PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Pa cekaj, daj da budemo realni ljudi i vidimo kako to stvarno izgleda nekome sa strane.
Oni koji imaju, pa su se najeli, pricaju gladnima da nije problem to sto oni nemaju, jer materija sama po sebi uopste nije nekakav problem. Problem je u tome sto ovi gladni nece da veruju. Dovoljno je da poveruju u to i hrana ce im stici - uleteti u usta.
Ako na ovaj nacin tumacimo bilo koju od religija onda istu svodimo na samo jedan jeftin film...obmanu. Obmanu koja sluzi za potcinjavanje izgladnelih masa. Stvaranje robova.

Trebali bi kao napredni ljudi-zavisnici da napravimo presedan i osnujemo jednu regionalnu stranku za socijalna prava.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

SERBIAN RAP

Post by SuperSynthetic »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hPqqVdGFkNw[/youtube]

OVA PESMA U MNOGOME OSLIKAVA SITUACIJU U MOJOJ ZEMLJI, ZADNJIH NEKOLKO DECENIJA.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: PRICA

Post by sanela »

SuperSynthetic wrote: Trebali bi kao napredni ljudi-zavisnici da napravimo presedan i osnujemo jednu regionalnu stranku za socijalna prava.
cool
ja sam uvijek za revoluciju
:smt023
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: PRICA

Post by VVV -ex prokleti »

Ma ljudi ja sam za da svi iziđemo na ulice, i pokažemo da narod ima moć, a ne oni. Kako god da se zvali, i iz bilo koje zemlje bili. Svi su oni isti.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: PRICA

Post by vudd »

E viva la revolution!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YKQcx1jzn4k[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Uh...uhh...uhhh...tezak ce ovo dan biti. Treba sada da pocnem da pravim lazanje pa da pozovem decu na rucak. Dolazi mi i kum koji bi da mu zavrsim nekako shemu. Kuma bih odbio ali nemam kinte pa mi ovo dodje kao Bog da ga je poslao. Poenta je zavrsiti kumu, uzeti malo para i NE URADITI SE. Tesko...tesko...Pomozi mi Boze da danas ostanem miran i spokojan i uradim sta sam naumio.

p.s Plasirao sam se medju prva tri na konkursu za kratku pricu. Konkurencija uopste nije bila slaba...11 nabrijanih beogradskih pisaca i ja među njima...ovo mi je prvi konkurs...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6a_YQXFs7Ts[/youtube]
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Pa de ste narkomani??? Jedni odvalljeni stondiraju, a drugi upali u trans Bozićne molitve...aaa?...tisina ko u manastiru...Na drugim forumima se mnogo vise replicira, svadja, pljuje. Jebo koncert bez pljuvacke.(ponavaljam se, znam) I Saneli je ja mislim dosadno.

p.s nisam se uradio ako mislite da se zbog toga ne javljam. Nisam se uradio ali sam se isvadjao i sa kumom i sa babom i sa ortakom. Jbg. nervozan sam pa se dernjam valda ali ko ih jebe, pogotovu kuma i ortaka. Oni ionako ne cuju kada im se lepo prica.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r9NydDAD3ko[/youtube]

...a bas ju je lepo najavio...ne znam sta se novonasađena buni?...
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: PRICA

Post by sanela »

SuperSynthetic wrote:Pa de ste narkomani??? Jedni odvalljeni stondiraju, a drugi upali u trans Bozićne molitve...aaa?...tisina ko u manastiru...Na drugim forumima se mnogo vise replicira, svadja, pljuje. Jebo koncert bez pljuvacke.(ponavaljam se, znam) I Saneli je ja mislim dosadno.
Nije Saneli dosadno.
A ako se tebi pljuje, ti lijepo na te druge forume i pljuj brate do mile volje. :snakeman:
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Znao sam da ce to biti odgovor. Sta sam trazio, to sam dobio.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: PRICA

Post by peter »

toto-rina wrote:Covece ovo je snimano pre 30 godina. Znaci da ne poveruje covek koliko je vremena proslo. I ovaj mali opasno je svirao bubnjeve. On je medju prvima zakacio sidu na ovim prostorima. Kada je umro 1991-1992 ???


Ivica Vdovic -Vd je umro 1991. ,krajem iste,u novembru,ne secam se tacno!
Ipak '92.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
Post Reply