PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: PRICA

Post by vudd »

skoci slobodno....


dobro pises i nemoj brisati
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Ma u pravu si Vudd. Svaka sličnost je stvarno slučajna. Boli me kurac.

JaJeca TiNebitan

Da, istina je. Ja sam zvanično najgora osoba na svetu. E, da. Zabole me. Čekam pare da mi padnu s neba. Kako bi bilo lepo kada bi najavili padavine novca. Kakva bi otimačina nastala na ulici čoveče. Ma nek bude zima, ne mora ni da sviće, samo pare nek padaju.
Nekome padaju svaki dan. Srećan je. Meni padaju komentari kada postavim sliku na faceu. Lepotica. Prelepa. Stvarno si ekstra. Najžešći su oni koji dramski odglume poruku pa kažu - Kako slatka devojka.- Kao zamislili se, pa posle razmišljanja zaključili.
Kada ih u stvarnosti upoznam shvatim da sem nekoliko hiljada prijatelja na faceu nemaju ništa. I u živo dok govore oni kao da kucaju poruke. Super si. Da li si se učlanila u grupu, svi mi koji smo se rodili goli? Ispale joj sise na televiziji. Ponos Srbije. Teško kapiram o čemu pričaju. I ne trudim se.
Uvežbala sam da zainteresovano raširim oči kada se pomene Srbija ili fudbalska utakmica. Kada se pomene neka pevačica osmehnem se i gledam u daljinu. To prolazi i muškarci sa facea nastavljaju sve većim žarom da pričaju nemuštim jezikom skačući sa teme na temu. Plaćaju koktele i samo pitaju jel' hoću još.
Nojgori deo je kada shvatim da imam pod kontrolom zajapurenog tipa u čijim razvodnjenim očima vidim da je rešen da me jebe. Onda mu konkretno stavim do znanja da ću se sigurno jebati sa njim ali drugi put. Sutra eventualno. Sutra ga eskiviram naravno. Zato imam 4 mobilna telefona.
Jedan sam dobila od jednog takvog sa facea. Moram uvek da ga držim uključenog. Mislim ne moram ali on zna gde stanujem i čim nisam dostupna dolazi mi na vrata. Kao brine se. Gde je ona? Smara mi matorce. Pravi probleme.
Napravila sam grešku i prekršila princip. Dovela sam ga u kuću. Principe treba stavljati iznad ličnosti. Tako kaže Srđan. Kaže i da sam zvanično najgora osoba na svetu. Mama mu je najgora. Njega nisam upoznala preko facea. On je pametan. Lepo priča. Ali ja na kraju uvek plačem. Zato ga i ne zovem.
Sa njim ne čekam pare da mi padnu sa neba. Idemo na izložbe po gradu. Kupila sam mu diesel maijcu za rođendan. Tvrdi kako čovek bez vere pati, a da možda to i ne zna. Ja mu kažem da čovek bez vere ne zna da pati. Zašto bi znao to da radi? On na to kaže da vera nije religija. Prestali smo da spavamo, jer mi je kuma rekla da me seks sa njim zbunjuje.
Bedak mi je da mu šaljem poruke. Na njih iz principa ne odgovara. Šta da mu kažem? Već sam nekoliko puta zvala sa broja koji je njemu nepoznat. Halo...da...reci...i onda prekine pošto ja ćutim. Možda ima drugu? Ma zvaću ga. Ništa mi se neće desiti ako popričam sa njim.
U crvenom telefonu nalazim u imeniku pod s čitavu kolonu Srđana. On je među njima označen kao - Srky moy.- Zovem.
- Halo - čujem sa druge strane.
- Srđane! Jel' voliš ti mene? Reci mi - odmah počinjem da plačem iako to nisam planirala.
- Ko je?
- Jel' me voliš bre?
- Volim te - kaže mi smirujućim glasom.
- Jooo, izvini -
- Izvini ti. Plačeš pa ne mogu glas da ti prepoznam. Šta je bilo?
- Ma ništa.
- Što plačeš?
- Ma onako. Bezveze. Došlo mi. Jel' si sam?
- Što pitaš?
- Jel' jesi?
- Nisam - odgovara. Bolje da nisam zvala. Skot. Čim sam leđa okrenula...
- Čekaj! Jesam! Jesam! - viče iz telefona.
- Pa što me zezaš?
- Šalim se. 'Oćeš da svratiš?
Ne znam ni da li sam mu nešto odgovorila pre nego li sam prekinula. Prekid filma u mojoj glavi je trajao sve dok nisam stigla ispred njegovih vrata. Suknju od teksasa i prsluk koji ide samo preko grudi sam prvi put obukla. Smršala sam ali noge mi lepo izgledaju.
- Ćao Jeco - gleda me zelenim očima. Uvek se iznenadim kad ih vidim. Obaram pogled. Pokušavam da smirim svoje noge u lila čizmicama da ne cupkaju.
- Pa gde si ti? - ljubi me. Dodir njegovih usana osećam u stomaku. Pašću. Bacam mu se oko vrata.
- Ejj, polako - oslobađa se mog jezika.
- Sedi. Hoćeš kafu? - sklanja ruke sa mog struka.
- Neću. Možda posle. Dođi - hoću da me stegne.
- Lepo si se obukla - osećam njegov pogled na telu.
- Za tebe - naslanjam se na njega.
- Jel' tako? - uzima me u naručje i nosi u sobu. Jedva čekam da me namesti. Lepo. Čvrsto.

***cenzura***

- Jel' ćemo još jedanput? - pitam ga. Smirena sam. Glava mi je na njegovom ramenu.
- Čekaj malo.
- Ti reci kad budeš ponovo u funkciji. - Čuvam ga. Kao da će mi pobeći. Prebacila sam nogu preko njega i čekam ali ne da mi pare padnu s neba.
Naučio me je da vozim rolere. Iz principa nema komp i te-ve u kući. Nema ni auto. Slikar je. Volim njegove ruke.
- Jel' bi htela da prenoćiš kod mene?
- Zar nije tvoj princip da noću spavaš sam? A rekli smo da ne treba stavljati ličnosti iznad principa.
- Ti nisi ličnost. Ti si JaJeca TiNebitan. Profil sa facea.
- Ne razumem.
- Čini ti se. Razumeš. Dođi Jelena.
Last edited by SuperSynthetic on Wed Mar 30, 2011 11:43 pm, edited 8 times in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by selma »

Dobro pises...:)
a evo znam da puno pitas, pa...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UdFpN5KTaW0[/youtube]
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by selma »

Pozdrav Nevena, ima toga na netu koliko hoces...
Zar nije bas istina kad pogledas...? Toliko puteva koji ti ovaj svijet nudi, a samo je jedna istina...Bog je ziv i voli te, samo je ponekad lakse vjerovat i raditi sve drugo nego povjerovati ono sto On kaze...samo sto je cinjenica i ja to mogu svjedociti svojim zivotom kao jos neki ljudi sa foruma, da je jedina i istinska sloboda upoznati zivog Boga!
a to ni jedna droga ovog svijeta ne moze dati...cuvaj se! :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Anđeo. :smt051 Iz bgda su odleteli.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Narkomanija je bolest. Heroin je samo supstanca.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Jel se ovo pokvario Saneli forum ili youtube? U čemu je fora? Jel zna neko? Kako se sada postavljaju spotovi, a da ne bude samo link nego i ekran?


Amy Winehouse - Tears Dry On Their Own
http://youtu.be/ojdbDYahiCQ
Last edited by SuperSynthetic on Tue Apr 12, 2011 2:08 pm, edited 7 times in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: PRICA

Post by bojanol »

User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by saša-ex »

Matori, srecan rodjendan :)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Hvala, hvala.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Post Reply