Pozdrav svima!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
majka
Posts: 58
Joined: Wed Feb 25, 2009 3:49 pm

Pozdrav svima!

Post by majka »

Dugo posjecujem forum,citam i iz toga pokusavam da nadjem najbolji nacin kako da se izborim sa problemom. Moj sin ima 22 god i dugo godina se drogira. Taj put je bio kao i kod vecine,trava, ekstazi,i ko zna sta jos. Sad uzima heroin i travu. Sve ono sto sam pronasla na forumu prepoznajem kod njega, ali ja ne znam kako da se borim sa tim. Manipulise, obecava da ce krenuti sa lijecenjem, ali od toga nista. Zacarani krug iz kojeg ne znam izaci. Sama sam sa njim i mladjim sinom, tako da muskarca u kuci koji bi mi pomogao nema. Ne znam kako da ga ubijedim da krene sa lijecenjem. Meni komune, retro centri izgledaju najbolji nacin, ali kako njega ubijediti. Mene i mladjeg sina maltretira , nemamo mira u kuci, pa se plasim i za mladjeg. Citala sam postavljene postove Sase, mnogo su mi priblizili problem. Zamolila bih ga da mi i on pokusa pomoci savjetima, ako je to moguce. Ne znam kako ovaj forum funkcionise,evo pokusacu da postavim post i nadam se da ce uspjeti. :D
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Pozdrav svima!

Post by Boban »

Ja se isto nadam da hoce.Moj mladji brat je odrastao uz moje krize i nalete ludila.Vas sin je mlad i mislim da on nije toliko zagazio sa Heroinom.Problem je sto im treba vremena da padnu na dno pa da shvate u vecini puta je tako.Sta reci borba nije laka ponekad se granici da posumnjate u svoju materinsku ljubav.Ali ako vas maltretira,tuce ili tako nesto ,postoje institucije kao policija koja ga prisilno moze naterati na komunu.To je sve sto ja mogu reci.Pozdrav Gospodjo Majka i sve najbolje.
User avatar
majka
Posts: 58
Joined: Wed Feb 25, 2009 3:49 pm

Re:

Post by majka »

Hvala Bobane!
Ne znam bas da baratam na forumu,ali cu se snaci,nadam se.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Pozdrav svima!

Post by PsyTechGirl »

Naravno da hoćete..
Veliki pozdrav od mene i dobrodošli na forum..
Možete da kuckate i na "SUOVISNICI", tamo ćete naići na mnoge roditelje u sličnom problemu..
Nadam se da će vam ovaj forum biti od koristi i makar malo vam pomoći u smernicama borbe protiv ovog zla ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
majka
Posts: 58
Joined: Wed Feb 25, 2009 3:49 pm

Re:

Post by majka »

Svaka uputstva su mi dobro dosla. Hvala jos jednom!
I ne moramo se persirati,nekako je lakse kad nema te distance. Naravno,ako se slazete,svi koji ste mi odgovorili.
:D
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Re:

Post by PsyTechGirl »

majka wrote:Svaka uputstva su mi dobro dosla. Hvala jos jednom!
I ne moramo se persirati,nekako je lakse kad nema te distance. Naravno,ako se slazete,svi koji ste mi odgovorili.
:D
Dogovoreno, drug :-D
Samo kaži ako ti ikako iko od nas može pomoći, ja sam ti svakako na raspolaganju.. To mogu da kažem u svoje ime, a verujem i da su ostali..
Još jednom, veliki pozdrav od mene..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Pozdrav svima!

Post by saša-ex »

Da li imate nekog u porodici ko je još uvek autoritet za njega?
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
majka
Posts: 58
Joined: Wed Feb 25, 2009 3:49 pm

Re:

Post by majka »

saša-ex wrote:Da li imate nekog u porodici ko je još uvek autoritet za njega?
Nazalost Sasa, nemam. Pokusala sam, ali on napravi scenu pa se svi povuku.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Re:

Post by PsyTechGirl »

majka wrote:Nazalost Sasa, nemam. Pokusala sam, ali on napravi scenu pa se svi povuku.
Ma to je klasika.. Nemojte misliti da je vaš sin nešto posebno "zaeban igrač" zbog toga..
On je samo knjiški primerak NARKOMANA!! Na žalost..
Veliki pozdrav od mene i samo hrabro napred..
Čuvajte se i držite ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
majka
Posts: 58
Joined: Wed Feb 25, 2009 3:49 pm

Re: Re:

Post by majka »

PsyTechGirl wrote:
majka wrote:Nazalost Sasa, nemam. Pokusala sam, ali on napravi scenu pa se svi povuku.
Ma to je klasika.. Nemojte misliti da je vaš sin nešto posebno "zaeban igrač" zbog toga..
On je samo knjiški primerak NARKOMANA!! Na žalost..
Veliki pozdrav od mene i samo hrabro napred..
Čuvajte se i držite ..
Do prije par dana je govorio da zeli da se skine uz strucnu pomoc(komuna),zvao i td. Medjutim odjednom je sve to palo u vodu. Kad sam ga pitala sta misli i pokusala da postavim ultimatum,poceo je da se dere,vrijedja,prijeti. Ja u stvari i ne vidim nacin kako da ga stvarno izbacim iz kuce. To bih i uradila da osjeti kako je bez toplog doma. Ali kako?
Post Reply