sta sad?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: sta sad?

Post by sanela »

Gile wrote:SREĆAN ROĐENDAN SANELA, COACOA I KEJTO !!! :smt031
ŽELIM VAM DOBRO ZDRAVLJE, PUNO LJUBAVI, SREĆE I PARA,
NEKA VAM OVAJ DAN BUDE ISPUNJEN RADOŠĆU I NOVIM LEPIM STVARIMA :rock:
hvala druže :)
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: sta sad?

Post by Big Mama »

EJ Gile kaj ima novo, nisam obraćala pažnju na datume, da...veliš da ste ti i supruga u problemima, pa lakše je u dvoje kako pucati se tako i skidati se. vjeruj mi da je, jer da nema ovog mog muža ne znam bi li se skinula, dobro kod mene je i moje dijete bilo razlog skidanja ali prije svega JA SAMA jer sam postala svjesna da onakva nikakva ne mogu ništa pružiti tom djetetu. i da- bilo je teško za popizdit, mislila sam da nikad neće proći ta agonija ali gle čuda prošla je, vrijeme ide htjeli mi ili ne samo treba u svakom danu pronaći neku snagu, vjerujem da nisi neki slabić, ajde primi se posla, nađi mušterije, pokreni tu svoju firmu, zaboravi na dop kad možeš biti gospodin BIZNISMEN :-D
Pa sigurno postoji nešto što ti je draže od dopa, ajde javi kako si puno ti sreće želim!
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Thanks puno BM, a i svima vama ostalima.
DANAS MORAM NA SASTANAK NAPOKON!
DANAS MORAM NA SASTANAK NAPOKON!
DANAS MORAM NA SASTANAK NAPOKON!
DANAS MORAM NA SASTANAK NAPOKON!
Juče sam definitivno pukao i počela je da se ruši kula od karata sazdana od deceniju lažnog života, tj. dvostrukog, kojeg sam vodio. Strašne stvari radim i počeće da se dešavaju i MORAM okončati ovu agoniju na ovaj ili onaj način.
Malopre sam zapostio na "svira mi..." i setim se srednje škole, Sarajeva, raje i života u zlatnim
80-tim još čistim i nevinim, ne kontimiranim dopom. Bilo je gudriranja šitom, tabletama...
Sećam se prvih pijanstava i overa raznoraznim kombinacijama tipa trpaj sve što ti padne pod ruku.
A onda je došla apokalipsa. Došle su crne 90-te (samo ne u muzici, hvala bogu, ona nas je održala)....Počelo je vikendaško gudriranje-tabla,2-3 trodona, KST, demija,dom,skc.. trpanje sštppr...
93-99 odlazim u KV kod ćaleta (moji se razveli sa mojih 6 god-pripao majci). Sa kevom zakrvio na nož, stanovao privatno, što kod ortaka i na kraju odoh u srce Srbije kada je bilo najgore i kad nisam imao kud više, a i ljubav života me povredila i otišla u Grčku sa drugaricama.
Taj period mi je isto u dobrom sećanju. Pre podne kancelarija i uveče svaku noć zezanje. Trpanje opet dontro, vutra, cajevi, alk,alk,alk,alk...
Dop me nije privlačio, probao ga 2-3 puta i nastavio sa donom, vutrom koja mi je bila i ostala najveća ljubav i baš se čudim preispitivaču i žao mi je što tako, kako je.
E ljudi koji je to život bio. Radio sam knjige pre podne u firmi, a uveče bio šanker u najačem i uvek punim klubom. Znači stalno si pod alkoholom, uveče tabla, vutra, šta već ima. Sećam se obedijala, pojavio se kao fol za mršavljenje,slobodna prodaja u teci, a ono klasični amfetamin, koje je to ludilo bilo..
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Ćao,
evo samo javljanje na kratko, Napokon sam otišao na sastanak...
Nikako opet da se odvučem, želim i moram da prestanem, ali veliki problem mi predstavlja fizička kriza koju ne mogu nikako da preguram. Sada kada se vratim na period u Drajzerovoj, preklinjem sebe što nisam izdržao još koji dan, jer na kraju i nije bilo toliko loše, istripovao sam se...strah, a i oni su morali da me na neki način spreče, jer sam bio pod lekovima.
E šta je tu je, sada mogu samo da se ...
Jbem ti ovaj život i šta smo bogu zgrešili da se ovako zlopatimo.
Ne znam više ništa, toliko za sada.
Ostajte mi zdravi, pametni i jaki
Poz
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: sta sad?

Post by Vuk »

Drago mi je da si tu još...šta da ti kažem, jeste zajebana je zikra, al hajde da se ne lažemo i tebi je poznato da niko još nij eumro od zikre. Kad skupiš snage pokušaj. Do tada dođi na sastanak u kakvom god da si stanju, neće ti biti lošije, a vrlo verovatno da ti bude i mnogo lakše. Ovo što ću napisati znam da nema apsolutno nikakvu racionalnu potporu ili objašnjenje ali to ipak jeste iskustvo mnogih koji su se skidali sa dopa i dolazili na sastanke ya to vreme: Kriza se umanjuje posle sastanaka, bilo da je samo neki energetski noboj ili olakšanje zbog ljudi koji razumeju o čemu se radi, sve u svemu pomaže makar i toliko.
Budi dobro, a nadam se da se i vidimo ponovo!
Pozdrav!
Moon child
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Vozdra raja.
:drinkers: :drinkers: :drinkers:
Hvala Vuče, kućo stara...
Doćiću opet naravno, moram.
Ali prvi put mi je bilo blam, jer nisam čist bio, i rekao sam sebi sledeći put dolazim strejt! :idea:
Volju imam, snagu sakupljam ovih dana, a realizacija plana počinje u subotu.
Kao što i 7474 reče ubi me depra nešto ovih dana, a možda je poranila, jer još ne apstiniram, ali je moj mozak skontao da...znate već da ne objašnjavam, nešto mi slabo ide ovo pisanje. Kada se osvrnem i pročitam ranije napisano, bude me blam stvari koje sam napisao i nekako mi se čini da to sve drugi bolje mnogo rade. :axe:
Eh! Valjda ću uspeti uz vašu pomoć i koji sub...
Pozdrav svima :rock:
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Ćao narode!
Di ste li ? Šta se dešava sa ovim forumom ? Da li umire ili se ponovo rađa ?
Sinoć sam bio na svom drugom sastanku, a večeras ako bog da, da vidim i to Skype čudo!
:D
Šta da vam rečem, kao i što pretpostavljate još nisam krenuo u ljutu bitku, spremam se na svim poljima, da ne bi bilo iznenađenja i posle izgovora nekih...
:idea:
Pišite, javljajte se, pa niste vajlda u zemlju svi propali ?! :(
NIche, Vudu, preispitivachu,.. i ostali, živi li ste ?! :?:
Pozz, moram poći, ali ću doći, makar i u pola noći !
=D> =D> =D>
ministar-pfc
Posts: 4
Joined: Wed Sep 15, 2010 5:12 pm
Location: Beograd

Re: sta sad?

Post by ministar-pfc »

Brate,ja sam skoro 6 meseci cist,u zivotu me odrzavaju ovi narkomani iz NA ili AN,kako hoces,ako si u Bg-u poseti nas,nista ne mozes da izgubis a mozes mnogo da dobije,veruj mi....i stvarno je malo smesno kad kazes lajnic dopa,pa jbte ti mu tepas koliko ga volis :D .Znam,i razumem i ja ga jos uvek na neki nacin volim,da se ne lazemo,ali mrznja je sada mnogo jaca.I bezi od te Drajzerove,mene su pet puta skidali pa nisu uspeli.Izdrzi tih 5 jebenih dana zikre,pocni sa blokadama pa onda polako,ima nacina,veruj mi.
Pozdrav i sve najbolje ti zelim
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Zdravo raja!
Evo posle duzeg vremena se javljam, mada redovno citam i pratim forum, a isao sam i na 4 AN sastanka. Bilo je tu radosti, euforije i onda VELIKO razocarenje...
Jurio sam met metar dana i napokon veceras, kada sam trebao da ga uzmem, BAP interventna i zavrsih ja u SUP Zemun. Naravno da su mi nasli i pd, ali sva sreca pustise me, ali ujutro u 9 da se nacrtam na informativnom razgovoru. E da belaj bude veci, znaci ostadeh bez svega, kinta ode, meni jos rodjendan sutra i bas cu ga lepo zapoceti sa nasim plavim momcima. A sto je najgore ja maltene cist, cacnem se malo, iskukam zenici, a ona sta ce jedva mi da malkice i posle preklinje sebe sto je to uradila.
Eto lepih novosti kod mene, pa pisacu sta je bilo/
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: sta sad?

Post by vudd »

sretan tebi rodjendan...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply