sta sad?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Pocela je drzava da se bavi nama, nadam se. Na licno iskustvo se nadovezujem pa cu ukratko pisacu i sta ce se desavati. Mada dosta zavisi i nakavog covek naletis
1. U fondu PIo Grocka, vec mi 2 puta overavaju kjizicu, zbog ovog i bolnice. znaci izlaze mi u suset, mada sam im duzan kao privatnik boga oca
2. Ja sam uredan, redovno pijem terapiju i pridrzavm se pravila, tako da sam opet usao u sistem Iznenadilo me je pozitivno i to sto samoslobadjan placanja participacije i svi lekovi, osim naravo bloka me izadju 130din (Zoloft,rivotril,Sanval-Flormidal)
3.Imaju sluzbe za pomoci pravne oko sudjenja
4. Idem pored na kontrole i kod socilnog radnika koji je super
Znaci ljudi ono sranje mi se zgladilo i ne zelim da ga pominjem, a kamoli vidim. Upropastilo mi je sve, deceniju zivota, brak, krov, sve...Nekidan dodje stari prijatelj i pita me onako,a zna sve, da li bi bio problem da napravi sebi trcu. Ja kazem nema problema. Bas sam hteo sebe da isprobam, Izvadio je par mica i napravio par debelih. Gledao sam to kao prasinu i tu sam mislio, barem za sad da sam polozio morati test.
Nego na kontroli pitam ja doktorku koliko cu jos morai piti terapiju, kaze dosta, a blok min 6meseci???
Ajde Zoloft sto oslobadja seratonin iz mozga, a li ko ce ovo vise gutati, bas imam problema.
:finga:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: sta sad?

Post by sanela »

Gile wrote:Nekidan dodje stari prijatelj i pita me onako,a zna sve, da li bi bio problem da napravi sebi trcu. Ja kazem nema problema. Bas sam hteo sebe da isprobam, Izvadio je par mica i napravio par debelih. Gledao sam to kao prasinu i tu sam mislio, barem za sad da sam polozio morati test.:
Koliko puta ćeš se testirati na ovakav način? Dok ne padneš na testu?
Vjerujem da su ti ljekari u bolnici u kojoj se liječiš rekli kojih se pravila trebaš pridržavati, pogotovo kad je riječ o "starim prijateljima". Razmisli da li vrijedi tvoje "testiranje" i kontakti sa "starim prijateljima" koji će se drogirati pred tobom, toga da ponovo osjetiš dno...
User avatar
MIMIS
Posts: 10
Joined: Wed May 18, 2011 11:52 pm

Re: sta sad?

Post by MIMIS »

moram ti reci i da ti nije neki prijatelj kad pravi crte ispred tebe.
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: sta sad?

Post by Big Mama »

i ja velim -kakav je to lik koji ti je stavio dop pred nos?? a ovo testiranje samog sebe ti nije baš pametno, jednom ćeš proći drugi put ne i kaj onda?? ajde nemoj baš ti dobro ide.
iskreno ti ja to, ne ljuti se.
:D
sa starom ekipom treba raskrstiti, nema tu druženja.
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

E bok Big M.Tako mi je drago sto si mi se javila. Pozdrav takodje, Vuku, Josepu, Selmi, PsyT, Bojanolu, Winsu i nazalost nek mu slava ...
Moram vam reci par stvari, da je to bilo jos na pocetku, nekih mojih pola metra cistote i izlaska iz bolnice. Doduse i dugujem mu repa za robu, ne bitno. Ne odrzavam vezu sa njim
Uredan sam u lecenju pijem blok, pola, kako dak imam, ali redovno, zoloft, 3zrivotrila i jebeni snaval koji je hipnotik i spavanje nista mi nije pomogao, Jedanput popih skoro celu tablu i nitsa. Kada sam bio na kontroli prebacise me na formidal koji je jos slabiji.
Ne spavam danima, tj zaspim izmedju 6 do 7 i onda selidbe izbacibanja iz stana od strane keve, koja je inace u kanadi i selidbu u kv koju moram danas da odradim.
Volje nemam, jos me dr potukla cinjenioncom da moram 6 meseci piti blok, sto ne nameravam, idem u drugu ssredinu, para i nemam, a i dosta sam ga pio 2 meseac.
Dp mi se sgadio i nikada ga u zivotu necu probati, z i b da, kao i alkohol, jer to sam od malena.
Nema veze, inace da za Krugu znate, da je dobro i ona je cist 2 metra, ima komp, jos treba net da postavi.
Najkraju ispade sve kao u filmu, za jedan dan sredio ceo zivot, primili me u bolnicu, izlecih se, zenu ostavio kod druga secerasa, slepog i bolesnog, kojio nju skide, maltene u isto vreme.
Sta ti je sudba kletva, ode decenija zivota pola milona, zena, karijera, sve, a radi cega.
Prasine koja mi je bila sve, ne mogu da verujem koliki sam kreten bio.
Najgore sto sam ostao odjedanpu sam, jer zena je kod druga koga sada ne mpoze nikako da ostavio ovakvog, ali nema veze, zivot tece dalje i valjda i kada ti se ljubav zivota ugazi i sruce odjedanput sva govna ovoga sveta u prokletih deceniju sto si zasrao.
Raspisah se ja , inache sam ok, borba ljuta, dolju mi minute i morama zapalit koji dj, radih i dispi malo samo doduse i videh da ja nisam za to.
SRce, stomak inace od terapije me ubi i ostale nus pojave, Sta cu trpim mporam, zbog masu sudjenja i sranja.
U centru za soc. rad nista od mater pomoci, jer imam firmu, jedino mozda jednokratna, ali to je gomila dokumentracije.
Moram jos jedanput pohvaliti Drajzerovu, mnogo, mnogo nacelnicu Raicevicku i Gocu sa teretane zaljubljen sam u njih, ono kao pacijent u dr. zezam se.
Izvinite ako sam zaboravio nekoga, svi ste mi dragi na svoj nacin i pratim uvek sve, cak i ako se nisam javljao, Depra ubi :axe:
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Ono za dr je bilo zato sto sam mozda i sexualno ugrozen, jer godinu nemah odnose, a djecu moram podhitno praviti, jer ce mi se loza ugasiti.
Najabolje bi biolo naci neku seljancicu i ziveti na selu, jer je to raj, verujte mi. Doduse u Kraljevu ima i 3 reke, Goc, planinncina sto predjosmo dosta puta, banja svega.
A svi hrle po tim gradovima, sela nam opsutela, a takva je divota cista priroda, vazduh, vodu iz potocica pijes i gledas prostranstva, prirodu, zivotinje, zivot buja.
Tamo mi ne treba nista za spavanje, bukvalno, spavam kao top i beba, a tek sir kajmak, domaca hrana.
Mada koliko vidim dosta se uzgaja mod i po stklenicima, prskaaju po 5 puta sa onom mrtvackom glavom. Kornisone, tj male krastavcice u tegli ne jedite, jer su puni otrova :drinkers:
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Jga, nemam net, jos nosim krsinu za kv, valjda cu uzetui usb barem, pa se raspisah, dodje inspiracija. Spavah kodkuma par sati da mu namestim laptop i pravac stan koji nisam imao volje nista da sredim, ocistim i pobacam visak svojih stvari, ne znam kako cu sa kompom 3 torbe, monitorom da se dovucem do autobuske, i jos sredim gajbu. E da i slag na tortu, dodje mi tast ludak....
Izvinite na ovolikim izlivima emocija, sta cu ostade bez kuceta, maceta, krova, nema nikoga da ti pruzi koju rec, sagovornika, jedino ste mi vi ostali. Smrc :cry:
Velili pozdrav i AN. Docicu oko 20 kada mi bude sudj.
Pisite, volite se, strejtirajte, jer je samo ova planeta dovoljna nam je i cuvajmo je
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Gledah sta napisah u cugu kod kuma na ultra nekoj tastaturi, puno gresaka uzas, al moram sto pre da otkucam.
Kada sam spominjao sve i za pokoj dusi sam mislio na 7474, da se winston ne istripujenesto
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: sta sad?

Post by teodora4 »

nista neobicno sa tim ``prijateljima`` mene su danima gnjavili sa dopom, 3druga i tadasnji decko (samo je jedan koji je danas na dopu, bio protiv toga). kao`` ajde i ti , hocemo sa tobom da se uradimo`` pa onda kao kako mozes da kazes ne ako si se vec radila , i one gluposti kao ma nisi ti nikad to ni probala...bla bla, klasicna sranja...tada nisam bila strejt ali nisam vise ni dop radila tako da su stvarno bili zli...ali nisam vise nikad ni uzela dop...

pisi Gile :) pozz

pisi sve sa grskama :) ja uvek svasta napisem :P svadja sa tastaturom.....
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

jes vala, prave sada cuda ovi logitechi igeniusi.
Ja bre ljudi sam juce jurio spid zbog frka i sredjivanja gajbe, jer snage ni volje nemam i mogao sam da milion puta uradim to sranje, ali ne zelim vise o njemu ni da pisem. To je pastperfekat
Post Reply