Početak....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Ma ok sa tvje strane jeli ja razgovaram sa zenskom osobom ili posto si mi napisala u muskom smislu pa sad neznam hehe........
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Ok malo u jos razgledati.......
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Soryy do mene je pa naravno da si djevojka ja sam malo pod priiskom procitaj to sta si mi napisala pa ces vidje ti ono u muskom rodu ajd nema veze ok je hehe......... PsyTechGirl
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Početak....

Post by PsyTechGirl »

kameleon wrote:Soryy do mene je pa naravno da si djevojka ja sam malo pod priiskom procitaj to sta si mi napisala pa ces vidje ti ono u muskom rodu ajd nema veze ok je hehe......... PsyTechGirl
Hehehehehe, pa ko je još video da "girl" može da bude muško ?? :D
Jesi se to iscimao jer si mi pisao ono "srce", vamo, namo na pp, pa kao, zamisli još i da je muško ??
Hehehehehe, opušteno samo.. žensko sam :wink:
A sve i da sam muško, kakve veze ima ?? :finga: hihihihi ..
Nego, ono je tamo u muškom rodu, jer sam stavila pod navodnike, ono kao - nemoj TI tako i tako da misliš .. Nesporazum :-D
Pozdrav i nadam se da si dobro ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Početak....

Post by draguljce »

Da tee prvo kao covjek pozdravim!!
Sad pitanje i savjet:
Jesi jos cist od tramala(lumidola, tramadola, trodona,...)??
Ja sam bio navucen na tramal prije Hepova, GADNO bilo ono pravo!! Odem po recept, dignem u apoteci 2. kutije i odmah progutam tablu(bez vode), do kuce i onu drugu tablu!! EEEEE sad mozes misliti dokle te to bezazleno gutanje "par komada" moze daleko odvesti!! Prestao sam studirati, samo bio u pokretu za kintom i gudrom, propao u licu i tijelu,... ma strahota bio!!
Nedao Bog da me neko dijete vidi pred spavanje!! Hodajuci les!!
Zato, ako zelis da se to i tebi ne desi, okani se dok je vrijeme!!!!
Sve najbolje jarane!!

pozdrav i sretno!! Mozes ti to!! :wink:
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Jesam još sam cist malo nervoze i glavobolje i to je to nisam dugo uzimao a doza je bila 3 do 4 tramadpla sad sam cist evo vec osmi dan nakon mjesc dana uzimanja pa sam skoro potego tri ali evo ponovo osam dana cist
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Hvala jarane na savjetu...
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Pa kako ti deveras ja tebe ne pita jel gotovo sa tim smecem tramadolima
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Ja se nadam da jeste (draguljce)
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Početak....

Post by draguljce »

Jest jarane evo preko 3.godine. Ali ja sam bio politoksikoman pa sam se morao skidati sa puno stvari! Bio na 1. boci Hepova (metadon) i odjednom neki nesporazum izmedju Hrvatske i BiH i tako samo nestalo u apoteci, a posto sam samo ja TAD bio registovani ovisnik na terapiji, bolio ih kurac sto sam ja na ne izdrzivoj krizi pa mi opet dali tramal!! A ja popijem terapiju, pa se posljepodne (kad skontam kintu) sredim sa H!! I tako neko vrijeme, a od tramala i BZO se napuhao ko bure!! Kad se sjetim,hehhe, sa 57kg (koliko sam imao na H, buknuo na gotovo 100!! Mozes misliti kako sam izgledao, ali jedan po jedan manje i spustim se sam na 5. tramala bez H!! Tad odem u Vinogradsku u Yagrebu i ukljucim se na Reviu(blokator). Tako na blokovima i Katapresanu gurao 18. mjeseci i opet se zavalim u problem sa Heroinom, Posto sam prestao uzimati blokove nekih cirka 15 dana. Dozivim Overdose i jedva me spase posto mi nisu mogli naci venu da dobijem Naloks, ali cudotvorne injekcije Adrenalina i cijela intezivna njega, na svu srecu me spase! Sad sam na Subutexu vec godinu dana, ali i njega sam smanjio na 2.mg, tako da se nadam za nekih 10 dana opet biti cist da se vratim na Reviu.
Ali tramal nisam popio oko 3. godine!!
Cuvaj se!! Drago mi je da se pokusavas skinuti sa sranja, ali polako i uspjeces. Vidim da imas zelju i volju, zato samo naprijed!!! Drzim ti fige!!!

pozz..... :wink:
Post Reply