PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: PRICA

Post by YugoS »

Halo Syn.
Pisi sta se desava.

Pozdrav iz regiona !
:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: PRICA

Post by sanela »

Sve što je off topic je obrisano...
Tictac1, smiri emocije, jer ćeš biti banovanja zbog izazivanja svađe na forumu...
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

STETOCINA

Post by SuperSynthetic »

Bravo Sanela, ti si glas razuma na ovome forumu. Ja se izvinjavam na svemu sto je do mene.
Danas sam samo provirio na sastanak NA i onda otisao da se nadjem sa jednim starijim AA clanom nasamo i popricam o svemu sto se dogadja u zadnje vreme.
Najvise me grize to sto sam u zadnje vreme postao STETOCINA. Kao neki insekt koji unistava biljne kulture koje ljudi gaje da bi se prehranili. Postedecu vas detalja jer ih se i ja stidim. Podelio sam te detalje sa ovim gore pomenutim AA clanom - mojim prijaeljem koji mi mnogo znaci. Hvala mu na svemu.
Opet radim ono sto sam radio i pre desetak godina. STETOCINA. To mu dodje kao kocka. Probudis se ujutru i kad shvatis kolko si izgubio a ti onda opet da povratis mozda i opet izgubis. Ovo radjenje svakodnevno mi izgleda kao da svaki dan lansiram raketu a znam da lansiranje nece uspeti. Ali svaki dan mi taj adrenalin pred lansiranje i frka oko toga daju lazan osecaj ispunjenosti i uzbudljivosti sopstvenog zivota. Stetocina sam zato sto uvek nadjem nekoga da lansira samnom ako razumete. Mesto da radim suprotno ja sam u fazonu aj da lansiramo. Stetocina koja laze i krade. Najzesce je kada se nadjemo vise nas stetocina na gomili da lansiramo raketu i onda pocne radjevina brate koja je ustvari zastrasujuce odvratna. Uvek se tu nadju i klinke koje se kikocu i zevaju u tebe ali one se iskikocu i onda odu da polazu prijemni ispit za fakultet a tebe kad vide preve se da te ne poznaju. Niko pametan nece sa stetocinom. Pametni ljudi unistavaju stetocine insekticidom. NIKO NE VOLI STETOCINU ili da sada zavapim - MENEEE NIKO NE VOLIII, buuuuuuu!!!!!
Nisam ja iskreno nikakav frajer, macho, dasa. Jedino sam imao moju bivsu zenu i to je sve od zena u mom zivotu. Ja se izvinjavam ali da li se ove druge uopste racunaju u zene sa kojima sam bio ili su one ogledalo moje jadnosti kao muskarca?? Ogledalo STETOCINE???
Last edited by SuperSynthetic on Tue Jun 16, 2009 3:53 am, edited 2 times in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: PRICA

Post by YugoS »

Sta ima Tonac ?!
Jesi li to zaredao,pisi malkice konkretnije jer ne kontam sta si to radio prije 10 godina,pa opet to isto sad radis?
Nemoj se zajebavati,ostavice te M. pa ce tek da ti bude bed.
Jebiga,koci sto prije !

Pozdrav.
:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

uhhhhhh ma jebe se vama zivo. pijem pivo danas i uzas jbmt. pivo mislim i ono sam ali nesto slabo i propast mama me sada kao savetuje da se ne vidjam sa m i da skuvam caj od caura i da se skidam a mama i ne zna da sam joj drpio 400e a ja ne znam el su to maminih 400 e ili babinih jbg. uzas. i nemoj se pravite pametni kao i kritikujete kao vi ste bolji mislim aj zdravo. joojjjj ziivooteeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

i sto mu je sudbina
sve je to od heroina
ne gledaj me nocas.....


aj necu vise znam ja kad da stanem


ima neka tajna veza
tajna veza za sve nas

ima neka tajna veza
tajna veza za sve nas
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
legolas
Posts: 38
Joined: Sun Jan 13, 2008 3:03 am

Re: PRICA

Post by legolas »

SuperSynthetic wrote:i sto mu je sudbina
sve je to od heroina
ne gledaj me nocas.....


aj necu vise znam ja kad da stanem


ima neka tajna veza
tajna veza za sve nas

ima neka tajna veza
tajna veza za sve nas
VERUJEM da znas kada da stanes,,, nadam se da ces , jer ne ide mi se po sahranama,
Love & HUG
ONE DAY AT A TIME, JUST FOR TODAY
JEDAN PO JEDAN DAN, SAMO DANAS
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: PRICA

Post by PsyTechGirl »

A ti se i dalje razglavljuješ, a Sintetički ??

Daaaaj čoveče, kao da imaš 10 godina pa da ne znaš šta radiš sebi..
Saberi se malo i sredi se!!!

Veliki pozdrav od mene ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: PRICA

Post by tictac1 »

ja ne kuzim, brisu se postovi, prica se iskrivljuje, sinteticki, vrijeme ti je da se ljecis, krajnje, stalno tu pises o tome, probaj nemas sta izgubiti, uvijek mozes opet poceti, a mozda se zuvijek skines. reci koji nacin skidanja bi tebi pasao, sto mislis? barem toga imas na biranje
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

molim te ne naginji se kroz prozor......
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Post Reply