sta sad?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Hvala!

Mada s obzirom na novonastalu situaciju, bice gadno. Dosao sam malopre iz murije, bili su fini i ok sa mnom (taktika?), dao izjavu, nekih izmisljenih likova i dalje cemo videti sta ce biti na sudjenju.
MIslim jos mi je ovo falilo preko sve muke i nevolje, ali sta ces, kad te zaredja, ne bira ni mesto ni vreme.
Ostanite zdravi, a i ja cu se truditi.
Do posta (rekao čika Kosta, za sada(nas) je dosta)
:shock:
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: sta sad?

Post by Vuk »

Srećan rođendan lave!
Moon child
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: sta sad?

Post by dete svemira »

Srecan rodjendan :)
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: sta sad?

Post by 7474 »

bio ti rodjus, čestitam ga!

nego šta bi sa murijom??
zakazali ti sudjenje i ostavljaju te na miru do tada?? kad imaš sudjenje?? koje su ti šanse?? (mislim, prognoza od advokata, esi se malo raspitivao).. kontam da će da te rebnu za kintu i da ti daju neki uslov, ha?

esi se bar malo usrao sad i rešio da ubrzaš te odlike oko skidanja, apstiniranja i ostalogg?
kako odnos sa ženom? koliko još ona može da izdrži?


ja ti želim sreću!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Izasao iz Drajzerove, juce. 12 dan clean posle godina svakodnevnog sranja. Zivahan i srecan. Dali mi pola bloka za juce i za danas. Konstatovana i f32, valjda depra, prepisani antidepresivi.
Izdrzah 12 dana na IN-u sa 2 normalna i gomilom ludaka. Nocima i pored svih terapija, spasih 2 zivota.
Ipak su OK pohvale nacelniku odeljenja dr Raicevicki i dr Vuceticki, kao i sestrama i osoblju
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

au! stigla ziza kad izadjose lekovi iz mene. al se izdrzati mora posle svega prozivljenog a i mojih 40g
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: sta sad?

Post by zeleni »

gile, izvini sto ti ja sad upadam. ali, zar nisi dobio lekove kad si izasao? rivotril, largaktil, kurac palac... pa iscimaj se do doma zdravlja, podigni te recepte, bice ti lakse. aj drzi se.
uostalom, ako si vec popio blok, a jesi, onda nema zize. ne moze da je ima. mislim, spucala bi te cim si zgutao blok. a tada ti se nista nije desilo. zar ne? kapiras? znaci, samo opusteno...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

8-og kada sam izasao dali mi jedan blok, tj pola da popijem, a 9-og popio drugu polovinu.
Znaci juce sam na kraju morao do drajzerove da primim inekciju, i ne daju vise, nego moram da kupim.
Znaci ja hocu da se lecim, ali kako kada mi treba 40e samo za lekove, j-bem ti zdravstvo i majku Srbiju
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: sta sad?

Post by zeleni »

40 evra za lekove za mesec dana. MESEC dana! 40 evra dopa je koliko - cetiri lu? koliko ti je to trajalo?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: sta sad?

Post by nenormalan-a-lud »

pa za dop se ne zali,ali za lekove,daj majko srbijo ccccc
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
Post Reply