Nikad vise!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Nikad vise!!!

Post by nowa »

Konacno sam odlucila da i ovde otvorim temu...
Dugo sam na ovom forumu,ali nikako da pocnem pisati ispovijest,jer iskreno,ne znam ni kako bih zapocela,a ni kako bi to sve teklo.
Moja prica je klasicna narkomanska prica koja se vjerovatno i vecini vas izdesavala...ali tako je kako je.
Dakle bila sam jedna sasvim obicna djevojcica koja je uzivala u svom djetinjstvu kao i ostala djeca njenih godina.Imala sam mamu i tatu i nista mi vise nije trebalo.Kada sam napunila 12.godina dosao je taj jebeni rat koji nas je razbacao na tri strane.Ja sam otisla kod babe i bila tamo sve dok me u sred rata tata nije trazio na razmjenu da dodjem kuci.Kada sam dosla u svoj grad,saznala sam da mi je pala granata u stan i da mi je poginula mama,druga baba i brat.To me je jako pogodilo,ali sam jos bila dijete i tata i ja smo nekako nastavili dalje dok se rat nije zavrsio.Tata se kasnije ponovo ozenio i dobila sam sestru koju obozavam.Ja sam polako rasla,prolazila pubertet,prve ljubavi i sve sto ide uz to.Cinilo se da cu izrasti u normalnu zenu.Tu i tamo bi se moje drugarice i ja znale napiti i to je sve.Ah,da!Zaboravila sam napisati da sam u sedmom razredu osnovne skole zapalila prvi dzoint.Neka djevojcica je donijela u skolu malo trave i ja posto sam uvijek voljela gurnuti svoj nos u sve sam odlucila da to probam.Nismo imale ni rizlu,pa smo navlacile na cigaru,vise sam progutala nego ispusila jer nisam znala ni kako navuci.Uglavnom,napusila sam se i nista posebno...Nastavila sam furati svoj normala zivot sve kroz cijelo skolovanje dok nisam zavrsila srednju skolu.Zaposlila sam se i onda je nastala neka monotonija u mom zivotu.Staro drustvo se razislo svako na svoju stranu,a ja nasla neko drustvo ispred zgrade koji su tu i tamo duvali...a i ja sa njima.
Tada nastupa prekretnica u mom zivotu i upoznajem jednog decka kod kojeg smo otisli da sebi zavrsimo trave.Zaljubim se na prvi pogled.Glupo zensko!Morala sam ovo dodati.Taj momak ce mi obiljeziti narednih osam godina mog zivota kroz koje sam prosla kao bos po trnju,ali sta ces?!GLUPI ZENSKI MOZAK!!!
On je vec uveliko i godinama radio sa travom i brzinama.Bio je stariji od mene 9.godina.Poceli smo da izlazimo po tehno partijima koji su bili njegovo radno mjesto,a moje mjesto za opustanje.I super smo se provodili.Ja sam gutala sve sto se moglo i imalo.Znate svi kako to ide kada pocnes sa hemijom.Najbolji si i najpametniji,niko ti ne moze nista,mislis da ce tako biti citav zivot.Poceli smo i da zivimo zajedno.Tada dopa jos nije bilo,ali ubrzo ce se pojaviti i on.tata naravno nije htio ni da cuje za mene,ali meni to nije bilo ni vazno,jer jebes sve pronasla sam nekoga koga istinski volim i skim se provodim kao niko.
Nastavicu drugi puta,nemam vise snage...
pozzz
Mirna i spokojna........?????????????????????
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Nikad vise!!!

Post by selma »

eee,pa sto nisi nastavila...mislim da puno toga imas za reci...
pusa od mene
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
testtest
Posts: 12
Joined: Wed Apr 07, 2010 5:18 pm

Re: Nikad vise!!!

Post by testtest »

Kada ce drugi dio price?
Post Reply