Početak....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Početak....

Post by kameleon »

Neznam odakle da počnem.. Danas sam se čvrsto odlučio na ovaj korak i nadam se da će te mi pomoći..
Prije odinu dana sam uzimao lexaurine u jako malim dozama možda 3mg i to nekad kada budem napet i nervozan stvarno nikada u životu nisam probao nikakvu drogu, ali sam posjetio svoga ljekara i jednostavno sam prestao piti lexaurine uostalom nekada znam da popijem jedan i to je to , bavim se sportom idem u teretanu, radim jako se zdravo hranim...
Ali sada imam veći problem prije dva mjeseca sam probao Tramadol od 50mg tri kapsule i u tom mjesecu sam uzeo još dva puta i nisam više, medjutim ovaj mjesec sam počeo redovno da pijem tri do četiri kapsule Tramadola dnevno od 50 mg, znači samo jedan mjesec to koristim u tom mjesecu sam imao gripu i nisam čak uzeo nista pet dana i nisam imao potrebe , a kada je gripa prošla ponovo sam nastavio značci uzimam svega mjesec dana. Naslušao sam se raznih priča da se brzo postane od njih ovisan i da su krize užasne ja ih nikada nisam imao i imam veliki strah kako ću to podnijeti znam da više neću probati ,ali bih volio da mi pomognete ako dodje do( krize ) da mi date neki recept kako i šta da radim nebih želio da mnogi moji prijatelji to primjete , a čak ni roditelji i dalje se bavim sportom (teretanom) ali stvarno se plašim kako će ta kriza da izgleda daliću imati bolove mučninu itd....
Ja bih vas molio da mi što prije odgovorite na ovo dok nebude kasno dali da pijem neke lijekove ili nesto samo da to ne osjetim i da niko ne primjeti zaista mali period uzimam i nebih nikom preporučio da ih proba.... Danas nisam uzeo ništa i osjecam se sjajno ali dokad to je pitanje molim vas pomozite mi ja ću vas rado poslušati i to primjeniti ...... Hvala unaprijed......
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Početak....

Post by saša-ex »

Prva kriza je obično najslabija,tako da ti je moj savet da odmeh prestaneš sa trodonima i to bez ikakvih tableta. Simptomi će biti blaži nego ta gripa koju si skoro preležao. Ako sad ne staneš,imaćeš ozbiljnih problema.
SAMO CEO ŽIVOT...
eksica

Re: Početak....

Post by eksica »

Evo Saša je odgovorio,dodaću ono šta si već čuo a to je da su krize od trodona odvratne i gore su nego od dopa ali pošto bi tebi bila prva i na početku si,pročiće kao neka gripa u najgorem slučaju možeš popiti brufen.
Mani se tog sranja dok je još vrijeme.
Na stavi lijepo sa svojim životom i budi sretan što si imao toliko pameti da alarmiraš na samom početku...bravo momče a sad napred u nove pobjede....život vapi za tobom.
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Zahvaljujem se što ste jako brzo reagovali i odgovorili mi poslušat ću vaše savjete i naravno blagovremeno vas obavještavati ako dodje do tih kriza i bicu sa vama u kontaktu ..... Hvala...
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Početak....

Post by eldineca »

Ako nemognes spavat,fino ce ti doc,malo vjezbe malo duza setnjica i topla kamilica,samo naprijed buraz
da smo zivi i zdravi jos godina sto
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Početak....

Post by paramparcad »

mmm,djonovi,milinica,ceskanje,dobar si ko lebac,kafica,spikica,pa onda spavanje,prevrtanje,uzivanje,budjenje pa opet sve u krug.i sad ti reci da se ne isplati malo zikrice da istrpis... :twisted:
kingofsnake
Posts: 77
Joined: Wed Feb 25, 2009 11:55 am
Location: Shangri-La

Re: Početak....

Post by kingofsnake »

paramparcad wrote:mmm,djonovi,milinica,ceskanje,dobar si ko lebac,kafica,spikica,pa onda spavanje,prevrtanje,uzivanje,budjenje pa opet sve u krug.i sad ti reci da se ne isplati malo zikrice da istrpis... :twisted:

HAHAHAHAHAHA jebote život nisam ništa smješnije pročito nikad. HAHAHHAHAHAHAHAH koji dobar fol. E fakat ti fala
Daily daily daily daily to dream like
Tom and jerry thing
And drink drink drink
And you go ping
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Stvarno neznam zasto je smijesno zbog cega evo ja upravo čitam
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Početak....

Post by sanela »

kameleon wrote:Stvarno neznam zasto je smijesno zbog cega evo ja upravo čitam
ma i bolje što ne kontaš. Dačo, srećo, nemoj zachatavati temu i lupetati bez veze...
User avatar
Henri
Posts: 93
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:30 am

Re: Početak....

Post by Henri »

batali to!!! malo bolova i nemira ti neće škodit, čisto da vidiš u kakvu glupost si ušao...ako se nastaviš zaebavat, to malo će te stić puta 100 i bićeš provaljen.
Post Reply