HMMMMMM ISPOVJEST

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

joj uplasi me ovo sunce danas sto je granulo,odma se neka neman u meni probudila ,sreca zadovolji se s par piva , al opet nekako mi drago sto ode ova kolotecina,bice dalo vise zujanja i to,jebiga valjda ce bit dobro
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by PsyTechGirl »

eldineca wrote:joj uplasi me ovo sunce danas sto je granulo,odma se neka neman u meni probudila ,sreca zadovolji se s par piva , al opet nekako mi drago sto ode ova kolotecina,bice dalo vise zujanja i to,jebiga valjda ce bit dobro
Da.. Stvarno !!!
Lepi dani sa sobom nose i "lepe" ideje i želje :lol:
Jbg, sada je pravo vreme za pokazati mišiće !!
Drži se čova i čuvaj se..
Pa ti si mnogo kvalitetnije, vrednija i interesantnija osoba kad si čist i normalan, a ne onako zgudran kao zombi ..
*ebo ti to ..
Ljubac za tebe i čuvaj mi se divni stvoru ove planete :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

PsyTechGirl wrote:
eldineca wrote:joj uplasi me ovo sunce danas sto je granulo,odma se neka neman u meni probudila ,sreca zadovolji se s par piva , al opet nekako mi drago sto ode ova kolotecina,bice dalo vise zujanja i to,jebiga valjda ce bit dobro
Da.. Stvarno !!!
Lepi dani sa sobom nose i "lepe" ideje i želje :lol:
Jbg, sada je pravo vreme za pokazati mišiće !!
Drži se čova i čuvaj se..
Pa ti si mnogo kvalitetnije, vrednija i interesantnija osoba kad si čist i normalan, a ne onako zgudran kao zombi ..
*ebo ti to ..
Ljubac za tebe i čuvaj mi se divni stvoru ove planete :D
hehe cuj divni stvoru ove planete
hvala legendo
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by PsyTechGirl »

:wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

heheh imam jednu radosnu posto sam izaso iz komune nisam mogo nac poso,pado sam mucio se i to sad sam cist hvala bogi i kao takav hehhe odo sutra na poso,hehehe konacno nesto dobro
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by PsyTechGirl »

eldineca wrote:heheh imam jednu radosnu posto sam izaso iz komune nisam mogo nac poso,pado sam mucio se i to sad sam cist hvala bogi i kao takav hehhe odo sutra na poso,hehehe konacno nesto dobro
Bravooooooooooo :thumbsup:
Svaka čast ..
Samo napred Eco, ti si moja nada u bolje sutra :wink:
A kakav je posao, o čemu se radi ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by eldineca »

nebi neko vrijeme tu ono poso ,lijepo vrijeme pa samim tim i izbjegavanje kompa,evo reko nako da vam zazelim sto lijepse i cistije naravno i ispunjenije kako ovo ljeto tako i svako naredno,eto to je ostajte mi zdravo :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :rock:
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: HMMMMMM ISPOVJEST

Post by PsyTechGirl »

eldineca wrote:zdravo :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :rock:
Baš simpatično od tebe :butthead:
Pozdravljam te i ovde PDT_Love_18
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply