PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: PRICA

Post by lela »

goldy wrote:
s moje tačke gledišta priča je smešna. naravno,ti i ja je ne kapiramo isto jer smo iz različitih priča.
pozdrav.
Prica ispada smjesna jer je prozeta emocijom.Ako se nekome desilo da usljed emocije postupa logicno i razumno,onda taj covjek sigurno nikada nije iskusijo ludilo zivota,da ne kazem narkomaniju.Naravno da je ,kada ovako procitas totalno iluzorno sve to,ali kada te emocije vodee..ma dajte ljudi sta vam je?
I nemojte da mrzite dilere,i oni su ljudi :-D
istina je da logika guši emocije, ali po meni su narkomanija i emocije nespojivi. već sam negde rekla da mislim da narkomani imaju ego kao soliter i da tu baš i nema mesta za neke iskrene emocije.
ne znam da li bih tako razmišljala da sam se ikada drogirala, ali ono što ja znam o narkomaniji me navodi da mislim to što mislim.
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: PRICA

Post by MANS0N »

:-D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: PRICA

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 23, 2009 10:25 pm, edited 1 time in total.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PRICA

Post by paramparcad »

MANS0N wrote:A ona je nasa Nensi.Samo ne znam jel prica istinita,to ne kontam.
kad smo kod iste,tu mogu da ga razumem...sto bi rekao maca,devojka baca(nenamerno ili namerno) trokuke udice i samo trza...i jankovic junior bi se sigurno zapitao(da je o njoj rec)da li da predje na stranu hetero.devojka je toliko lepa i pametna da je to zastrasujuce...jos samo da istraje,jebi ga.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by saša-ex »

Nit sam se osetio tužno, niti me je priča nešto pogodila...To je...narkomanija. Ova Newena i ovaj gay i svi ovi nemaju emocija. Diler ko diler. Ne verujem da je zaplakao...
Ne znam, možda sam i otupeo. Do malo pre sam bio sa likom koji bukvalno spava u šumi,keva mu je u ludnici a on se drogira. E zbog toga mi se plače...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: PRICA

Post by Guta_Retas »

nije me nesto dirnula prica...sorry ali diler ko diler,uvjek isti....a dali je nevena gajila emocije ili je vidjela samo dop u njemu...hmmmmm.....ne znam bas.....u tom svijetu se tako zivi...igramo sa kartama koje su nam podijeljenje...a u startu su nam svima podijeljene takve karte da smo vec izgubili partiju...ja nekada kontam da napisem ispovijest...i sta da napisem???????....krao kao i svi ostali,varao,lagao,overirao,bio u muriji itd itd....bla bla bla imal itko na ovome forumu da se drogirao a da mu se ovo nije desilo...fakat,sta da napisem??????????
So rise and be your master you don't need to be a slave
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: PRICA

Post by AnAna_mo »

saša-ex wrote:Nit sam se osetio tužno, niti me je priča nešto pogodila...To je...narkomanija. Ova Newena i ovaj gay i svi ovi nemaju emocija. Diler ko diler. Ne verujem da je zaplakao...
Ne znam, možda sam i otupeo. Do malo pre sam bio sa likom koji bukvalno spava u šumi,keva mu je u ludnici a on se drogira. E zbog toga mi se plače...
Vala dobro kazes.
Potpis.
jaca69
Posts: 17
Joined: Sun Apr 01, 2007 3:05 pm

Re: PRICA

Post by jaca69 »

Ana,ti si jos na terapiji?
jaca69
Posts: 17
Joined: Sun Apr 01, 2007 3:05 pm

Re: PRICA

Post by jaca69 »

<istina je da logika guši emocije, ali po meni su narkomanija i emocije nespojivi. već sam negde rekla da mislim da narkomani imaju ego kao soliter i da tu baš i nema mesta za neke iskrene emocije.
ne znam da li bih tako razmišljala da sam se ikada drogirala, ali ono što ja znam o narkomaniji me navodi da mislim to što mislim.[/quote]<

Sve bolje i bolje......lepo ti pricas,nema sta. bravo.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Danas je srpska nova godina 2011. Gledam ove postove od pre par godina i prvo sto mi pada na pamet je -jao kako sam nepismen bio.- Kako sam mogao tako nesto uopste da pustim da prodje. S druge strane nemam zivaca da se sada vracam na moje stare price i postove.
Danas pisem drugacije i vrlo sam zadovoljan time. Ne objavljujem vise ovde na forumu. Ovde sam poceo. Ne mogu da budem neskroman i neiskren i da to ne priznam. Na kraju i dan danas volim da pocnem pricu sa - Kisa je padala ceo dan. Uvece se pretvorila u ledenu kisu.- to mi je zastitni znak iako u mojim pricama nema vise droge, sexa i rockandrolla. Sto se tice droge, sta reci...kad preastanes da mislis o tome onda si stvarno izlecen...

Tvoj zivot svedoci o tebi.
Last edited by SuperSynthetic on Thu Jan 13, 2011 10:03 pm, edited 1 time in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Post Reply