Break On Through

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Break On Through

Post by Boban »

:rolleyes:
Last edited by Boban on Thu Jun 11, 2009 8:35 am, edited 1 time in total.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Break On Through

Post by YugoS »

Blago vama troma (najmanje).
A sta da kazemo mi koji neznamo nase dijagnoze?!

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

YugoS wrote:Blago vama troma (najmanje).
A sta da kazemo mi koji neznamo nase dijagnoze?!

:D
Yugo budi sretan brate...sve dok zivis u neznanju...lakse je :wink: ...
Eto nas su sifrovali toliko da bi i 007-ci nabili komplekse
G_R zar je moguce da su ti toliko pocepali sifre, zar im nije bilo lakse da te obuhvate sa F19.x..a ne men.poremecaji i poremecaji pon zbog upotrebe kanabinoida + F 11 su valjda opijati a ono .1 sa traumaticnim i drugim telesnim povredama...valjda?
Bobane care gde odluta u grupu od F20-F29 ...mada zvuci sasvim sasvim moguce i logicno ako uzmemo u obzir da halucinogeni obicnao dovode i praceni su sumanutim idejama...samo oprez u toj grupi je i bipolarna psihoza...ali zar ne pripadamo svi toj grupi manje-vise zavisi samo od dr. koliko je bio raspolozen dok nam je udarao sifru...pa se ti sad odbrani da si bio "samo" zavisnik...ovi kod mene na poslu kad su dobili sifrovane doznake za bolovanje i videli F od podruma do 7sprata razglasilo se da sam zestoko luda...mislim sumnjali su oni to i pre ali sad su imali dokaz... mada i to je bolje nego ...ma apstinencija je majka...
Pozdrav svim sifrovanim
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Break On Through

Post by Guta_Retas »

kazem ti to je samo ono sto se sjecam kroz maglu,ne znam ni koja je sifra za psihopatiju ali znam kad sam jednom otisao u dom zdravlja pa sam vidjeo da mi je up0isano i pitao dr da mi kaze znacenje te sifre...objasnila mi je jednu ali sad se ne sjecam sifre nesto kao poremecaj ponasanja uzrokovan uzimanjem vise droga ( u tom fazonu).....u kojem sam to momentu dobio i dont know...sifrovali su oni nas kao pse,dobro je pa nam nisu cipove ugradjivali...heheheh a jednu sam sifru zaradio sa heptanonom kad sam overirao,ma bilo je tih kicenja...kao novogodisnja jelka,svasta a u sustini nista...ode ova tema u krivom smijeru...tu smo da citao tebe i o tebi,ne o meni..heheh pisi daljeeeeee!!!!!!!!!
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Break On Through

Post by Guta_Retas »

BTW kao da je dr briga za nas i nase sifre,bitno je samo da on odradi nas,nesto nam upise i nabije nas nogom iz ordinacije...barem to sad razumijem kad radim sa njima.
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Guta_Retas wrote:ode ova tema u krivom smijeru...tu smo da citao tebe i o tebi,ne o meni..heheh pisi daljeeeeee!!!!!!!!!
Opusteno druze u kojem god smeru da se krece tema sigurna sam da nije u krivom...Evo javno ti dajem dozvolu da na ovoj temi pises sta ti padne na pamet... :wink: ...rekoh vec da me posao u poslednje vreme drzi dugo isprek kompa...pa uhvatim cesto krivinu da prosetam netom onako za svoju dusu...moze mi se...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Break On Through

Post by Guta_Retas »

nego,kako se to desilo da odlucis da se skines???? i kako sada zivis,te stvari mene zanimaju.kao narkomani svi smo isti,kao na kalup da smo pravljeni.zato ja nikada i nisam napisao ispovijest.sta da kazem,sta da napisem, a da to ostali nisu vec prosli i da nije procitano???? ali biti cist i zivjet posteno (koliko toliko) e za to treba imati....znas vec sta.heheheh vanjska ljustura nam je svima ista, robotska...ali ispod nje smo svi razliciti, individualni i sa dosta skrivenih emocija.kad se covjek drogira i radi raznorazne krive poteze jednostavno samo ide za zivotinjskim nagon.a to je da prezivis u tom zacarnom krugu.ali sta svakog pojedinca navede da kaze "dosta je, dalje ne idem ovako"...da se okrene i krene u suprotnom smjeru kazaljke na satu...tacnije, da krene u smjeru sebi suprotnom.tesko je sam sebi udarit kontru,jelde??? to me uvjek fasciniralo...druge skartamo olako,ali svoj neki ego skartat...uhhhh pa to nije lako,al' nimalo...da sam podvojena licnost posvadjao bih sa samim sobom...hehehe ali je dobro se vremnom mijenjam.sto vise sebi kontru udaram znam da sam na ispravnom putu.jer moji poteti cesto znaju biti stupidni...uhhhh raspisa se ja kao da je moja ispovijest...hehehe
sorry sto ti ja malo svrljam... :P zadao se ja
So rise and be your master you don't need to be a slave
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Break On Through

Post by paramparcad »

ej,tek skoro naleteh na pricu,pa rekoh da te pozdravim.poznavao sam jednu takvu devojku kojoj nije trebalo nista vise od alkohola da bi dozivela agresivno ludilo...najvise bih voleo kada bi tu agresiju iskoristila u krevetu ali boze moj...ne moze sve biti podredjeno mojoj volji.jos jednom pozdravljam nevaljalu ali dobru.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

nego,kako se to desilo da odlucis da se skines????

E, G_R ti bas hoces da mi zeznes koncepciju... :wink:
ako si citao...proces je poceo tako sto su me prisilno hospitalizovali...odluka je dugo sazrevala...tih dana u ludari nekako su se uklopile sve kockice , vec sam napisala da me je najjace pukla mamina dijagnoza, ali to je bila samo inicijalna kapisla...kao sto rekoh sve mi se sastavilo...razne slike imitacije zivota, atmosfera u ludari (smucilo mi se da budem redovni gost...videla sam jasno sebe u nekim biljkama koje su boravile na odeljenju), inat je cini mi se bio presudan , ma bio mi je pun...svega...probacu nekom drugom prilikom da preciznije odgovorim...

kako sada zivis,te stvari mene zanimaju
zivim ...ima uspona i padova...ali sam str8...svaki put kad me nesto sjebe bio to posao ili svakodnevnica, angazujem onaj mazohisticki deo mene i pustim da "boli" ...jbg rizikujem da me proglase psihopatom ali dugo sam bila "drvena" ...sada kad zaboli znam da bar nesto osecam...i to me na neki bolesni nacin raduje...ako me bas spuca depra iscimam guzicu navucem rolere spustim se do Ade i verem se po zidu...obozavam slobodno penjanje...i tako...
zivotinjskim nagon.a to je da prezivis u tom zacarnom krugu.ali sta svakog pojedinca navede da kaze "dosta je, dalje ne idem ovako"...da se okrene i krene u suprotnom smjeru kazaljke na satu...
eto sam si rekao...svako od nas mora da nadje svoj motiv i nacin...nema univerzalnog...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Veliki pozdrav Param

p.s veruj mi ne bi voleo da te neka pijana agresivna dohvati u krevetu... :smt117 : :smt077 ...
sve sto je ljudsko nije mi strano
Post Reply