, pokusavam da lociram delove tela...(oduvek sam spavala na stomaku, savijenih nogu, nalik kifli , polozaj koji u psihologiji nazvaju „embrion“...to navodno mnogo govori o mojoj nesigurnosti i potrebi da se vratim u zasticenu sredinu materice...)... ruku ne osecam, pretpostavljam da je ispod jastuka mlitava , utrnula, zar je moguce da mi je glava toliko teska, mislila sam da sam uspesno amputirala veci deo mozga ...ali kada se zbroji tezina lobanje, zubi, kosa i po kile nakita to bi bilo to ...neto 3kg...
fles...ja na podu sa varjacom u ustima...
super Lolo...stvarno super...eto uspela si na minut da skrenes misli, ako budes trenirala intenzivnije uspeces da taj minut pretvoris u sate , dane...mozda postanes potpuno nesvesna...to bi bilo lepo...
„A gde da narucim kafu?“ pita neki promukao glas
„Nije ti bre ovo hotel, sta mislis gde si!“ odgovara glas nalik na muski bas
...uf bre Lolo ovaj put si zaglavila sa teskim bolidima....mora da je M. ipak nazvala dezurnu i rekla da me bace u Padinjak...ma sigurna sam da sam usla u zgradu roze boje , prosla kroz poznati hodnik, pa ona trpezarija-dnevni boravak, a i D. odavno ne radi u Padinjaku, a mozda sam sve istripovala, mozda je sve to konstrukcija koju moj osteceni mozak cesto napravi da bi popunio rupe...o.k sta je tu je...stisni petlju i otvori oci...
Jbt. Sta je sad...strano telo na mojoj nozi...drma me...
“Imas jednu cigaru?“
WTF....otvaram oci...zid plave boje i prozor i resetke na njemu...(uvek spavam okrenuta zidu i za to psihologija ima objasnjenje nesto u stilu podsvesno trazim zastitu i cvrst oslonac, zaklon, jbmliga)...
“Imam , valjda, tu negde“ polako se okrecem, sva sam se upetljala u carsav, ko som u mrezu...pomislih i poceh da se smejem...sama slike mene sa glavom soma kako se batrgam me uzasno zabavlja...(jos kao mala imala sam tu naviku da pretvaram misli i scene iz svakodnevnog zivota u animaciju...crtani film...video igricu...verujem da psihologija i za to ima objasnjenje, ali nikom nisam poverila tu moju „sposobnost“).
Pored kreveta stoji ljubicasto ofarbana devojka, izgleda mi „normalno“...
„Dovukli su me sinoc, nemam nista , ni cigare, a pusi mi se“
„Mislim da imam pljuge, nocas sam pusila...treba da su tu negde“ pogledom prelecem po metalnoj kaseti....vlazne maramice, upaljac...ako je tu upaljac tu su i cigarete...hvata me panika, sta ako sam sve popusila...skacem iz kreveta...
„Eto su ti , pored jastuka“...
uf kakvo olaksanje...ugledah poluzguzvanu paklu C 100`s...kao kad majka uzima dete, uzimam paklu i lagano je oblikujem, malo se ulubila od spavanja sa mnom, otvaram je ...skoro puna...dobro je bice dovoljno do posete...ako neko uopste dodje...jbt sta ako niko ne dodje...ne tripuj Lolo pa mama je uvek dolazila, redovno, tacna kao sat...sta ako joj je ovog puta svega preko glave...sta ako je odustala od tebe...srce ubraza ritam rada osecam ga u grlu... pritisak u grudima...jel se to probudila savest , da li zaista imam potrebu da vidim mamu, da je zagrlim i po milioniti put se izvinim...ili me je samo stah da ostanem sama... frka da ostanem bez pljuga (hvata me ludilo, bes, ne mogu, ne zelim da budem bez nikotina, treba mi...opet se zavaravavas glupaco , bice zajebano bez cigareta ali da li je to ono sto ti treba najvise, da li zbog njih pocinjes da panicis...ili ...ajde ovco nazovi stvari pravim imenom...priznaj bez cega nemozes, cega neces da se odreknes...ostaci mozga rade sto na sat...pa jbt. u jebenoj si ludari pizdo, ima doktora , sestara...pobrinuce se oni za zizu ...opusti se... cak i da ti ne uvale lilule ne bi ti bio prvi put na suvo...sta se bacas u frku pa poslednjih meseci i nisi bila nesto „aktivna“...kulirala si paju ima sigurno tri godine...da od „ortopedije“ to je bilo 2005. ...jbt kad pre prodje vreme...ali sestro bila si alava kad god su na meniju bili exevi, esidi, bombonice, biljke i naravno Vodka...ma jbm mi se i za zizu i za pljuge i za kevu...samo nek pestane ovaj pritisak u grudima...ocu da otupim da se iskljucim iz svega...glupaco pa ti znas samo na jedan nacin da otupis...pokreni se nadji nekog od „osoblja“...napravi frku...uleti u ambulantu ..pocasti se...pa nek te posle vezu...zatvore i nek bace kljuc...ucuti ti bolesni deo svesti...dosta mi te je...ajde mazohisto da te vidim sada... volis kad boli...trpi picko...nije ni pocelo a ti....
„Ej pa oces ili neces da mi das cigaru?“
„Izvoli“ pruzam je ljubicastoj , vlasnici promuklog glasa. Pruza ruku , ugledah zavoj na zglobu...aha...znaci jos jedna dusa kojoj je prekipelo sve i resila da uzme zivot u svoje ruke ali se zajebala u proracunu pa umesto zivota dohvatila zilet i pokusala da odsece ruke ...Pruzam joj upaljac...Pali i glasno ispusta prvi dim...
“Ej ti princezo , nema pusenja u sobi, nije ti ovo hotel“ ponovo onaj bas- glas ...lezi u drugom cosku sobe , gleda nas onako drecavo (izraz koji koristim kada hocu da opisem pogled sa toliko otvorenim ocima da mi se cini da ce ocne jabucice svakog trena ispasti iz duplje i zakotljati se po podu ) lice joj se sija od masnoce , debeljuskasta je, a i frizura joj je zapustena ima izrastak nefarbane kose star minimum 6 meseci...podseca me na foku...napad smeha me je opet obuzeo...jbt. nasukana foka u „nije ti ovo hotel“ Lazi...
Ljubicasta me zbunjeno gleda, garantovano misli da sam u teskoj psihozi i da me upravo puca manicna faza, Foka na moje iznenadjenja pocinje da se smeje histericnije od mene...
Koji brod ludaka...
Boze obecavam bicu dobra samo ne postavljaj mene za kormilo, prepusti ulogu kapetana nekom drugom, ako ja budem upravljala nasukacemo se sigurno...Neptun mi nikada nije bio naklonjen, njegove bure me skoro potopise...sada bi me severac dokrajcio...Boze molim te pusti me da ostanem na kopnu...ma dobrovoljno cu se osamiti samo mi pokazi prvo slobodno pusto ostrvo...
Ljubicasta me pozva da krenemo u potragu za mestom gde moze da se pusi...Draga sesto ja sam ovde skoro pa domaca , odvescu te i upoznati i sa hodnicima,sobama, trpezarijom-dnevnim boravkom ali i sa medicinskim osobljem...Foka se i dalje smejala.
Stigosmo do vrata sobe, kad ispred nas iskocise mrsava i ona plava sestra od nocas i neki tip od recimo 40 leta , zbunjuje me , sestre su u plavoj uniformi on u beloj, da nije dr., mlad je on za tu ulogu i nekako nespretan.
„Ajde nazad, vizita“
Ljubicasta i ja poslusno napravismo na levo krug.
„Gasi tu cigaru, zabranjeno je pusenje u sobi“ rece tip u belom
„Da nije ti ovo hotel“ oglasi se Foka
Ja ponovo padoh u trans...hahahahaha.....ahahahaha...
„Dosta ! Tebi je ovde lepo , smejes se, predlozicu produzeni boravak za tebe da se sita nasmejes“ obrecnu se ona mrsava drska sestra od nocas ...mora da sam joj bila zestoko simpaticna...
Stadose ispred Fokinog kreveta , njen je prvi u cosku kod vrata. Plava, vislja sestra , pogleda u svesku „M , ovu znas dosla je pre osam dana, pacijentkinja je dr.I.Z. sa njom nema problema, saradjuje“
Svita napravi dva koraka do sledeceg kreveta, opet plava baci pogled u svesku , pa u krevet, pa u M.....covek-zena ili to sto je lezalo u krevetu bilo je pokriveno carsafom i cebetom preko glave, nije se micalo...
U sunce ti zarko , ovo je mrtvo...jbmte sreco gde god se zateknem ljudi umiru oko mene...mora da sam zesci baksuz...pustinja je za mene...
M. ostrim pokretom ruke otkri telo...telo skoci i pocne da vristi...“Sve je u redu, smiri se“ progovori M. dok je hvatao telo za ruke...“Mi se znamo, zar me ne prepoznajes, bice sve u redu danas ti smanjujemo terapiju...blabla...“ ...kod onog terapiju, prestadoh da slusam ...covece koja je to terapija...da je nezabadaju exerima kad je u ovakvom hororu...
Lolo probudi se, ustini se ...sve ovo je trip od juce..ti si ga rezirala...podsvest me bodri...“cuti glupaco“ , cujem svest kako odgovara podsvesti..“vidis gde si nas dovela ti i tvoje bolinasuvozasve igre“..volim g-djicu Podsvest, rado prihvatam njene sugestije i savete ali ovaj put moram da priznam da je Svest u pravu...ovo je realno da ne moze biti realnije...
Svita pravi jos dva koraka i staje ispred kreveta Ljubicaste, plava opet lista svesku“ Ova je dovedena sinoc, Lj. D. (jbt. Ljubicastoj je to pravo ime ..Lj...Lili), ima 29godina, pokusala je suicid, jos uvek joj nisu ordinirali terapiju, dosla je intoksicirana alkoholom....(gde si sestro pomislih i pogledah je bolje, riba je jos uvek „intoksicirana“...zavidim joj lakse ce potrositi dan), pokazuje otpor hospitalizaciji i insistira da ide kuci, kaze ima vazan posao...(ova ce mi biti idol od ovog momenta, kako se ja nisam setila da insistiram da idem...gotovo... izgubila sam i ono malo razuma sto mi je ostalo...) “
„Znaci ti bi kuci“ obrati se M. Lili „Ne svidja ti se ovde, obecavam ti nezaboravan provod i odmor“ nasali se M...ovo je bilo sarkasticno, volim tu vrstu sale, ali mi nikako nije legla ovaj put...
Dva korak napred i bum svita je ispred mog kreveta (vec sam se odomacila i krevet nazivam mojim...pukla si Lolo ...pukla...) plava me pogleda bez da konsultuje svesku
„ Doveli su je pre tri sata (zar je moguce, zeznula si se lepa, pre ce biti tri meseca, godine...) bila je agresivna i suicidalna (na ove reci poceh u sebi da pevusim Suicidal Blond), ni njoj nije ordinirana terapija dovedena je u stanju intoksiciranosti alkoholom i verovatno PAS, sama je rekla da je uzimala neke kiseline (kad sam ovo rekla i sta li sam jos rekla ...secam se da sam cutala...ali kako bi znali koji PAS sam koristila...lupetas Lolo ko otvoren prozor i kad treba i kad ne treba...mozda je dobro sto si im rekla...oni su „strucnjaci“ doktori morali su da poloze Hipokratovu...trebalo bi da su humanisti...da...da dace ti lepu terapiju...i bice sve o.k...), dezorjentisana je , logoreicna i negativisticna. Ovo joj nije prvo lecenje kod nas , pacijentkinja je dr.M.....“
„Tebi nije lose ovde kad nam se stalno vracas“ M. je bas vickast...bolje to nego da je nadrkan ko ova mrsava...
„Ko bi odbio ovakvo gostoprimstvo(htedoh jos da dodam da su siroke ruke i da je lepo od njih sto za tabletice-lilulice netraze pare...ali precutah)“ nasmesih se ja , nasmesi se i M...postade mi sipmatican...
„To bi bilo to, ajde devojke drzite tu sobu malo sredjenijom“... sredite vi mene pa cu ja nju (opet je crv poceo da rovari)...
Svita se okrenu i uputi ka vratima, cetri kreveta sa druge strane sobe zvrje prazni , dozivaju neke novo-stare izgublje duse....
Lili stavi u usta precvikanu cigaretu i pogleda izazovno u Foku.
„Nije ti ovo hotel“ preduhitrih Foku...ona poce da se smeje jos histericnije ...
...izlazi Lolo napolje...ovoj ako pukne ...

(nastavak sledi u sledecem broju...verovatno...;-))

***********************************************************
Last edited by NaughtyButNice*** on Wed Jun 17, 2009 12:14 pm, edited 1 time in total.
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Break On Through

Post by Boban »

Sve je to ok psihijatrija i te price, ja se nebih mogao setiti nikada takvih detalja samo mracnih trenutaka.Reci mi imas li neku pricu pozitiva da podelis sa nama?Nesto sto se danas desava a pozitivno je u tvom zivotu?Pokusaj da fokusiras misli na lepe stvari.Pozdrav i svako dobro.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Break On Through

Post by bojanol »

Au Bobi, kakav si to čovek, prvo devojku nagovore da piše ispovest, ona počne, a onda... ok, sve je to lepo daj ti pričaj nama kako ti je sada. Mislim Bobi, stvarno, nestrpljiv si. Polako, ima vremena. :D
Pozdrav za mog druga Bobana i Naughty But Nice.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Break On Through

Post by dete svemira »

Curi odgovara da se vraca.Pusti je...
Kad bude zelela,pricace o sadasnjosti.....
Razgovara sa sobom.Mani je...

Lola,procitala sam sve.Mazohista-hehehehehehehe

BOBANE!Obrati paznju na prve postove.Krenula je od kraja dna.
Lola,citamo...
Kad i koliko budes spremna....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Eh BOBANE, BOBANE bas si vrag… :-D
Nije mi problem da pisem o pozitivi, da leprsam po forumu i kacim, smajlice…. PDT_Love_14 :lol: :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt041 :smt041 PDT_Love_14 :rock: :rock: :rock: PDT_Love_11 PDT_Love_11 :smt038 :smt038 :smt026 :smt026 :smt041 :smt043 :smt023
Cista sam , pa za par dana bice godina…od oktobra kad je mamina operacija hvala bogu prosla o.k…okrenula sam se sebi…disem druze punim plucima I planiram tako jos dugo…
Drago mi je sto par forumasa “vole” da citaju ono sto sam pisala u ludari ( prekucano i malo oblikovano naknadno)...ali to su uglavnom oni koji manje-vise uspesno apstiniraju…ako naleti neko ko se jos lomi i procita ove moje psihijatrijske crnjake nadam se da ce se bar malo zamisliti…eto to je u najkracem motiv zasto ozivljavam sve one “nepozitivne” misli ,osecanja i dogadjaje…I jos nesto, osecam se odlicno kad mi se dok prekucavam biografiju javi osecaj samoodvratnosti na ono sto sam bila…sto me ne ubi ojaca me…
Pozdrav I :supz:

Bojanol PDT_Love_10 PDT_Love_10 PDT_Love_10
Dete Svemira [wink] [wink] [wink] [wink] (ne volem da ljubim zene )

p.s sveno se zaklinjem da vise nikada u jednom postu necu nalepiti vise od 2 smajlica... :lol:
sve sto je ljudsko nije mi strano
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Break On Through

Post by paramparcad »

NaughtyButNice*** wrote: (ne volem da ljubim zene )

:
jeste...ona voli da ljubi dachu :)
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Break On Through

Post by Boban »

hehhee NBN ma nije to da se ja lomim i da mi smeta sestro nego mi je poznat taj deo mog zivota sa ljudima sa psihijatrije i furanje u sifre.Taj stil pisanja sam imao potpuno isti u slovo.Nemam nista protiv samo ti pisi ali recimo ja sam proveo dosta godina po ludarama zakljucanog tipa Sombor,Subotica,Novi sad po 2,3 meseca zbog istrazivanja svoje podsvesti i druzio se sa njom pomocu kiseline i raznih halucogena,furao se pricama Hakslija,Kastanede poezijom Morrisona i pogodi do cega sam stigao do one f sifre.To je proslo vreme za nas moze da se opise u dve reci.Ja sam imao strasna iskustva sa psihijatrijama i mozda zbog toga ovako reagujem nemam pojma.U svakom slucaju ti pisi pa sta bude.Pozdrav i svako dobro.

Ps.ne znam sto ali ja imam fobiju od psihijatrija i belih mantila.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Break On Through

Post by Guta_Retas »

BOBAN wrote:hehhee NBN ma nije to da se ja lomim i da mi smeta sestro nego mi je poznat taj deo mog zivota sa ljudima sa psihijatrije i furanje u sifre.Taj stil pisanja sam imao potpuno isti u slovo.Nemam nista protiv samo ti pisi ali recimo ja sam proveo dosta godina po ludarama zakljucanog tipa Sombor,Subotica,Novi sad po 2,3 meseca zbog istrazivanja svoje podsvesti i druzio se sa njom pomocu kiseline i raznih halucogena,furao se pricama Hakslija,Kastanede poezijom Morrisona i pogodi do cega sam stigao do one f sifre.To je proslo vreme za nas moze da se opise u dve reci.Ja sam imao strasna iskustva sa psihijatrijama i mozda zbog toga ovako reagujem nemam pojma.U svakom slucaju ti pisi pa sta bude.Pozdrav i svako dobro.

Ps.ne znam sto ali ja imam fobiju od psihijatrija i belih mantila.
ja evo nisam psihijatar ali radim u zdravstvu i vidis kako sam fin decko, i mi se kao fino druzimo na ovom forumu...heheh pozdrav BOBANU!!!!
So rise and be your master you don't need to be a slave
Post Reply