HMMMMMM ISPOVJEST

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

Ej ono prvo pozdrav vam svima,dugogodisnji ovisnik sam ili sam bio neznam vise ni ja sam,ta ispovijest nekako me stah da nesto napisem jel ono ako je ispovijest to bi kao trebalo bit kao neko proslo vrijeme a ja kad sam god gledao tako na svoj problem desilo mi se da se okrene u sadasnjost oli ti skoru buducnost,hehehe al ima ona vadiona da nada umire posljednja
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by sanela »

Dobro nam došao Eca :D
Piši kad budeš imao vremena i inspiracije... ovdje ima ljudi koji će te čitati.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by Baba Naca »

Dobrodosao na forum :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

e vako prvo ono da se zahvalim na dobodoslici,pa ev o pokusat cu se i sjetit kaj to sve nekad islo,sve je to nkako vise manje ostalo potisnuto,al u globalu svodi se na isto neka proba oli ti bjeg u dugi svijet pa onda taj pakao,surova realnost i na cemu sam na neki nacin i zahvalan ,sadasnjost ,borba ,ciste noci i jutra ,boba sa osjecajima,borba sa svijetom smislom i ciljevima,borba vo vec nekih 6 godina puna uspona i padova,potajna nadanja i to.

ja cu poceti ovako toga se najbolje sjecam,ja ,zgrada,valjam dop,vec me uvliko uzeo pod svoje ,ono zivim i radim za njega,stalne paranoje problmi i trkeljanja,odradim momka,vracam se u stan i odjednom ono sto mi sve ovo treba,nakon nekih par godina prva suza onako iskrena,sami ja i zgrada i molim boga da mi pomogn da se izvucem iz tog ludila.....

prodze ono jedno metar dana kad ono poslije dugo vremena sjedimo ja i stara i pada moje prvo obecanje hocu skinucu se,uskoro slijedi par pokusaja skidanja pomocu hepova i tramala,xanaxa i tako toga zatim privatna poliklinika detox uz sub i onda nalorex kao blokada,ovo sve je bilo kratkog maha,mozda najvis po 15-20 dana i onda opet ista prica.zatim reto split 6 mjeseci pa pad,pa opet godina furanja,pa masa proba kucnih lijcenja,dva met. detoksa pa opet komuna sad kampus rakovica,i jos dva pada i dva dizanja.ovo je bio sturi pregled mog lijecenja i snjim sam na neki nacin htio docarat i kolko sam u stvari slab i a u isto vrijeme koliko mi se gudra uopste zgadila.jer u ove zadnje 2 god padovi su bili iz razocarenja i beznadza,uzrok moje nesnalazljivosti u normalnom svijetu,emocija i tako toga,zamrzio sam je jer sam shvati konacno koliko me je unistila i koliko sam bespomocan ,sto moj jedan haver rece shvatio sam da sam kupio dzavola.
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by PsyTechGirl »

Weliki pozdraw i od mene i dobrodoshao.. Nadam se da ce ti owaj forum pomoci da razreshish swoje najgore i najdublje probleme.. Ili da ih makar malo razjasnish? Kako god, swe u swemu dobrodoshao i saaaamo kuckaj ... :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

PsyTechGirl wrote:Weliki pozdraw i od mene i dobrodoshao.. Nadam se da ce ti owaj forum pomoci da razreshish swoje najgore i najdublje probleme.. Ili da ih makar malo razjasnish? Kako god, swe u swemu dobrodoshao i saaaamo kuckaj ... :-D
hvala,imas najacu mamu na svijetu
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by PsyTechGirl »

eldineca wrote:hvala,imas najacu mamu na svijetu
Hehehehehehehe :-D
Eto ti je, nosi je kuci :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by Vlado_M »

Eldine, pozdrav... Samo nastavi pisati.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by Vuk »

Welcome! Vrlo skoro sam se tek bio pridruzio forumu i da me par ljudi nije prihvatilo i podrzalo danas verovatno nebih imao takve prijatelje kakvi su se ispostavili da jesu. Olakshaj dushu, a od svega uzmi samo ono shto ti prija, ostalo zanemari! Pozdrav i josh jednom DOBRODOSHAO!
Moon child
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by YugoStar »

Vozdra Eldine.
Nemoj sad nakon par postova da odustanes pisati.
Sve najbolje.
:D
Post Reply