RUSI RESAVAJU STVAR

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by Grof »

i ja idem u jun na implant, nedje oko 20 bi treba, mozda se sretnemo:)
A mentalna, uf, bila je to voznja moga zivota, vjerujem i tvoga, isprva, kad su pocele da mi trnu noge i ruke i usne, namrtvo mi je osjecaj bio, kroz neki plavi svemir sam letio, i sve sto sam ikad u zivotu volio i sto mi je znacilo tada sam vidio, sestru, more, budvu, zenu, sve najmilije, a kad je onaj glas krenuo sa pricom o drugovima, tu je nastalo crnilo, u svakom smislu te rijeci, i meni su ponudili pod nos dop, plakao sam da necu da uzmem, naravno znas o cemu pricam, o kako realnoj halucinaciji je rijec, i kad sam rekao da mi je jedan drug umro od droge, tu je glas rekao da je meni droga u krv i da ja umirem, i tu vidim sebe u crnu mrtvacku kesu, i kako me dvojica bacaju na neku gomilu mrtvih ljudi, koji su umrli od droge, a citavo vrijeme nisam mogao da disem, da otvorim oci, umro sam bio jebote...
Onda sam se probudio, kao prepelica, cudan osjecaj budjenja je bio, ljepsi nego kad sam se budio iz dugih procedura,i od tada, evo da kucnem, droga mi ne izaziva vise nikakve emocije, cak mi se cini i da sam zaboravio rad, kad pokusam da ga zamislim cini mi se da ne mogu, ali se ne opustam, jebi ga, posvetio sam se zivotu normalnom maximalno, mozda i to ima uticaja isto nekakvog, jer znam par slucaja momaka iz moga grada koji su nastavili posle mentalne da se pucaju, ali su to slucajevi za posamatranje bili, i prije bolnice, a i posle...
Budi dobro, i samo lagano, ne pokusavaj sebe da preispitujes nista, ostavi proslost iza sebe, i izgradi novu sebe, poslusaj me, uspjeces...
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
taranta
Posts: 99
Joined: Thu Mar 26, 2009 12:15 am

Alternativno grijanje, mislim skidanje

Post by taranta »

Odj.bes mišljenje okoline i sam doneseš odluku, prvenstveno radi sebe. To se zove donošenje samostalne odluke. A oSTAT iza takve odluke naziva se Moralno, A za sve ostalo imate google:)
Između dva zla ne biram ni jedno!
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by oci boje meda »

GROFE, vidis ja nisam imala slike, jako je tesko opisati i sve sto kazem ni priblizno ne moze opisati taj osecaj....u jednom momentu postoji samo moja svest, ustvari kontam da je to podsvest, telo se bukvalno dematerijalizovalo, nestalo, i samo um moj prolazi kroz neke tunele moje podsvesti, me ne mogu to opisati, a u telu za koje kontam da ne postoji osecam neki cudan ne bas prijatan osecaj ali nije ni bol...jako cudno, pa se sastavljam i opet rastavljam, cas postojim cas ne....i samo u jednom momentu cujem hocu li dop, i kazem ne, i placem...ma cudno cudno...ne vredi ni da pisem ne umem to da objasnim a ljudi ce kontati da se proseravam ili tako sta...ali nema veze ti znas o cemu pricam, kao i kakav je osecaj posle...isto kao i ti, ne mogu se setiti uopste osecaja na dopu. znaam kako treba da bude ali ne mogu da ga prizovem, necu ni da pokusavam. jednostavno mi nije prijatno da mislim o dopu i da pricam o njemu... a i zasto bi, nije vise deo mog zivota...ja imam ugradnju implanta 24.06.bas bi bilo cool da se sretnemo...
YUGO imas pp, pa necu ovde.ljubim te naj
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by bojanol »

oci boje meda wrote:GROFE, vidis ja nisam imala slike, jako je tesko opisati i sve sto kazem ni priblizno ne moze opisati taj osecaj....u jednom momentu postoji samo moja svest, ustvari kontam da je to podsvest, telo se bukvalno dematerijalizovalo, nestalo, i samo um moj prolazi kroz neke tunele moje podsvesti, me ne mogu to opisati, a u telu za koje kontam da ne postoji osecam neki cudan ne bas prijatan osecaj ali nije ni bol...jako cudno, pa se sastavljam i opet rastavljam, cas postojim cas ne....i samo u jednom momentu cujem hocu li dop, i kazem ne, i placem...ma cudno cudno...ne vredi ni da pisem ne umem to da objasnim a ljudi ce kontati da se proseravam ili tako sta...ali nema veze ti znas o cemu pricam, kao i kakav je osecaj posle...isto kao i ti, ne mogu se setiti uopste osecaja na dopu. znaam kako treba da bude ali ne mogu da ga prizovem, necu ni da pokusavam. jednostavno mi nije prijatno da mislim o dopu i da pricam o njemu... a i zasto bi, nije vise deo mog zivota...ja imam ugradnju implanta 24.06.bas bi bilo cool da se sretnemo...
YUGO imas pp, pa necu ovde.ljubim te naj
Ne, dop je deo života moje mame Mare...
Iskreno Medena, ja ne verujem u ta sranja, ali, ako je tebi ok, podržavam.
Ovim ne mislim ništa loše, sem da si mogla uštedeti lepu kintu da si zaista pročeprkala po svojoj svesti.
Mogla si da odeš negde na letovanje, kupiš si.... ali ne, ti si rusima dala brdo para i sad 24. ideš da ti ugrade implant, pa zar nije moglo bez rusa.
Pazi to su samo moje nedoumice, zanima me čemu sve to.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by oci boje meda »

Iskreno Medena, ja ne verujem u ta sranja, ali, ako je tebi ok, podržavam.
Ovim ne mislim ništa loše, sem da si mogla uštedeti lepu kintu da si zaista pročeprkala po svojoj svesti.
Mogla si da odeš negde na letovanje, kupiš si.... ali ne, ti si rusima dala brdo para i sad 24. ideš da ti ugrade implant, pa zar nije moglo bez rusa.
Pazi to su samo moje nedoumice, zanima me čemu sve to.

razumem te...cuj implanta sto se tice meni on ne treba i da ga nemam isto bi mi bilo, ali oni zele sve da preduzmu pa tako i potencijalnu mogucnost da se uzme, nemaju oni 100% uspeha u izlecenju, npr, dopisujem se sa nekim likom sa klinike koji je bio kad i ja i njemu nije eto dobro, u depri je i razmislja da sam izvadi implant. zbog toga i jeste narednih godinu dana lecenje ambulantno, i stavljaju se implanti jer ne znaju kod koga bas nece uspeti lecenje, pa prate tvoj oporavak, pa ako nije dobro mogu te zadrzati na klinici u nekom skracenom postupku, bukvalno da te "poprave"...
znam da je ljudima tesko da u sve to poveruju, ni ja nisam verovala, i ispocetka sam bila jako protiv toga, ali bilo je to ili ulica, otisla sam tamo apsolutno ne verujuci.i eto, sad sam srecna zbog odluke. i znam da sve ovo zvuci kao naklapanje, pa jos pre samo 2.3 meseca sam isto tako pisala i vikala svima kako sam ok i cista a nista nije bilo ok., a ponajmanje sam bila cista. treba vremena poverenje steci posle toliko lazi.znam
a kada bi na tren usao u moju glavu skontao bi u trenu cemu sve to
pozz
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by Grof »

Slusaj, ti ne vjerujes u taj nacin kao sto ni ja ne vjerujem u nijedan drugi, sve sam probao da se skinem pa su oni uspjeli da me skinu, jer se stvarno tako osjecam, skinuto sa dopa, po prvi put posle deset godina gudriranja, tako da nema svrhe prepirat se oko nacina lijecenja, misljenja su kao guzice, svako ih ima...
Mozda cu i ja 24 doci, ne mozda, nego sigurno cu tada, tako da cemo se sresti:)
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by pepeljuga84 »

Rusi su prevara ja sam bila kod njih prošle godine u maju da me skinu sa dopa i sa alkohola,platila hiljade evra....i naravno posle nekog vremena počela opet da se radim i pijem.Sad pijem Nalorex i Esperal i bolje me štite nego što su Rusi.
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by Tužna »

Veliki pozz i od mene!

A ne znam,ja sam za lečenjje koji koriste Rusi čula sve i svašta tako da stvarno ne znam da li je efikasno.Želim samo da te podržim i samo napred :D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by sunrise »

ja mislim da bi trebala malo promisliti i bila malo opreznija o tome sta pises. kao sto su tvoji roditelji biili ocajni, zabrinuti i sama si rekla da si dobila uvjet da je to tvoja zadnja sansa i da ako sad ne uspije da dizu ruke od tebe...isto tako vodje dolaze ocajni roditelji koji ne znaju di sa djecom.onda dodjes ti i pricas bajke...
ne ide to tako...treba puno vise vremena i rada i sve.uostalom znas i sama

tek si na pocetku
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by Tužna »

sunrise wrote: ne ide to tako...treba puno vise vremena i rada i sve.uostalom znas i sama

tek si na pocetku
Ovo potpisujem :(
Post Reply