Početak....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Henri
Posts: 93
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:30 am

Re: Početak....

Post by Henri »

brazilci (žutozeleni) samo na tiviju u varijanti fuca. ili na SONY plejki ako imaš, vining ilevn...ispsuješ se i netreba ti doping. :wink:
kameleon
Posts: 49
Joined: Tue Mar 03, 2009 1:58 am

Re: Početak....

Post by kameleon »

Jbg ljudi u mene izgleda opet početak zajebao sam stvar prije dva dana imao sastanak u firmi a inace sad kad se budim bez toga ujutru osjecam neki stah u sebi kao da moram na neki ispita ili nesto slicno imam kao neku ogromnu tremu i prekučce sam zeo tri tramadola koja su bila u ladici dok sam sebi to snabdjevao oni su ostali umijesto da ih ja bacim ja ih pojedem kad sam dosao dole osjecao sam se kao da je moja firma i sve super ali kad sam dosao kuci osjecao sam se tako blesavo i tako mi je krivo sto sam bacio u vodu onih desetak dana sto sam bio čist jako mi je krivo mislim neznam sta vise reci čista glupost sa moje strane .............
User avatar
Henri
Posts: 93
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:30 am

Re: Početak....

Post by Henri »

ne znam šta bi ti rekao, i ja bi sad žvajznuo peticu samo da me ugriju malo. ali neću. kontaš, neću...veća mi je glupost što si zadržao ta tri kod sebe, pa normalno da ćeš ih uzet kad ti crv proradi. to što si uradio nije ništa nenormalno, standardno za situaciju, mogobi-neću-ma hoću-sutra ću- vrtiš se tako vrijeme prolazi. to ti je tako u gudralendu :?
kingofsnake
Posts: 77
Joined: Wed Feb 25, 2009 11:55 am
Location: Shangri-La

Re: Početak....

Post by kingofsnake »

Henri wrote:ne znam šta bi ti rekao, i ja bi sad žvajznuo peticu samo da me ugriju malo. ali neću. kontaš, neću...veća mi je glupost što si zadržao ta tri kod sebe, pa normalno da ćeš ih uzet kad ti crv proradi. to što si uradio nije ništa nenormalno, standardno za situaciju, mogobi-neću-ma hoću-sutra ću- vrtiš se tako vrijeme prolazi. to ti je tako u gudralendu :?
a namjerno je on to ostavio. mali još moraš poradit u svojoj glavi. nećeš se skinut zato što si to rekao ovde na forumu i brojiš 5 dana kao da je 5 godina. ustvari nisi se ti još ni navuko, što ti je super. možda nikad i nečeš, ja bih volio zbog tebe. zato ne pravi dramu tu, nisi se navuko, nisi popio ni 50 tramala u životu, 2,3 te raznesu itd... Tako da nemaš frke ni da ih se ostaviš dok je vrijeme, ne pravi od toga dramu. Popio so to zadnje, više ne kupuj, ako treba propuši se dok ne prođe ta nervoza, kreni na treninge i gotovo.
Daily daily daily daily to dream like
Tom and jerry thing
And drink drink drink
And you go ping
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Početak....

Post by YugoStar »

Druze kameleone,'dje si,sta ima?!

Ja sam ti onaj,sto bodri i navija,sto pise da ce biti bolje,da ce proci....
Ja sam ti onaj sto rijetko ulazi u polemike i zucne rasprave,onaj koji bi da je,kao,dobar sa svima...
Ja sam ti onaj koji samo nesto i nekog tjesi...
Ja sam ti onaj sto voli skochimuda :smt026 ...

Htjeo sam mozda reci,da nekim agresivnim stavovima i prijedlozima o varijantama lijecenja i putu izlaska iz problema ovisnosti,ljudi na ovom forumu koji i predlazu ili namecu upravo taj neki svoj put i izlaz, dovode do nekih svadja,prepucavanja,pa najposle i vrijedjanja zarad svojih stavova za koje misle da su jedino ispravni.
Opet cu navesti dio "Tu nema pravila..."

Boziji covjece,zar ne vidis da si krenuo putem kojim smo svi mi ovde isli ili idemo jos uvjek?!
To sto prvi put i nisi imao neku frku je zato sto si tek zagazio na gore spomenuti put.
Vjeruj mi,nastavis li se zajebavati,ubrzo ces se uvjeriti da je sve istina sto se pise na Ispovjestima.
Nemoj dozvoliti da za par godina i ti budes imao svoju "Ispovjest" !

Sa najboljim namjerama,
YugoStar
User avatar
Henri
Posts: 93
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:30 am

Re: Početak....

Post by Henri »

kingofsnake wrote: a namjerno je on to ostavio.
jasno ko dan


slažem se , nema pravila...kod mene je bilo neću i kapak.
probaj da zamisliš kako može da ti se desi da za nekoliko mjeseci, u frci kreneš po apotekama moljakati za kutiju. pričat razne priče a teta s onu stranu šube te gleda ko posljednje smeće...dok ne ubodeš dobroćudnu apotekarku, kojoj složiš priču o svojoj neizmjernoj patnji, trleći do besvijest, moleči boga da se okrene i izvadi ti iz ladice kutiju. srećan joj se zahvališ, nekad obećaš da je to zadnji put i da ti je njena dobrota otvorila oči. dođeš ćiku popiješ cenera i kljucaš do ujutru kad vidiš da ti je ostalo još pet (nesvjesni dofuri su obavezni). i onda opet zategneš se malo tim petakom i opet u titranje po apotekama dok ne dobiješ svud pedalu, pa i od one dobre ...e onda daj šta daš, imal ko šta? dođe neki dule pacov baci ti dve lajne horsa. i otišao si ...daleko bilo. šutni to dok si zelen, NE TREBA TI TAJ FILM.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Početak....

Post by Sagitarius »

Henri wrote:slažem se , nema pravila...kod mene je bilo neću i kapak.
probaj da zamisliš kako može da ti se desi da za nekoliko mjeseci, u frci kreneš po apotekama moljakati za kutiju. pričat razne priče a teta s onu stranu šube te gleda ko posljednje smeće...dok ne ubodeš dobroćudnu apotekarku, kojoj složiš priču o svojoj neizmjernoj patnji, trleći do besvijest, moleči boga da se okrene i izvadi ti iz ladice kutiju. srećan joj se zahvališ, nekad obećaš da je to zadnji put i da ti je njena dobrota otvorila oči. dođeš ćiku popiješ cenera i kljucaš do ujutru kad vidiš da ti je ostalo još pet (nesvjesni dofuri su obavezni). i onda opet zategneš se malo tim petakom i opet u titranje po apotekama dok ne dobiješ svud pedalu, pa i od one dobre ...e onda daj šta daš, imal ko šta? dođe neki dule pacov baci ti dve lajne horsa. i otišao si ...daleko bilo. šutni to dok si zelen, NE TREBA TI TAJ FILM.
Toga glavonju,koji je omogućio u Bosni i Srbiji,da se trodoni kupuju bez recepta,bi trebalo na doživotnu robiju spremit,ili bar navuć na trodone.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Početak....

Post by AnAna_mo »

Sagitarius wrote:ili bar navuć na trodone.
Pa mu ih onda uzeti.
Potpis.
User avatar
Henri
Posts: 93
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:30 am

Re: Početak....

Post by Henri »

i izložiti moru poniženja da do njih dođe....

sad su uveli restrikcije, bez nalaza i recepta ništa (mada vjerujem da još ima rupa). znam preko sestre kojoj sedmično bar dva tri slučaja dođu da je probaju izvarat za cepter. što kod nje ne pali ni da si joj JA.
skoro se kod njene koleginice u ordinaciji dečko, kad je dobio crveni, izrezao...bicem :? . bio jedan debeli što je držao biljnu apoteku, a u gepeku trodone, pa izvoli bato koliko ti srce oće. sklepali ga nisam više ni čuo za njega. a bilo je da si mogao u privatnim apotekama kad su krenule nicat uzet i po tri kutije. samo daj vulo i niko ništa ne pita. i oni su dobili po prstima.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Početak....

Post by paramparcad »

Henri wrote: a bilo je da si mogao u privatnim apotekama kad su krenule nicat uzet i po tri kutije. samo daj vulo i niko ništa ne pita. i oni su dobili po prstima.
moglo je do skoro u cuvenoj "dori" i sto,dvesta tabli da se uzme...jos dobijes popust kad dodjes po stotinak,veleprodaja jebiga.svima bude lepo,svi se podmire...oni su tek po prstima dobili.
Post Reply