Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by dita »

I da zaboravila sam napisati da komuna nije religioznog karaktera (baren ne kod nas), to je volja svakog pojedinca, želi li ili ne. Hm, žao mi je što ti moram reći ali mislim da ne bi trebao promijeniti sredinu, već sebe. Iskreno ti želim da smogneš snage i odeš u komunu, bojim se da ćeš protratiti dragocjeno vrijeme (samo je jedan život).
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by darla »

ma nema na cemu ni ja ne kuzim zasto se hvataju za tu pricu...dobro je param napisao "sta koga boli kurac kako si ti dozivjela krizu pa se istom hvalis" ma...kuzim te, jer su meni totalne gluposti sto je ta cura napisala..kao koga briga za dug kad znas da je spas samo u jednom sutu (to bi drzalo vodu da covjek tj. ti zelis taj sut,a napisao si da ne zelis)..e da i problem o hidratizaciji,kao cura kaze gluposti ,nikad nije cula za to..ma joj..napisala je kao i da ne komentira postove koji su joj glupi,nerviraju ju,izbacuju iz takta..eto ja joj porucujem da ne komentira ni tvoje ni nicije postove koji joj se cine laznim..
a sto se tice promijene grada,druze moras promijeniti sebe..ja sam tri puta mijenjala grad e ma nije tjedan dana proslo vec sam nasla shemu,ekipu koja je u sranjima od kojih sam bjezala i opet ista prica samo novi grad..zadnji put sam otisla u crikvenicu,nisam znala bas nikog tamo i za dva dana sam s dvije lokalne cure putovala u rijeku po peticu..
ja ne mogu u komunu al ti ako razmisljas,probaj ispitat ovo o cemu dita prica..
i ak si na subutexima znam da nemas krizu al cim prestanes stici ce te,vjeruj mi...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by sanela »

dita wrote:I da zaboravila sam napisati da komuna nije religioznog karaktera (baren ne kod nas), to je volja svakog pojedinca, želi li ili ne. Hm, žao mi je što ti moram reći ali mislim da ne bi trebao promijeniti sredinu, već sebe. Iskreno ti želim da smogneš snage i odeš u komunu, bojim se da ćeš protratiti dragocjeno vrijeme (samo je jedan život).
Ovo potpisujem...
Jaja, tebi nekako vazda treći dan kako se skidaš. Pa de se malo zapitaj do kad ćeš živjeti tako. A šta god radio u nekoj komuni i koliko god bio, sigurna sam da ćeš za to vrijeme spoznati nešto o sebi i životu koji si živio, ako zaista želiš da se liječiš. A to NIKAD nije gubljenje vremena. Gubljenje vremena je kad bježiš od sebe iz grada u grad i kad životariš. To što kažeš da se ljudi vraćaju iz komna i padaju ne mora ništa značiti, jer to nije mjerilo da ti nećeš uspjeti. Niti da hoćeš. To ne zavisi od komune, nego od tebe. Koliko je ljudi bilo na subotexu pa se ponovo počelo pucati, a ti si ipak na subotexu.... Razmisli malo. Pravo pitanje je šta TI ZAPRAVO ŽELIŠ? Želiš li se drogirati ili želiš normalno živjeti?
I ja znam puno momaka koji su bili u komuni i koji sada super žive... zadovoljni su sobom i svojim životom, a i ako nisu, bore se da žive bolje... ne staju, ne padaju... idu naprijed. Želim ti da i ti budeš takav, a ne da kukaš kako ti je opet treći dan.

Sa srećom...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by sanela »

JaJa wrote:
Iskreno, najteze mi pada godina - dvije bez seksa.
nemoj zajebavat Jaja
pa umalo ne padoh sa stolice od smijeha
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by feel »

kolko sam ja procitala dolazio si ti ovdije i u krizi i urokan, pa opet u krizi pricajuci necu vise, pa onda opet urokan i tako vise puta, tako da iz tih postova se moze iscitati da nisi ti bas donio odluku, ali nisam ja niko da ti branim da pises, ja sam samo to komentirala, eto ja kada sam bila u rizi nije mi bilo do disanja a kamoli da palim komp (koji tada btw nisam ni imala jer naravno ode za dop...) i pisem kako mi je, znala sam pisati svoj neki dnevnik, nabacane gluposti, voli dop, mrzim dop itd (tako su me i skuzili starci, citali su to, nebitno), ali meni se cini da vecina ljudi u krizi nije bas da ide na neke forume itd, prije kada se narokaju pa onda pocne ono jao sto sam napravio, ocu se skidati itd. ali nebitno to sve, jesi ti urokan ili ne, ako se sada skidas, ustraj u tome, a ne da opet za par dana citamo kako si se urokao.

ovi planovi koje imas, hm, po meni morat ces biti jako jako psihicki stabilan, i jak da bi uspio u tome, a za to mora proci najmanje pola godine da ojacas psihicki, ako si si ti zamislio sedam dana se skidati, proci krizu i onda ici u drugi grad, vjerj mi za dva dana ces uzeti u tom drugom gradu.biti ce kao i sa tom komunom o kojoj si pricao koja ne postoji.

kazes puno ljudi dolazi iz komune pa opet uzmu, jedan od 10 uspije ili kokko si vec napisao, a tamo su godina,a sto ako si ti isto taj jedan koji bi uspio, ako ne probas neces znati. mojemisljenje je da bi ti komuna bila najbolja, maknuo bi se iz svog mjesta, radio bi na sebi, pa sto je par godina u u sporedbi sa cijelim zivotom, kolko imas ti godina uopce? ocu ti reci samo da skinuti krizu od sedam dana moze svako, to je najmanji problem, dobro nije bas namanji ali puno manji nego ono sto slijedi nakon tih sedam dana, a to je psiha, koja kod nekoh traje cijeli zivot..... tako da vjeruj mi trebas se maknuti negdje gdje nema opasnosti (a u svakom gradu di ces ti biti sam ima opasnosti, jer mi nark. svugdje uspijemo nabaviti, na sjevernom polu od pingvina bi nabavili da treba) i srediti sebe paihicki, da budes jak. jer ako nisi jak psihicki neces izdrzati poso, manjak love, i jos i zelja za dopom a biti ce je sigurno jos gdinama, tako da komuna se zaista cini kao najbolji izbor, eh sada ova koju ti spominjes ne postoji.
kolko ja znam o komunama vecinbom su vjerske, i iskreno ni ja nebi isla u vijersku, pa da dop zamijenim opsesijom s bogom, jer sam ateista inace, a oni to tamo ne prihvacaju onda pocinju problemi, ali cula sam ima neka komuna tamo oko pule, placa se kolko neznam, ali je musko zanska (znaci mogo bi mozda ubosti nesto, posto ti sex tolki problem predstavlja, mada ne vidim problema da se ispraznis kako da kazem sam ali dobro), nije vjerska, nego ucis, prolazis nekakve programe, i kada ih sve prodes gotov si, moze se pusiti (cigarete da nebi pomislio.... a mozda i ovo drugo hehe), nije radna, i kolko ces biti tamo ovisi o tebi, kolko brzo zavrsis te programe, o cemu se tocno radi neznam, ali eto raspitaj se malo o tome,neznam ni kako se zove, znam samo da je u okolici pule, mislim da sam i ovdije vidjela temu o toj komuni ali nisam sigurna,a neda mi se traziti sada, jel bi ti takva komuna odgovarala? naime bila je na rtlu jednom reportaza o toj komuni pa sam ovo sve zapamtila jer stvarno je drugacije od ostalih, ali eto ime nisam zapamtila,to ces se morati sam potruditi i naci, raspitaj se.... eto nadam se da sam ti olaksala izbor skidanja, jer vjeruj mi ovo sto si ti zamislio sve je to divno i krasno u teoriji ali u praksi...hm nejde bas tako. jedno je teorija i nase zelje a drugo je stvarnost i praksa i zivot .
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

sanela wrote:
JaJa wrote:
Iskreno, najteze mi pada godina - dvije bez seksa.
nemoj zajebavat Jaja
pa umalo ne padoh sa stolice od smijeha
Zasto je ovo smijeshno ?
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Boban »

JaJa wrote:
sanela wrote:
JaJa wrote:
Iskreno, najteze mi pada godina - dvije bez seksa.
nemoj zajebavat Jaja
pa umalo ne padoh sa stolice od smijeha
Zasto je ovo smijeshno ?


Zato sto ces ubrzo ostati bez seksa za ceo zivot ako ne odlucis da se lecis.Tvoj zivot je u pitanju.I meni su to truli izgovori tipa:cura,sex,posao,skola itd.Zivot je u pitanju a svega ostalog ce biti.Pozdrav i svako dobro.
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by feel »

i ako smijem dodati, svi tipovi koje sam ja imala a dopali su se, hm kako da kazem nije im se na tome bas mogo jeli... znate na sto mislim, tako da dok god uzimas, tak i onak nis od sexa osim ako nisi neka izmimka...

vidim da je moj trud da ti napisem moj zadnji post urodio bar ekim plodom, bas mi je drago, sigurno cu se opet potruditi tako iduci put.... ti bi se skidao pih.....mozda bi se skidao s nekom curom, ali skidao s dopa, hm ne vidim to bas kod tebe....
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Zasto ne uvedu musko - zenske komune :(

Pa i straighteri bi ishli u njih !

Mislim, zasto je seksualna apstinencija kao jedan od aspekata ljechenja od heroina ?
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by feel »

jaja da te pitam nesto, znas ti citati? nemoj ovo shvatit uvredu ali procitaj i duze postove iako ti se neda mozda nades ono sto trazis, ja sam ti odgovorila na tvoje pitanje, samo moras procitati......
Post Reply