Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

bojanol wrote:Nemoj tako JaJa, a bilo ti je dobro dok si se radio i tripovao da je ceo svet tvoj. Nije u redu, nije u redu prema Heroinu, šta ti je on kriv.
Bojane, kome nije bilo dobro kad se uradi ?
Ustvari meni, i sad ne osjecam neku "dobrotu", osjecam da mi je bolje, fizicki, ali psihicki, daleko sam od kralja.
Mada vise ne moram brinut o dugu i pozivima dilera.
Dileja nisam da iskljucujem telefone.
A cinizam i ironiju..
Mislim, mozemo to i bolje.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Boban »

JaJa wrote:On, nije nista.
Ja sam kriv.
Inace, ipak nisam mali,24 god i imam nekih 8 godina staza u ovom. Mozda malo za nekog, mozda puno, u svakom slucaju nesto sto nije za pohvalu. A zrelosti sto se tice, ne vjerujem u zrelost narkomana.
I danas, nakon mog posta, kako to obicno junkie mozak smisli, uspijem izmolit od roditelja pare, slazem naravno za velicinu njega, vratim dug, i od drugog uzmem pola grama i izvucem.
Naravno, nema danas povracanja krize i ostalih zmajeva.
Zao mi ih je. Iskreno jest.
Ali ne moram barem vama objasnjavat sta je kriza i sta mozak radi da bi se dokopao para. Svi bi mi bili milioneri da se takvim zarom prihvatimo bilo chega drugog.
Sutra nanovo pocinje sve ispocetka, i pisacu ovde, ako kome smeta, nek smeta, nadam se da moderatoru nece i da nece zabranit.
Nece smetati samo pisi.Ne razumem kako ocekujes podrsku ovde od ljudi ako se sam ne trudis?I jesi klinac si, jer da i malo realno razmisljas skapirao bi da si u gabuli i da ti treba strucna pomoc nekoga a ne bi se oslanjao na svoj klimavi karakter.Dzaba ti 8 godina gudriranja kada nisi dno dotakao.Pozdrav i svako dobro.
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

BOBAN wrote:[
Nece smetati samo pisi.Ne razumem kako ocekujes podrsku ovde od ljudi ako se sam ne trudis?I jesi klinac si, jer da i malo realno razmisljas skapirao bi da si u gabuli i da ti treba strucna pomoc nekoga a ne bi se oslanjao na svoj klimavi karakter.Dzaba ti 8 godina gudriranja kada nisi dno dotakao.Pozdrav i svako dobro.
Zar stvarno mislis da ne znam da sam u govnima ?
A na karakter, nemam ni na sta drugo da se oslonim osim njega.
Strucna pomoc je komuna. Cini mi se jedina strucna pomoc. To ne zelim, ne mogu. I tu stavljam tacku.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by NaughtyButNice*** »

Hej JaJa pomozi mi da shvatim , temu si nazvao Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim
citajuci sta si sve napisao namece mi se zakljucak da tebi u stvari treba savet kako da izadjes iz dugova i da ostanes "kulturni" narkoman, dobar sin i verni decko sa sve maskom neduznog decaka koji se ne gudrira.
E moj druze nema od toga nista.Stegni "JaJa" i trk po pomoc ako neces u komunu (jer kako kazes nikome nije pomogla- kakva racionalizacija i besmislica!) onda pravac neki centar na detox i terapiju.Na ovoj klackalici na kojoj se nalazis sad si haj ali uskoro brate sledi TRAS.
Zato druze skontaj se i daj sebi sansu.
Sve najbolje
sve sto je ljudsko nije mi strano
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

NaughtyButNice*** wrote:Hej JaJa pomozi mi da shvatim , temu si nazvao Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim
citajuci sta si sve napisao namece mi se zakljucak da tebi u stvari treba savet kako da izadjes iz dugova i da ostanes "kulturni" narkoman, dobar sin i verni decko sa sve maskom neduznog decaka koji se ne gudrira.
E moj druze nema od toga nista.Stegni "JaJa" i trk po pomoc ako neces u komunu (jer kako kazes nikome nije pomogla- kakva racionalizacija i besmislica!) onda pravac neki centar na detox i terapiju.Na ovoj klackalici na kojoj se nalazis sad si haj ali uskoro brate sledi TRAS.
Zato druze skontaj se i daj sebi sansu.
Sve najbolje

A kucni detox ?

Sa prazineom, bromazepamima.. Izgurat 7 dana, jer druge nema.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by NaughtyButNice*** »

Sorry druze moram da te razocaram ...jbg. za kucni detox ti je potreban saradnik-ozbiljan i cvrst- neko ko poznaje bolest i narkomanske manipulacije + da je u kontaktu sa nekim strucnjakom jer davanje lekica na svoju ruku nije nimalo bezopasno...
Nego druze zaj**i sve te seme koje ti se sad cine kao izlaz ...lutas u magli ...izgubices se...
Ajd da se ponovim jos jednom stisni JaJa i pravac u neki centar na detox i terapiju ...
Apstinencija druze, samo apstinencija!
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by sunrise »

Jaja
vrtis se u krugu

koje mogucnosti imas? samo jednu a to je da prihvatis bilo koju pomoc i zahvali Bogu ako ce ti roditeljio biti spremni biti uz tebe i sva sranja koja tek dolaze.jako neozbiljno shvacas problem i cijelu situaciju u kojoj se nalazis..

jebo dilera kojem tako fale 25e da mora zivkati svaki dan...i,kako si ti uopce financirao po pola grama na dan kad vidim da nemas nikakav izvor financija, oism sto si krao mamai iz novcanika

pozz
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Boban »

ooo pa gde si ti sunchice?
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

sunrise wrote:Jaja
vrtis se u krugu

koje mogucnosti imas? samo jednu a to je da prihvatis bilo koju pomoc i zahvali Bogu ako ce ti roditeljio biti spremni biti uz tebe i sva sranja koja tek dolaze.jako neozbiljno shvacas problem i cijelu situaciju u kojoj se nalazis..

jebo dilera kojem tako fale 25e da mora zivkati svaki dan...i,kako si ti uopce financirao po pola grama na dan kad vidim da nemas nikakav izvor financija, oism sto si krao mamai iz novcanika

pozz
radio za istog
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

sunrise wrote:Jaja
vrtis se u krugu

koje mogucnosti imas? samo jednu a to je da prihvatis bilo koju pomoc i zahvali Bogu ako ce ti roditeljio biti spremni biti uz tebe i sva sranja koja tek dolaze.jako neozbiljno shvacas problem i cijelu situaciju u kojoj se nalazis..

jebo dilera kojem tako fale 25e da mora zivkati svaki dan...i,kako si ti uopce financirao po pola grama na dan kad vidim da nemas nikakav izvor financija, oism sto si krao mamai iz novcanika

pozz

i prihvatam sve vrste pomoci, osim komune.
Post Reply