NAPOKON SKINUT!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

posejdon
Posts: 4
Joined: Wed Feb 25, 2009 6:54 pm

NAPOKON SKINUT!!!

Post by posejdon »

Posle 10 godina cimanja, napokon sam uspeo - cist sam 15 meseci.
I pre toga sam pokusavao na razne nacine da se skinem ali mi nije uspevalo.Pokusao sam na suvo pa budem strejt neko vreme pa se opet vratim.Bio sam i po manastirima,svez vazduh i tako to...pokusao sam i sa lekovima...dok napokon nisam shvatio da dok se medicinski ne ocistis od svih otrova - nista...jer kad tad kasnije,koliko god se skinuo ...otrovi su u organizmu i to te vuce na stari put...
Poceo sam pre vise od 10 godina,eksperimentisao sam sa svim vrstama halucinogena...tripove sam uzimao neko vreme...pa posle nisam osecao potrebu da ih uzimam...uzimao sam eksere i travu i sa tim nisam imao problema (bar sam tad tako mislio) dok nisam probao dop.Dugo je vremena proslo dok nisam poceo da uzimam svaki dan i onda...upadas u zacaran krug iz kog ne mozes da izadjes.

Prvo sam poceo na nos pa na foliju- od toga su mi zubi stradali,kriza trje nejduze skoro ko kriza od caja od maka,20 dana.Onda prelazak na venu iako sam imao odvratnost prema igli...dugo sam se opirao ali ipak moja podsvest je pobedila
...pravio sam dosta pauza,po par meseci...neko se iskulira predje na alkohol,neko na travu,neko na eksere...i to sve uglavnom u velikim kolicinama...ja sam uglavnom pio pivo ipusio travu ali to nije bas nesto pomoglo...nikada mi nije bilo potpuno dobro,nisam mogao da spavam,uvek mi je falilo nesto...imao sam potrebu za bensedincicima,bromazepamima,trodonima....i tako tim tabletama...
...onda sam otisao da se pregledam u privatnu kliniku- Rusmedik u Beogradu-predlozeno mi je da se ocistim ultra brzom detoksikacijom,organizam mi je bio pun otrova.U pocetku sam bio skeptican...vec posle tri dana spavao sam ko beba-konacno sam uspeo...(i danas dobro spavam),mnogo bolje sam se osecao ,shvatio sam da je to trebalo da uradim mnogo ranije.Ruske metode i program,transair... i psihicki su mi mnogo pomogli.I tako sta da kazem na kraju osim USPEO SAM...to mi govori i vreme koje sam strejt poslednjih 15 meseci.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: NAPOKON SKINUT!!!

Post by Baba Naca »

Dragi Posejdon, dobrodosao na forum.
Dobro je cuti i ovo sasvim novo iskustvo, koje ti imas!
Pisi vise i o tome sta si tamo doziveo ili preziveo (u Rusmediku)
Iskren pozdrav od Bakute :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: NAPOKON SKINUT!!!

Post by PsyTechGirl »

Svaka čast, druže.. Sve čestitke i sve najbolje..
Uhh, sećam se i ja.. Ja sam uzimala dop na nos samo, ali mi kriza nikako nije bila ispod 10 dana.. I to 10 dana PAKLA!! (još pod kojekakvim lekovima..), ali rad nogama - "vožnja bicikla", bio je prisutan i preko tih 10 dana.. Dok sam se radila nisam mogla ni da zamislim da bi to moglo toliko da traje..
Ne znam stvarno zašto ti sad ovo pišem, ali valjda da bi znao da znam :-D
Kakva misao.. :D
Ništa, drago mi je da si uz nas, veliki pozdrav za tebe i samo kuckaj..
Pozdrav!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
posejdon
Posts: 4
Joined: Wed Feb 25, 2009 6:54 pm

Re: NAPOKON SKINUT!!!

Post by posejdon »

Sta da vam kazem prijatelji ,konacno normalno spavam vec skoro dve godine a to mi nikako ranije uspevalo … tako da ako neko nece ozbiljno da se skida moze bar da se ocisti na neko vreme dok se ponovo ne prevari…Najveca je nevolja da kolko god puta sam se do sada skinuo, nisam bio potpuno oporavljen, nikad mi problemi zdravstveni nisu skroz prestali, imao sam problema sa spavanjem, znojenjem…a to je u stvari sto nisam ocistio sve otrove I toksine za koje treba dosta vremena,tako da preporucujem ciscenje celokupnog organizma koje rade ultra brzom detoksikacijom,sto je najvaznije bezbolna je!To traje tri dana… a ako hoces I 7 dana program, mada najbolje 21 dan , ti imas svoju volju da l ces samo da se ocistis ili da I primis inekciju…sve zavisi od motiva I koliko si resio ali u svakom slucaju ciscenje ti vraca snagu I apetit,nestaje umor I cak si I fizicki spremniji ,pa ako si lud da ponovo se vracas na staro … :( :? ...a sto je jos dobro pomocu transajdera koji deluje slusanjem muzike I svetlosti razlicitog spektra ima program za regenerisanje ostecenih celija I neurona koji su zakrzljali I treba im mnogo vremena da se ponovo aktiviraju,primenjuju I profesionalne masaze….ima vise programa i bezbolno je…tako da ti ne trebaju nikakvi lekovi kasnije jer spavas normalno a I umor je maksimalno usporen…ta detoksikacija neophodna je za kasnije lecenje,sto moze ako hoces,psihoterapija I kontrola najmanje godinu dana,moze I vise.Sta sam hteo da dodam- mozete doci na razgovor besplatno da vam provere zdravlje I na razgovoru , nakon izlozenih mogucnosti ti se odlucujes za koju terapiju ces se opredeliti…u svakom slucaju kad su mene skinuli posle toliko god… ne znam sta da vam kazem , ni ja sam nisam verovao I evo guram vec u 2. god I svakoga dana mi se desava nesto pozitivno :) …normalno ako je u nekoj nevolji ili je u situaciji da ne znate kako da postupi uvek su tu da pomognu…toliko za sada ja sam inace posejdon slikar astrolog I ako vam budu potrebni jos neki saveti rado cu vam uvek odgovoriti.
Ako nekoma treba astrologija tu sam I zato, sada se bavim astrologijom. :D

Nastavice se…
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: NAPOKON SKINUT!!!

Post by draguljce »

CESTITAM MAJSTORE!!!!
Lijepo je cuti da si cist. Bas mi je drago zbog tebe!!

pozzzzzzzz.............. :wink:
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: NAPOKON SKINUT!!!

Post by PsyTechGirl »

Hey a znaš šta mene zanima ??
Kako sada dalje ??
Kako živiš, šta radiš ??
Kakvi su ti bili prvi meseci bez gudre i to (pošto vidim da smo imali sličan tok dogadjaja na tu temu) ??
Ipak, to su sve neke navike i običaju (drogiranje), pa čak i sam karakter za koje ja ipak smatram da nije dovoljno samo očistiti organizam od otrova .. ??

Zanima me baš šta se desilo kod tebe na tu temu, pa bi bilo lepo da napišeš koju i o tome ..
A do tada pozz od mene :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
posejdon
Posts: 4
Joined: Wed Feb 25, 2009 6:54 pm

Re: NAPOKON SKINUT!!!

Post by posejdon »

.....bio sam ja na skidanju na raznim mestima…u manastiru Crna reka gde se placa 300 eura mesecno I sve se svodi na to da crncis za njuih,radis teske fizicke poslove,hrana je ocajna I prvih dva meseca nemas nikakav kontakt sa spoljasnjim svetom.Za komune znam upoznao sam se sa tim ljudima…a imam I drugove koji su bili tamo,jedan 9 meseci, druga dvojica oko 2 godine… znam I neke devojke koje sad borave u komuni…to u principu nije lose ,za ljude koji su izgubili sve I ostali na ulici (nemaju gde da spavaju itd… ), u smislu sto u tim komunama jedes,radis i tako to...mada mi se nesvidja nacin razmisljanja – pravila komune : molitve, odvajanje muskaraca od zena, izolacija itd... znate vec...mislim sustina je da je to medicinsko- psiholoski problem i da nema nista od lecebnja bez dobrih strucnjaka!Sto se tice Rusmedika koliko znam cena je u zavisnosti od procene strucnjaka, rusko-srpskog tima lekara ,kolicine otrova ...,toga sta se ustanovi pregledom, mogucnosti...koliko znam cena je negde od 1000 eura...al to je sve individualno,u skladu i sa vasim mogucnostima,fleksibilni su i obzirni prema pacijentima...bar je to neko moje iskustvo...Sad nemam vremena,moram da palim,sutra cu videti da nastavim...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: NAPOKON SKINUT!!!

Post by PsyTechGirl »

'Ajde.. Bilo bi lepo čuti još malo tvoje priče..
Pozz i budi dobar :smt056 [ok]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
posejdon
Posts: 4
Joined: Wed Feb 25, 2009 6:54 pm

Re: NAPOKON SKINUT!!!

Post by posejdon »

…moj zivot,kakav je…? :rock:
Ovako,kao sto sam napisao vec:najbitnije mi je bilo sto sam posle klinike spavao kao beba!...nakon toga je situacija postepeno pocela da se poboljsava:nakon dva meseca polozio sam vozacki ispit,pa sam krenuo preko neta da trazim posao I dobio sam ga par meseci kasnije…Pio sam lekove koje su mi lekarii iz klinike prepisali,prvih sest meseci,pa ti postepeno smanjuju…a sad nista od lekova ne uzimam ,jedino kafa I cigarete sto nisam mogao da iskuliram :tonqe:
U stvari ne mozes dovoljno ocistiti organizam od otrova ,skroz…uvek ostaje neka mala “prljavstina” u organizmu a I mozak je promenio standardne funkcije tako da je trebalo vremena da se sve vrati na mesto.U stvari glavna je for a sto su me ovi ocistili perfektno tako da sam se osecao da sam cist 6 meseci!
Nikakve nove navike mi nisu tesko pale.Pre sam imao problem sa apetitom ijeo sam samo uvece,medjutim posle sam poceo da jedem tri puta dnevno plus uzina….gledao sam da smanjim kafu I cigare ujutru jer zatvore zaludac I pose ne mogu da jedem sat,dva...sve zavisi…
Imao sam povremene napade depresije ali nista sto nisam mogao da iskuliram.Imao sam podrsku od matorih I to mi je puno pomoglo.Posto sam polozio vozacki,cale Ionako star imao je razumevanjeda mi da auto,tako da smo porodicno ja,cale keva obisli pola Srbije.Naravno,posto imam imanje I kucu na kraju sumadije a bio sam turisticki I u Vrnjackoj Banji itd.Mislim da je dobro da covek kad se skine da se krece da bude aktivan,ne treba da se zavuce I izoluje, vec da se sto vise krece I da ima psihicku podrsku ja sam odlazio na psihoterapije u Rusmedik u pocetku jednom nedeljno,kasnije redje I to mi je znacilo.To I podrska mojih. 8) :)
Ljudi koji su navuceni govore “jos samo danas I necu vise!” a ljudi koji se skinu govore “danas necu, sutra mozda ?” to je I put- preguras iz dana u dan,ne brines mnogo o proslosti,ostavis je iza sebe... ali ne mnogo ni zaletanje u buducnost,vec dan za danom…I provalis da nije tako strasno…
Condor2009
Posts: 2
Joined: Thu Jul 23, 2009 11:16 pm

Re: NAPOKON SKINUT!!!

Post by Condor2009 »

Ha ha... Ovaj tekst su verovatno pisali zaposleni na klinici. Toliko hvalisanja da od toga nema ni h.
Moj ortak je bio, i kao da nije. Tamo se ne zna ko pije a ko placa. U stvari, zna se ko uzima pare i jedino je izgleda to bitno.
Avioni, kamioni, bazeni i ostala obecavanja su samo obecavanja. Vratio se tri puta gori. Nije se nikada iglom radio a sada su mu ruke otecene... kao da su ga busili crevima za vodu. Dao je 5.500evra za budalastinu. Ako iko ovo cita, ljudi bezite... A o nekim glupim vakcinama, inplantima i ko zna jos sta tek ne smem da pricam. Kako se samo setise lopovi?
Post Reply