PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

paramparcad wrote:au legolase,legolase...



Opet se ja javljam iz buducnosti. Januar 20011. Ovo sam dobro napisao. Problem je samo u tome sto nekako nema price.
Last edited by SuperSynthetic on Thu Jan 13, 2011 10:13 pm, edited 1 time in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: PRICA

Post by Zona Sumraka »

au, al' mi dize pritisak sa ovom kurchevitom pricom...sta kazes, lerdi pedagog a?
trebali su ti sva trojica kulturno nabiti glavu u solju...bez uvrede mislim...
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Trebali su ali nisu. Kod zavisnika je izrazen fenomen- kako diler kaze-. Ako si primetio ovo je - Proste recenice u sadasnjem vremenu 1.deo- 2.deo sledi tako da ce mu mozda i nabiti glavu u solju ali u 2.delu.


SVAKA EVENTUALNA SLICNOST SA STVARNIM DOGADJAJIMA I LIKOVIMA JE SLUCAJNA.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by saša-ex »

Mislim da je tvoja priča prikladnija za deo foruma koji se zove INSPIRATIVNE MISLI,PESME I STIHOVI...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Sve u svemu ovo je ipak moja ispovest samo malo u drugacijoj formi te vas molim da mi date vremena da napisem 2. deo. Ne bih da prepricvam sada drugi deo. Strpljenja malo pls.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: PRICA

Post by tictac1 »

sorry sto se mjesam, ali ako je ovo istina, neznam cime ti tu mislis da se imas hvaliti, i cemu izabires bas dogadaje koji te opisuju kao totalnog kretena, daj sigurno je bilo nekih zanimljivijih situacija u tvom zivotu, od ovih. ovo je stvarno meni barem bezveze, a i pokazujete kao idiota, a brijem da to nisi.
daj nadi neku zanimljiviju sitaciju pa nam ju ispricaj, jer ok pises, samo ti tema je glupa.

bez uvrede, to je moj dojam nakon procitanog
User avatar
LuLu
Posts: 77
Joined: Tue Apr 19, 2005 3:57 pm
Location: ZemljaCuda

Re: PRICA

Post by LuLu »

Wow, sto je tema glupa? Covjek nam opisuje jedan deo svog zivota. Naravno, svi imaju svoje misljenje, o svemu, i tako je moje misljenje da ako ikad budes napisao knjigu od ovoga, mozda se i proslavis :), naravno sve nase price su u jednu ruku interesantne i poprilicno slicne. Meni se svidja :), mene je zainteresovalo sta ce da se desi NEXT!
**I'm playing the game, the one that'll take me to my END, I'm waiting for the rain, to wash who I am!**

*U svijetu tajni, mi nismo sami!*
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: PRICA

Post by AnAna_mo »

I meni se svida i jedva cekam nastavak. :D
Potpis.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PRICA

Post by paramparcad »

SuperSynthetic wrote:Trebali su ali nisu. Kod zavisnika je izrazen fenomen- kako diler kaze-. Ako si primetio ovo je - Proste recenice u sadasnjem vremenu 1.deo- 2.deo sledi tako da ce mu mozda i nabiti glavu u solju ali u 2.delu.

cuti koma...nemoj da te udavim u solji :)
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Ma kurac cu ja da se proslavim na ovom narkomanskomm forumu. Sorry ne mogu vise da pisem.
Ovaj je umesto saapuna doneo so a bas u tom trenutku se onaj overio u wc-kabini te smo mu onda roknuli so i tako mu spasili zivot.Znaci da NIJE BILo CELE FRKE OKO SAPUNA NE BI SE POJAVILA SO TE BI COVEK UMRO. vIDITE Kako Visa Sila i u najgrdjim mtrenucima PAZI NA SVE NAS.
Ali ko sada to sve da napise. A i ova velika slova jebem mim kevu.
Najzesca prica za film je bila kada sam u Solunu jednome Albancu izvalio stek sa 150 gr dopa. i isto toliko koke. Tolko sam se puco sa tom kokom da sam u jednom trenutku skocio sa terase na drugom spratu i polomio nogu. Duhovi su me proganjali sve vreme. U jednom trenutku sam skonto da bih mogao malo da se pojebem sa njima ali kada sam ih bolje pogledao video sam da su skroz treuli i u raspadu te sam odustao od ideje a to je njih strasno razljutilo te su me posle jednog ogromnog rokica coce pojurili strasno tako da sam morao da skocim sa drugog sprata. Danima su me jurilii pljuvali sa halucinogenom tecnoscu koja mi je jako brzo prolazila u telo kroz kozu a imaka mje za cilj da me navede na samoubistvo.
U jednom trenutku su mi u sobu kroz prozor uleteli ruski mafijasi i kada su zapucali bije se culo bam bam nego pljuc pljuc a to je bila ta halucinogena tecnost. izleteo sam iz hotela i zaustavio prvi auto i sve lepo ispricao coveku koji me je povezao. Nije mi bas poverovao te me je vratio u hotel a tu na recepciji su bili neki rusi koji su dosli da me ubiju jer ih je onaj shiptar poslao. Prisao sam jednom i rekao mu da sta je tu je ali da nije uredu da poginem od rusake pravoslavne ruke. Ti rusi mora da su mislili da sam lud ludijat. Izbacili su me tako iz 3 hotela. Jedino mi je jedna bakuta poverovala i pustila me da ostanem u njenom hotelu. Jedna noci sam opet bezao od duhova kroz hotel i totalno sam resturio unistio recepciju jer sam trazio krst da se odbranim od duhova.. Na kraju sam nasao one slamke za sok i od njih napravio krst te se nekako odbranio. Kad sam stigao u Atinu otisao sam kod jedne Holandjanke te smo se kod nje pucali sa tom kokom. Ona mi nista nije verovala u moje price ali kadsa je njeno pseto pocelo da cvili o rezi uvek u onome pravcu gde sam ja video duhove i ona se usrala. Tada mi je pala ona idejsa da se pojebem sas dfuhovima i sa holandjankom zajedno ali duhovi su bvili u stanju raspada tako da sam odustao. To ih je strasno razljutilo pa su posle jednog extra jakog rokica koke svom snagom jurnuli na mene, Skocio sam izvukao kljuc iz vrata i zakljucao nju sa spoljne strane i istrcao na terasu dok su oni nadiorali zamnom. Stao sam na ogradu od terase i vise nisam imao gde sem da poletim. Pao sam sa drugog sprata i slomio nogu jer su me neki tipovi jurili posto sam nekoj bakuti slomio onaj trem dok sAM PADAO. .
oDOH DA SPAVAM. E vidite ovo je moja prica koja se stvarno dogodila i svi dogadjaji i likovi su stvarni.
Necu vas ubuduce vise smarati sa pisanjem Poklanjam vam onu pricu od juce pa je vi <avrsite. .
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Post Reply