JEDNO PITANJE

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nada..
Posts: 4
Joined: Tue Mar 17, 2009 7:20 pm

JEDNO PITANJE

Post by nada.. »

Procitala sam ispovest Vlade M. Miklosiceva 9 i zaista sam je ostavila jak utisak na mene ,iskreno zaista me zanima sta se desilo sa Vladom ... :?: Da li bi neko mogao da mi odgovori?
Unapred se izvinjavam sto mozda temu postavljam ovde (gde joj mozda nije mesto) ali ne znam gde bih posto sam i pricu procitala tu.
hvala vam
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: JEDNO PITANJE

Post by draguljce »

Najbolje je da pitas Vladu osobno!! Pa covjek je ziv i zdrav hvala Bogu!!

pozz...
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: JEDNO PITANJE

Post by MANS0N »

Gospodjo, dobro je da ste upitali.Vlado je svoj zivot napokon doveo u red i sreca je zakucala i na njegova vrata.Promjenio je spol i otisao sa jednim turskim biznismenom da zivi na Majorku kod Miseta.Da biste saznali poblize ko vam je taj Mise,morate nastaviti citati ovaj forum.Samo polako i strpljivo.
Hvala Bogu pa nada posljednja umire.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: JEDNO PITANJE

Post by Vlado_M »

hahahahahah. Otkud znas da je u pitanju gospodja ? Mozda je gospodjica, pobjednica na izboru Mis Rusija 2007. godine... Onda nisam promijenio pol. Ili jesam, ali mogu ponovo.

Evo Vlada... Jesam ziv. Bas ovih dana sam uzeo da radim na toj prici, pokusavam da je privedem kraju. Prvo sam morao mnogo toga da promijenim, pa tek onda da krenem dalje. Zasad mi ide solidno, ali ja sam lud covjek, preko noci se stvari mogu promijeniti. Odlucio sam da ne postavljam nista na forum, dok ne zavrsim. Kao klinac sam strashno mrzio romane koji nemaju kraj. Mister No me je npr. zato zesce nervirao. Glupo je da ja sad pravim istu stvar.

A sta se desilo ? Nista posebno, samo jedno neuspjesno lijecenje, poslije kojeg je uslijedilo jos par istih... Poslije sam jos popio mnogo piva i napisao nesto lose poezije.

I dalje sam pomalo ziv, ali vec i prilicno mator konj. Ne drogiram se, ja sam u ofanzivi u posljednjih par godina, a ovisnost se povlaci. Cak i ne pijem alkohol i ne kockam. Nije to zbog toga sto mi je doslo iz guzice u glavu, vec izgleda da tako mora da bude. Tako mi pise u natalnoj karti, pa mi ne preostaje nista drugo nego da ispunim ocekivanja... Rekao mi astrolog da cu se izlijeciti prije tridesete godine i napisati knjigu. Posto sam vec dobro zagazio u tridesetu, nemam vise vremena za zajebanciju. A prica sve vise prerasta u knjigu, siri se u wordu kao neki zlocudni tumor.

Nado, tebi mnogo hvala sto si procitala moju pricu i sto se interesujes za mene :).
User avatar
nada..
Posts: 4
Joined: Tue Mar 17, 2009 7:20 pm

Re: JEDNO PITANJE

Post by nada.. »

hehe...nije pobednica izbora za miss Rusije ali jeste gospodjica :wink:
Sinoc dok sam trazila nesto na internetu vezano za psihoaktivne supstance,prevenciju i slicno tome ,naisla sam na tvoju pricu i zaintrigirala me toliko da sam se i registrovala ovde.

Bas mi je drago sto se javljas i sto ti dobro ide bez droge,alkohola i kocke ,a i zaista bih volela da cujem pricu ili sad vec knjigu.. svidja mi se nacin na koji pises,a i stekla sam utisak da si borac(mislim svima nam se desava da pokleknema ali bitno je valjda ustati i nastaviti dalje... ) ...sto mi daje nadu za mozda neko bolje vreme .
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: JEDNO PITANJE

Post by Vlado_M »

Borac jesam, ali ne nesto narocito kvalitetan. Pravi borac je npr. bio Majk Tajson, prije nego sto je zaglavio zatvor. Covjek u trideset meceva samo jednom bio na podu, a poslije se ofucao... Ja se nisam ni poceo boriti na glavnoj sceni, a non stop satjeran u konopce ili lezim u nokdaunu ili me doktori krpe u nekom uglu terena... :) Ali eto, ono sto te ne ojaca, to te ubije i obrnuto. Kod mene uvijek sve kontra od normalnog, pa mozda tako bude i sa borbom. Mozda za dvadeset godina postanem majstor eskivaze i nijedan udarac sudbine me ne bude mogao dokaciti.

Napisi mi mejl adresu (mozes i privatnom porukom), pa dobijes pricu kad je zavrsim. Jeste da sam ja narkoman, makar i u penziji, i moje obecanje vrijedi tacno pola lule duvana, ali bez obzira... Imam dobru volju.

Sve najbolje. :)
eksica

Re: JEDNO PITANJE

Post by eksica »

Ej Vlado al kakiš,Mister No je baš gotivan lik,sječaš li se samo zurke...nije baš kao u halid,čak je i originalnija i nije mi jasno kako ne gotiviš jednog onakvog avanturistu,ženskara i alhosa...ja sam otkidala na njega.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: JEDNO PITANJE

Post by Vlado_M »

NIje los Mister No, mene nervira tu najvise ono - nastavak u sljedecem broju.

Najvise sam gotivio lika iz Chandlerovih krimi romana. Tip vazda bez para i zena i buducnosti. Loce gadan viski u najgorim rupama i povraca ga u zapustenim nuznicima. Nijedan racun nije platio godinu dana, a sekretarici kasni 8 plata... DObije neki crn slucaj za rijesiti i nista ne shvati na pravi nacin... Ispreturaju mu kancelariju, prijete mu ubistvom, razbiju ga barem 10 puta, polome mu prste na rukama. Zgaze ga autom, pa se okrenu... i opet ga zgaze. Rane ga jedno tri puta, udare po glavi motkom i dozivi amneziju.

Poslije se slucaj rijesi sam od sebe, uprkos gomili gresaka koje je tip napravio. Na kraju knjige, tip ponovo ostaje bez para i zena i buducnosti... Pun neplacenih racuna i oziljaka.

To mi je najgotivniji lik u knjigama.
eksica

Re: JEDNO PITANJE

Post by eksica »

Vlado_M wrote:NIje los Mister No, mene nervira tu najvise ono - nastavak u sljedecem broju.

Najvise sam gotivio lika iz Chandlerovih krimi romana. Tip vazda bez para i zena i buducnosti. Loce gadan viski u najgorim rupama i povraca ga u zapustenim nuznicima. Nijedan racun nije platio godinu dana, a sekretarici kasni 8 plata... DObije neki crn slucaj za rijesiti i nista ne shvati na pravi nacin... Ispreturaju mu kancelariju, prijete mu ubistvom, razbiju ga barem 10 puta, polome mu prste na rukama. Zgaze ga autom, pa se okrenu... i opet ga zgaze. Rane ga jedno tri puta, udare po glavi motkom i dozivi amneziju.

Poslije se slucaj rijesi sam od sebe, uprkos gomili gresaka koje je tip napravio. Na kraju knjige, tip ponovo ostaje bez para i zena i buducnosti... Pun neplacenih racuna i oziljaka.

To mi je najgotivniji lik u knjigama.


hahahahah da,da kakav lik a znam ja za mister No-a cicijo jedna,žao ti bilo plačat sledeći broj,ti bi sve u jednom :wink:
Uh al sam volila stripove ali skoro pa sve sam ih gutala i do sa poprilično dosta godina i sad bih nekad rado pročitala kad bi mi neko dano...mnogo su skupi brate,barem za moj džep.
jedino me je do besvjesti nerviramo onaj kapetan miki,kakav balavi serator a zagora sam više volila čitat zbo čike,on mi je isto super lik kao i Ani sa 4 pištolja i njen dragi frenki.

Ups,al ja jebem temu,trebala bih otvorit temu o stripovima.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: JEDNO PITANJE

Post by YugoStar »

Sto si Vlado navalio na ovu Nadu ?

pozdrav nadi i seksici .

PS:Nemojte sta zaaamjeriti,nesto vjezbam :wink: .

:D
Post Reply