Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

taranta wrote:Ne bi ni meni, bilo žao 8)
PozdraV!
:*
User avatar
elviratz
Posts: 95
Joined: Mon Mar 03, 2008 6:37 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by elviratz »

pozdrav iz Tuzle....žao mi je što sve gledaš tako crno....moraš se suočiti sa činjenicama a ne samo uzeo sam ovo, uzeo sam ono a sutra...joj meni....suoči sa onim što te čeka ..koliko vidim nije ti prvi put...a što se tiče komuna mogu ti reći da komuna sama po sebi neće ti pomoći ako ti to ne želiš..na tebi je odluka ..ima nas ovdje koji smo zahvaljujući komuna danas dobro....dragi moj po tvojim postovima mogla bih zaključiti da bi ti htjeo da se" skineš" ali ako kako može bez bolova i svega onog što te čeka...e pa vjerujem mi moraćeš dobro zapeti i naravno imati volju i snagu za ono što te čeka....na tebi je odluka...pa srećno.....
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

izgleda da ipak ostajem kuci.
curu cu lagat, dok mogu.
jebiga.
nije ovde, znam gad sam, ali ..
sta da kazem, nadam se da cu se skinut pa da ce sve bit ok.
vidicemo.
danas je bolji dan od jucherashnjeg, sutra ?
sutra idem u kliniku, da pitam da ostanem par dana, lezim, nek me sediraju, samo da mi skinu krize.
curi sam rekao da idem na vikendicu i da necu bit dostupan.
ovo ostalo za dugove me makar ne tangira toliko.
sta bude, bit ce.
da je sjebano, jeste. i znao sam da ce bit. ali jebiga, heroin.. dovoljno je vama rec.
sta znaci.
pitali su me hocul u komunu. odgovor je ne. vidicemo. to cuvam kao zadnje nesto, zadnju opciju.
nadam se da ce ova proci.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by vudd »

Ma jah...a kad porastes,onda ces tek vidjeti u kakvim si govnima ...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Boban »

vudd wrote:Ma jah...a kad porastes,onda ces tek vidjeti u kakvim si govnima ...



:-D
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by selma »

JaJa wrote: poslali bi me direktno u komunu. komuna nikome nije pomogla, svako se vratio iz nje i opet nastavio, svako.
i mislim da bi i ja.
ne zelim u komunu.
ali mislim da moji ne vide drugog nacina kad bi priznao.
To ti bas nije istina,ima nas mnogo kome je komuna pomogla...i danas zivimo normalno,bez dopa...zamisli,ZIVOT JE LIJEP :lol:

Nemoj suditi o komuni zato sto si vidio jednog momka da se vraca na stare stvari,neki padnu..neki ustraju,ipak..na tebi je najvise..
Nije ti to neki zatvor,nemoj da tripas...i ja sam to mislila,a da znas kako mi se koncepcija promjenila kad sam dosla pa vidjela...
Ako budes se ipak odlucio..u reto centru ces naci dobru pomoc i zamisli...otvorenog je tipa,izlazi se i vani...momci rade u radnji,prodaju namjestaj...u Bg imaju i autopraonu...ima jos puno toga...sto je DALEEEEKOOOO od zatvora...zive sasvim normalno,i sretni su...nije da ti mozda ne bi u pocetki bilo tesko,sigurno bi...ali kroz to svi prolaze i oni koji su tamo su vec to prosli...i pomoce tebi... :D

Dragi JaJa,na tebi je...

JaJa wrote: pitali su me hocul u komunu. odgovor je ne. vidicemo. to cuvam kao zadnje nesto, zadnju opciju.
nadam se da ce ova proci.
i na kraju ostajes bez opcija,jer svaka TVOJA opcija zavrsi ...............DOPOM.Nemoj cekati da padnes na samo dno,pa da onda nadjes izlaz u komuni...
Ako do tad prezivis...... :smt017

Nadam se da ses ipak svatiti i potraziti pomoc tamo gdje je zaista mozes dobiti.
S lijekovima se mozes kljukati cijeli zivot,a da si stalno u istim bedacima i crnjacima...vrtis se u krug,iz godine u godinu..i sve tako..

Ti vidi ,tvoj je zivot...ja ti zelim da uspijes :smt045
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Kriza, prvi dan.
Povracanje, zmarci, iscrpljenost, doktor koji je propisao prazine koji ne znam da li koliko - toliko pomaze. u qrcu sam.
skroz.

a jos treba da porastem
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Drugi dan bez dopa.
A i onaj prvi je bila mala malena linijica.
Et, skoro pa treci.
Smrdim ko tvor. Pogotov kad nekako uspijem zaspat pa se probudim za sat.
Mokar.
Jeza.Svaka dlaka na tijelu uzdignuta. Povracam. Kenjam. Mrzim se, mrzim sve. Ne znam kako sam napisao ovaj post, al eto, mozda kasnije da procitam.
Lezim i gledam i negledam tv. Dobra stvar je sto me cura ne uznemirava. Bolestan sam. Gripa. Diler zove trazi pare. Ja pao kod kuce, govorim mu, govorim i roditeljima. Ne daju da vratim. Nisam reko ko je, izmislio sam nadimak. On kaze da ce doc. Oni kazu da dodje. Jebiga, mozda dodje, mozda ne dodje. Zaboli me patka. Sjebo sam stvar.

Eto, heroin je divna stvar.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by bojanol »

Nemoj tako JaJa, a bilo ti je dobro dok si se radio i tripovao da je ceo svet tvoj. Nije u redu, nije u redu prema Heroinu, šta ti je on kriv.
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

On, nije nista.
Ja sam kriv.
Inace, ipak nisam mali,24 god i imam nekih 8 godina staza u ovom. Mozda malo za nekog, mozda puno, u svakom slucaju nesto sto nije za pohvalu. A zrelosti sto se tice, ne vjerujem u zrelost narkomana.
I danas, nakon mog posta, kako to obicno junkie mozak smisli, uspijem izmolit od roditelja pare, slazem naravno za velicinu njega, vratim dug, i od drugog uzmem pola grama i izvucem.
Naravno, nema danas povracanja krize i ostalih zmajeva.
Zao mi ih je. Iskreno jest.
Ali ne moram barem vama objasnjavat sta je kriza i sta mozak radi da bi se dokopao para. Svi bi mi bili milioneri da se takvim zarom prihvatimo bilo chega drugog.
Sutra nanovo pocinje sve ispocetka, i pisacu ovde, ako kome smeta, nek smeta, nadam se da moderatoru nece i da nece zabranit.
Post Reply