Početak....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Ma upravu ste sto je neko rekao namjerno sam ih ostavio nekako sam to zamisljao ako nekad dodjem u nezgodnu situaciju pa uzecu da mi bude lakse bio sam toga svjestan ali eto prekinu sam opet jbg,......... a sto se tice cigareta nekad zapalim bez obzira sto treniram to sve izbacim na treningu taj nikotin eto neznam sta vise reci hvala sto me opet podrzavate....
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Početak....

Post by YugoStar »

Drago mi je da si provalio da su price i savjeti svih nas sto smo ti pisali Najdobronamjerniji !
Svako dobro !
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Ok. drugari opet idemo od pocetka ali jako ozbiljnije pa makar pusio deset kutija cigareta. Imam jedno pitanje posto sam to tek poceo koristiti sta vi mislite volio bih cuti vise komentara dali bi bilo glupo sa moje strane da posjetim psihijatra dali je to ko od vas uradio mislim da jeste, mislim nije sramota otići psihijatru danas svaki drugi covjek ide iz nekih razloga neznam dali je to pametno kako oni gledaju na to da se necu sjebati... Pozdrav
kingofsnake
Posts: 77
Joined: Wed Feb 25, 2009 11:55 am
Location: Shangri-La

Re: Početak....

Post by kingofsnake »

kameleon wrote:Ok. drugari opet idemo od pocetka ali jako ozbiljnije pa makar pusio deset kutija cigareta. Imam jedno pitanje posto sam to tek poceo koristiti sta vi mislite volio bih cuti vise komentara dali bi bilo glupo sa moje strane da posjetim psihijatra dali je to ko od vas uradio mislim da jeste, mislim nije sramota otići psihijatru danas svaki drugi covjek ide iz nekih razloga neznam dali je to pametno kako oni gledaju na to da se necu sjebati... Pozdrav
A otidji, probaj, nemaš šta izgubit. Kakva crna sramota, to je kao otic po pivu u prodavnicu - normalno. Mislim da bi ti moglo biti korisno, pošto mi djeluješ malo konfuzno. A ako se ovo "kako oni gledaju na to da se necu sjebati" odnosi na psihijatre, ćega se nagledaju ti ćeš im s 2,3 mjeseca tramala doć kao godišnji odmor.
Daily daily daily daily to dream like
Tom and jerry thing
And drink drink drink
And you go ping
User avatar
Henri
Posts: 93
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:30 am

Re: Početak....

Post by Henri »

kingofsnake wrote: ćega se nagledaju ti ćeš im s 2,3 mjeseca tramala doć kao godišnji odmor.
ovu tezu i ja podržavam, sad kad sam bio kod svog ljekara, radila je na prijemu pacijenata na bolničko liječenje. kakvih je par slučaja bilo prije mene iskreno sam se pitao hoće li imati volje da priča samnom u odnosu na težinu problema prethodnih ljudi. međutim, sve bi opušteno. profesionalci su to. ne bi bilo loše da pretresete razloge zbog kojih si počeo.
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Nastojacu da to i uradim otici psihijatru na taj jedan mali razgovor i onako radi sebe nemoraju biti samo tramali u pitanju mislim to ce biti glavna tema ali mozda mi još negdje pomogne u nekom drugom problemčiću sve zavisi ... ok hvala
kingofsnake
Posts: 77
Joined: Wed Feb 25, 2009 11:55 am
Location: Shangri-La

Re: Početak....

Post by kingofsnake »

kameleon wrote:Nastojacu da to i uradim otici psihijatru na taj jedan mali razgovor i onako radi sebe nemoraju biti samo tramali u pitanju mislim to ce biti glavna tema ali mozda mi još negdje pomogne u nekom drugom problemčiću sve zavisi ... ok hvala
Potraži nekog ko ima iskustva s gudrom. Može ti pomoći i onako a i sa tramalima koji te, ćini mi se, najviše tangiraju.
Daily daily daily daily to dream like
Tom and jerry thing
And drink drink drink
And you go ping
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Ok. hehe još sam tu nisam vas napustio nadam se da i vi mene niste kako popi ona ti Tramadola to je to opet 7 dana nista ali prije tri dana sam povratio svu drob iz sebe jbg. a dobro sam jeo sad neznam dali je od toga ili sam se ja prehladio sutradan sve normala,a eto popijem sad dnevno dva lexaurina i to je to pozzzz........
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Znaci od onda kad sam sebe sam prevario nista vise poslije toga..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Početak....

Post by PsyTechGirl »

Samo lagano, korak po korak ..
Nebi bilo loše kad imaš vremena da prošvrljaš malo po tudjim ispovestima, sigurna sam da ćeš i tu naći dosta info koje bi te mogle zanimati ..
E sad je druga stvar što su i ispovesti postale skroz zatrpane kojekakvim konverzacijama, ali i pored toga verujem da više može da koristi nego da šteti, samo ako imaš vremena za to ..
Tako ćeš upoznati i ljude sa foruma a i svoj problem mnogo bolje ..
I nemoj da misliš - "nisam ja narkoman, ipak nisam bio na heroinu". To je zaludjivanje .. Bilo kakvo zloupotrebljavanje hemijskih supstanci ja smatram narkomanijom .. pa tako na žalost i ovo tvoje ..
Veliki pozdrav od mene i budi dobar :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply