PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by Vuk »

Ajmo lave, samo napred...i pusti više onu tvoju "nisam ja za blokove" i lepo se sad blokiraj kad se vratiš...mnogo mi je drago da čujem da si OK...kad se vidimo prenesem ti utiske sa konvenciju e Podgorici, bilo je sjajno...
Hug!
Moon child
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

treba biti dobar

Post by SuperSynthetic »

A eto vec treca nedelja da nisam uzeo dop a bio sam na teskim kolicinama, to tek sada vidim ustvari. Teske kolicine-teska kriza. Sad mi je bolje naravno i evo vec 4 dan da ne pijem ni pilke. Idem na sastanke NA i radim sa sponzorom prvi korak i sta reci, Bogu sam zahvalan i ljudima sa grupe za sve ovo sto se desilo u zadnje 3 nedelje.
Mislim jos se nisam vratio u bgd. ali i tamo cu da nastavim da idem na sastanke, da radim korake i da budem cist tj. da ne uzmem prvu dozu.
Ipak je NA program najbezbolniji nacin da se zivi bez droge. Bezbolniji od komune u svakom slucaju. Za blockove ne znam sta da kazem, zbunjen sam kad mislim o tome. Danas cu nekako da izdrzim da ne uzmem a sutra, pa jbg. sutra ce opet biti danas i tako. Nekako ne gledam fanaticki na to da ostanem cist mislim bice sta ce biti, bice Volja Bozija a Volja Bozija je da budem cist u svakom slucaju prema tome to je to- dok idem ovim putem nemam se cega bojati ili sto bi u bgd. rekli dok idem tim putem nemam cega da se plasim.
A sta kazete kako sam postao racionalan i kako mi se vratio Zdrav Razum? Mada svako moze da bude dobar nije to neka fora-salim se-treba biti dobar.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by Vuk »

Samo napred!Samo danas!
Moon child
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by Baba Naca »

Bravo Sinteticki, majstore, znala sam ja da si ti car!!! :smt023
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
legolas
Posts: 38
Joined: Sun Jan 13, 2008 3:03 am

Re: PRICA

Post by legolas »

BRAVO !

UVEK SAM UZ TEBE na putu srecnije sudbine...
one day At A time
:D

HUG
SAMO DANAS
ONE DAY AT A TIME, JUST FOR TODAY
JEDAN PO JEDAN DAN, SAMO DANAS
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

- NANOVO IZGRADITI SEBE -

Post by SuperSynthetic »

U ovome zarkom letu ipak osecam dolazak jeseni i to me bas smiruje isto kao sto u cici zimi u Januaru osecam nadolazecu vatru leta a to me uznemiruje.
Vec 20 dana sam potpuno cist i kao sto rekoh osecam smiraj u vazduhu i pitam se, pitam se sta mi bi? A smisao zivota? Pa smisao zivota je - NANOVO IZGRADITI SEBE - Prvo treba priznati da ono kako sam do sada gradio i nije bas valjalo, mozda uopste nije valjalo. Mudrost je prepoznati sta rusiti a sta ostaviti a muka je rusiti sebe, pa ipak sam ja genije, zar ne?
Shvatam da jednostavno treba da radim po projektu a ne da improvizujem. Da probam ipak prvi put u zivotu da radim po projektu a ne da budem sam svoj majstor. A projekat, odakle mi projekat? Pa projekat mi je program 12 koraka a u njemu ima mesta i za moju individualnost ali samo za onu pozitivnu a ne destruktivnu. Dakle - NANOVO IZGRADITI SEBE -
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by Vuk »

E, nak si nam se vratio...bolji i unapređen...hehe, SuperSynthetic 3000!
Moon child
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

1-deo. Rondos-2004

Post by SuperSynthetic »

Rodos. Grcko ostrvo na kraju sveta. Tu negde odmah preko mora je i Turska. Vetar duva ludacki na ovoj strani ostrva. Da nema vetra pocrkali bi od sunca koje piciii......gori sve pred sobom.
Iznajmio sam scooter. Nervozno se vozim na parkingu Grand hotela. Cekam Gashija da mi zavrsi koks.
Pravim krugove, osmice. Vozim do hotelskog bazena mada shvatam po pogledima gostiju koji se suncaju na lezaljkama da mozda tu bas i nije mesto za voznju scootera pa se opet vracam na parking i kruzim, kruzim, kruzim. Rekao je tacno u podne a sada je 5 do 12 a njega jos nema. A mogao bi i malo ranije da stigne. Slika ogromnog sprica koji sjurujem u tetku mi vezuje stomak u cvor. Dodje mi da se skucam u zid ili bar da proletim kroz staklo hotelske trpezarije i zavrsim udarivsi u ogromne kolicine pripremljene hrane koja ceka na traci da je turisti prozderu u vreme rucka. Kako mogu tolko da jedu mamu im jebem? Koji su kurac uopste dolazili ovde? Da zderu? Pa mogli su to i kuci da rade. 3 obroka u hotelu bi im bila 3 rokica koke+spavanje, pa mogli bi non stop da se roksaju u nekom jeftinijem hotelu. Opet ulecem medju turiste na lezaljkama oko bazena i to malo prebrzo te kocim kao lud. Motor me zanosi. Padam. Brzo pustam kocnicu i nekako ga ispravljam na desno pa na levo i ostajem na masini. Nisam pao jbt. Primecujem jednu verovatno svabicu sa istetoviranim zvezdama na kukovima kako lezeci na lezaljci pored svog kretenastog decka sa znatizeljnim pogledom posmatra sta cu jos da uradim medjutim ja naravno shvatam da sam se malo vise zaneo i da se scooteri ne voze oko bazena te opet izlazim na parking. Potrosicu sav benzin. Gasim scooter i stavljam ga na nogare. Palim pljugu. Minut do 12. De je vise i taj Shiptar usta ga jebem? Jebem ti i ovaj jebeni Rondos da ti ga jebem. Gledam se u prozoru hotelske trpezarije. Lice mi pulsira. Tako jako stezem zubima da mi celo lice pulsira u ritmu stezanja. Opustam stisak. Jos sam uradjen od nocas. Nisam spavao vec 3 noci. Ili 4. Ne mogu da izbrojim. Da se uradim jos sad pa cu da nadjem neke spavalice ili malo dopa pa cu da odspavam. Mogao bi da istestiram sebe i da probam da procitam nesto, natpis, reklamu i ako nisam u stanju da citam znaci da treba da stanem sa cocom ali jbg. bolje da ne pokusavam da citam jer je izvesno da ne mogu, jebo citanje. Gde je taj Gashi? 12:02. sad vec kasni. Svabica sa zvezdama na kukovima prolazi pored mene i znacajno me gleda i kao nesto zbunjeno se osmehuje. Dobra je picka nema dileme mislim i dupe i sise i sve to plave oci ali mislim daj pali zeno samo mi jos ti falis. Mogao bi da je pitam da se vidimo malo kasnije ali ima onog kretenastog decka i nekako gadi mi se cela prica. Mislim ovi dosli da jedu a ova da se jebe, pa jebemti gde ide ovaj svet?
Na ulazu u parking primecujem tipa u farmericama, crnim cipelama, i beloj kosulji sa malo vecom kragnom i frizurom na juris kao Travolta u Suturday night feaver. Jeste on je, jeste jeste samo on izgleda u tom fazonu od pre 20 mozda 30 godina. Odmah palim mashinu i prilazim mu.
-Kasnis Gashi, ajde sedaj.-
-Nije kasno, nije kasno- kaze Gashi i seda iza mene
-Ma nije kasno nego ti kasnis 5 minuta, rekli smo u podne.-
-Nije kasno, nije kasno, ponavlja Gashi.
-El na isto mesto, Gashi? A?
-Vozi, vozi, nije kasno.
Mozda tebi nije kasno ali meni jeste, mislim se i dajem gas. Plesem scooter dok ga vozim. Trudim se da oslonac prebacujem sa jedne ivice gume na drugu i kad god sam na ivici dajem mu gas i nabijam turu tako da mu smanjujem trenje jer ne vozim punim tockom po asvaltu dok ga ne ubrzam. Nabijam se u dupe autu ispred mene i koristim i najmanji prostor da ga obidjem. Kineski scooter koji ne moze da ide brze od 60 tako teram i do skoro 80. Ulecem u makaze naravno ali sam siguran da me drugi vozaci vide i da me nece udariti vec ce prikociti i pustiti da prodjem, naravno svi mi sviraju i psuju me. Gashi mi zabija prste u rebra dok se drzi za mene i osecam da mu nije bas svejedno.
- Nije kasno! Nije kasno!! - vice mi na uvo.
- Sta je Gashi?! El si se usro?!
- Nije usro! Nije kasno! - nece Gashi da prizna da se usro.
Sa auto puta skrecemo uzbrdo u maslinike. Put je sav u serpentinama ali uz vesto plesanje i zaletanje savladjujem krivine i izbegavam za dlaku automobile koji mi nailaze u susret. Posle 15 minuta voznje kao u video igrici stizemo do dela gde put postaje ravan i gde mi on obicno kaze da stanem i onda on sam ode negde medju masline i odande mi donese cocu iz steka. Cim smo stigli do tog ravnog dela on se razdra
- Stoojj! Stooj! te ja stadoh. Obicno mi kaze da stanem malo dalje pa se onda on vrati nazad i ode do steka po koku ali ovoga puta stadosmo blize nego inace.
Gashi silazi sa motora. Nista ne govori. Malo se ljulja kao da ne oseca tlo pod nogama. Dajem mu kintu za pola grama koke. Nestaje u masliniku sa mojim parama. Dizem motor na nogare. Naslanjam se na njega i palim pljugu. Gledam ta iskrivljena stabla maslina. Izgledaju kao djavoli koji su se odrvenili i cekaju kap kise, krvi ili bilo kakve tecnosti da ozive. Osecam neku nelagodnu slutnju u trenutku. Neprijatno mi je. Kao da me neko gleda. Okrecem se oko sebe. Nigde nikoga. Sam samcit. Imam utisak da ce neko drvo oziveti i skociti na mene. Ne smem da se mrdnem od scootera. Gledam oko sebe. U tom trenutku kroz sumu grana od maslina primecujem Gashija kako duboko u masliniku ispod jednog drveta nesto petlja.
Yeah! Nemoguce! Pa to mu je stek covece. Izvalio sam mu stek sa kokom. Pamtim svaki piksel, svako drvo, lociram mesto na kome sam ja, mesto gde je on, drvo ispod koga steka koku. Nema greske.

If you wanna hang out youve got to take her out; cocaine.
If you wanna get down, down on the ground; cocaine.
She dont lie, she dont lie, she dont lie; cocaine.

If you got bad news, you wanna kick them blues; cocaine.
When your day is done and you wanna run; cocaine.
She dont lie, she dont lie, she dont lie; cocaine.

If your thing is gone and you wanna ride on; cocaine.
Dont forget this fact, you cant get it back; cocaine.
She dont lie, she dont lie, she dont lie; cocaine.

She dont lie, she dont lie, she dont lie; cocaine.
Last edited by SuperSynthetic on Mon Aug 10, 2009 11:49 pm, edited 1 time in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

2-deo. Ruska mafija-1

Post by SuperSynthetic »

Strajk. Ne rade trajekti. Sve sam drzao pod kontrolom i sad strajk covece. Nemam pojma ko i zasto strajkuje ali mi sluzbenica na salteru jasno i glasno kaze
- Not possible
- When will they start to work?- pitam
- In a few days I suppose, give us your phone number and we will inform you.
- Fuck- okrecem se i odlazim.
Ubice me Shiptari na ovom jebenom ostrvu. Uzeo sam mu 150gr. coce i isto tolko dopa. Prekopace celo ostrvo da me nadju. Kakvo sranje. Kako da bas sad ne rade trajekti? Koji kurac strajkuju? Ne mogu da verujem. Ne mogu da verujem. Za avion nemam kinte a i kako da se uvucem u avion sa ovoliko gudre pored svih onih pasa i mera predostroznosti protiv terorista. E jebem ti sve da ti jebem. Ma ceo svet ide u kurac. Strajkovi, teroristi u picku materinu, ne mozes nista normalno da uradis. Moram da se zavucem negde i da ne mrdam dok ne prorade ti jebeni trajekti.
3 popodne. Sunce przi, jebe kevu. Uhhh. Da se puknem jos jednom pa cu da vidim sta cu. Ulazim u jedan hotel i odmah nalazim wc. Stavljam skoro ceo gram coce u veliku kasiku koju sam pokupio sa stola dok sam prolazio kroz hotel. Sipam vodu preko coce i ona se maltene odmah skroz rastvara ali ipak reda radi i zbog dezinfekcije kuvam je upaljacem tek da baci kljuc. Kidam zubima delic filtera od pljuge i ubacujem ga u siku. Navlacim cocu u gan kroz filter i stavljam iglu. Isterujem visak vazduha iz gana. Malo koke mi izlazi kroz iglu. Lizem iglu i tih par kapi koke ne njoj. Gorko. Bas gorko. Jezik i usne mi u tom trenutku trne. Jak je rokic jebe kevu. Sedim na wc solji. Prekrstam noge preko leve ruke te mi iskace vena na zglobu. Ulazim iglom u nju. Cim sam usao pojavljuje se crvena tackica krvi u ganu. Tu sam. Navlacim jos malo i vidim da jos krvi ulazi bez problema. Tu sam 100%. Dajem. Prvo polako a onda ga sjurujem. Osecam ga odmah u stomaku a odmah zatim u glavi i onda.....onda.....osecam sve.....udahnuo sam punim plucima i mogu jos da udahnem. Kao nov sam. Ladno bih mogao i da preplivam do nekog drugog ostrva, covece pa sve je Ok. Hteo bih da udahnem sve celu zemaljsku kuglu ali me ovo moje telo ogranicava. Nemam dovoljno velika pluca. Sve razumem, sve shvatam, sve vidim, sve cujem. Nisam vise telo. Postojim svuda. I gore sam i dole sam. Izasao sam iz tela. Letim, letiiimm, volim ah kako vas sve volim, placem kolko vas volim. Vooliim vaassss.........
Osecam bol u glavi. Lezim na patosu wc-a i trzam se. Glavom udaram o zid. Nekako prestajem da se trzam i dizem se. Kapiram da sam zaboravio da disem te svesno teram sebe da disem. Imam osecaj kao da sam riba na suvom. Dobro je, malo sam otkinuo al dobro je. Disanje mi se normalizuje i pun sam snage. Covece pa na coci ja uopste ne moram da spavam i jedem. Savrseno se osecam.
Prvo moram da vratim scooter jer ce vrovatno svi traziti crveni scooter i mene na njemu onda cu da odem kod Nikosa po stvari a onda cu Andreasu da prodam gomilu dopa za trecinu cene sto ce meni biti dovoljno i za hotel i za sve druge potrebe u sledecih nedelju dve.
Sve sam ovo i odradio u sledecih sat vremena stim sto mi je Andreas rekao da je Gashi vec nekim ortacima koji znaju mene pokazao noz sa kojim ce me zaklati kada me bude nasao.
Taxijem stizem do jednog hotelskog kompleksa malo dalje od Rodosa. Kompleks se sastoji od 3 vrlo fina hotela. Ulazim u hotel koji mi izgleda najzesce. Na recepciji ostavljam sosku i dobijam kljuc od sobe. Soba je do jaja. Sa klimom, kablovskom, velikim kupatilom i velikom terasom koja gleda na park sa drvecem. Odmah odvajam jedno 5 gr. koke u kesicu koja je u obliku loptice a kesetinu sa dopom i onu drugu sa kokom stavljam u jednu tamnu jacu kesu. Izlazim u park i penjem se na drvo gde ustekavam tu tamnu kesu tako da mogu da je vidim sa terase svoje sobe. Tamna kesa je iste boje kao i stablo drveta i uopste se ne vidi da je tu. Kako mi dobro mozak radi na coci. Ko bi rekao da vec 3 noci ili mozda 4 nisam uopste spavao a ni jeo. Vracam se u sobu i uz put kupujem jedan litar nekakvog vocnog soka. Ipak bi trebao malo necega hranljivog da unesem u organizam a i ova vrucina, mislim dobro ce mi doci malo tecnosti.
Ukljucujem klimu. Pijem sok. Posle prvog gutljaja imam osecaj kao da sam progutao kamen. Na silu gutam jos jedan pa jos jedan. Nekako uspevam da ispijem skoro pola soka. Ovo je maltene jedino sto sam uneo u sebe u zadnjih nekolko dana. Ma bole me kurac. Sta mi fali? Sve je Ok. Dok sam silazio sa drveta na kom sam ustekao kesu sa gudrom dodirnuo sam nesto ljigavo na grani za koju sam se uhvatio. Ruka mi je lepljiva i ljigava od toga jbt. Odvratno. Ulazim u kupatilo. Perem ruke. Nikako da skinem onu ljigavstinu sa ruke. Trljam sapunom i trljam i ispiram vodom i brisem i brisem peskirom ali ne vredi. Kad god pipnem osecam da je ostalo malo lepljivog kevu mu jebem. Ulazim pod tus. Detaljno se perem opet sapunom pa vrelom vodom pa opet sapunom pa vodom. Brisem se jednim pa drugim peskirom i opet kao da sam i dalje malo lepljiv. Uzas. Sta je ovo? Ne pada mi nista na pamet nego da se jos jednom roknem sa cocom.
U rokic stavljam pa sigurno ceo gram. Prekrstam noge preko leve ruke i sjurujem ceo rokic u venu na zglobu. Vrelina iz stomaka prelazi u glavu pa u pluca i to sve u delicu delica sekunde. Vidim celu planetu. Vidim ceo kosmos. Vidim i ono gde nema nicega. Cujem tisinu. Do sada nisam znao da to postoji. Praznina isto postoji. Praznina se isto sastoji covece od toga...... nije sve od ovoga......... praznina me je zvala....... praznina je trazila moju ljubav..............neeeeee.......neeeeee..... neee........
Glava me boli. Lezim na patosu i trzam se. Glavom udaram o nogu od kreveta. Uhhh. Opet sam se malo zaneo. Dobro je. Sve je pod kontrolom. Mogao bih da odem neke picke da navatam. Video sam jedan sex shop. Mogao bih da kupim lijane i da onda neku napaljenu engleskinju vezem i tucam je dok ne poludi. To bi mi sad prijalo. Da je vezem i da je tolko uzbudim da pocne da kida lijane da bi me dodirnula. Yeah.
Izlazim na terasu. Covece. Blagi uzas. Onaj pitomi park sa drvecem sada kad se smrklo izgleda avetinjski. Osecam da me neko gleda odande. Pokusavam da vidim mesto na drvetu gde sam ustekao gudru ali sve izgleda potpuno drugacije. Ne mogu da verujem. To nije taj park. Na jednom stablu jasno vidim odrvenelu facu koja mrda i pokusava da pljune u mom pravcu ali kao da nema dovoljno pljuvacke.
Skuplja usta i krklja ne bi li skupila pljuvacke da me pljune. I fljuss. Pljunula me je. Vidim fleku na majci. U tom trenutku cujem muske glasove koji govore na Ruskom. Cujem ih. Penju se uz oluk. Cujem kako se penju. Ulecem u sobu. Zatvaram vrata od terase ali u trnutku kada treba da ih zabravim kvakom jedan od rusa je vec na terasi i svom snagom udara u vrata i ja ne uspevam da zabravim vrata od terase. Bezim ka izlazu iz sobe. Dva rusa ulecu preko terase u moju sobu. Okrecem se i vidim da vade utoke. Bezim ka vratima svom snagom. Shvatam da necu pobeci. Ocekujem da me meci pogode u ledja. Umesto bam, bam cujem fljuss, fljuss i osecam kako me po ledjima pogadja ona ista pljuvacka kao od onog odrvenolog duha koji me je malopre pljunuo. Rusi se nesto dernjaju na ruskom i besne. Ja u tom trenutku bezim iz sobe pa niz stepenice pored recepcije izlecem na ulicu i skacem ispred prvog automobila na koji sam naleteo.
Ulecem Grku u automobil i kazem mu na engleskom da vozi jer me jure Rusi i hoce da me ubiju.
- Where are you from? pita grk
- From Serbia! Drive, drive please.
Grk krece.
Last edited by SuperSynthetic on Mon Aug 10, 2009 11:50 pm, edited 2 times in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: PRICA

Post by sanela »

Uz ovakve priče, mislim da je tvoja apstinencija, ako je i ima, vrlooo klimava.
Po mom mišljenju, ovakve priče i nisu baš dobar sadržaj za čitanje onima koji se skidaju...
Post Reply