za sada bez... naslova

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Shabanizam
Posts: 22
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:30 am

Re: za sada bez... naslova

Post by Shabanizam »

PsyTechGirl wrote:Ispada sad da je devojka kriva što nije iskusnija narkomanka nego se uplašila, ne zna o čemu se radi a vi je odmah na psrdnju.. Baš ste loši :D

Devojko draga, dobro ti je Shabanizam rekao.
Ostavi se toga, a za te tačkice idi kod dr. Ne moraš mu spominjati baš marihuanu :D
A nastaviš li sa pušenjem i zajebancijama veruj da ćeš imati i gorih posledica i to mnoogo gorih od tih tačkica..

Pozdrav, dobrodošla i čuvaj se..
Svaki mač ima dve oštrice, na tebi je za koju ćeš da se uhvatiš. U'Vatila si se za pogrešnu, psytech girl, nije ni bitno. Nije da si baš razumela. Ali dobro, ako ne kapiraš poentu priče, vidi da prećutiš-- Nije baš sve u "eto, čisto da odgovorim"l
Shabanizam
Posts: 22
Joined: Tue Jun 02, 2009 12:30 am

Re: za sada bez... naslova

Post by Shabanizam »

BOBAN wrote:
PsyTechGirl wrote:Ispada sad da je devojka kriva što nije iskusnija narkomanka nego se uplašila, ne zna o čemu se radi a vi je odmah na psrdnju.. Baš ste loši :D

Devojko draga, dobro ti je Shabanizam rekao.
Ostavi se toga, a za te tačkice idi kod dr. Ne moraš mu spominjati baš marihuanu :D
A nastaviš li sa pušenjem i zajebancijama veruj da ćeš imati i gorih posledica i to mnoogo gorih od tih tačkica..

Pozdrav, dobrodošla i čuvaj se..


evo je ,glas majke Tereze kao da navire od nekud :-D ...jel psy a jel imas ti tackice???
Bobi van Kenobi, brate jel radiš ti nešto u životu osim što kritikuješ postove, brate ? Ono, jebo te, ništa konstruktivno nisi rekao, samo ideš i pljuješ, jbt. Jel te tome Bog učio ?
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: za sada bez... naslova

Post by darla »

shabanizam,ne znam koliko si ti na forumu i koliko pomazes al nisi mjerodavan ni malo da tako sta napises Bobanu..
on zna kad je zezenje a pomaze jako puno,pogledaj malo kad su ozbiljne stvari u pitanju..iz iskustva,meni je Boban najvise pomogao....
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: za sada bez... naslova

Post by Vuk »

Ma dajte, pustite čoveka...nema ove ko je koliko na forumu pa da ima ili nema određena prava...svako kaže šta mu je na srcu pa se od svega na kraju probere i svako uzme šta mu prija...osim ako je nekome baš do prepucavanja, u tom slučaju ja se povlačim iz ovoga!
Pozdrav i Bobanu i Šabanu i Darli...i ostalima!
Hug!
Moon child
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: za sada bez... naslova

Post by PsyTechGirl »

Shabanizam wrote:
PsyTechGirl wrote:Ispada sad da je devojka kriva što nije iskusnija narkomanka nego se uplašila, ne zna o čemu se radi a vi je odmah na psrdnju.. Baš ste loši :D

Devojko draga, dobro ti je Shabanizam rekao.
Ostavi se toga, a za te tačkice idi kod dr. Ne moraš mu spominjati baš marihuanu :D
A nastaviš li sa pušenjem i zajebancijama veruj da ćeš imati i gorih posledica i to mnoogo gorih od tih tačkica..

Pozdrav, dobrodošla i čuvaj se..
Svaki mač ima dve oštrice, na tebi je za koju ćeš da se uhvatiš. U'Vatila si se za pogrešnu, psytech girl, nije ni bitno. Nije da si baš razumela. Ali dobro, ako ne kapiraš poentu priče, vidi da prećutiš-- Nije baš sve u "eto, čisto da odgovorim"l
Pa eto vidiš, meni je odgovaralo da mislim kako si makar ti stvarno hteo da pomogneš, bez da razmišljaš o tome kako bi ti post izgledao i delovao najviše 'cool', ali izgleda sam pogrešila ??
Ne daj bože da je neko odg normalno, bez proseravanja..
Ma nije ni bitno.
Ja smatram da imam pravo glasa baš kao i ti.
Prema tome, zašto misliš da je moj post na fazon 'eto čisto da odgovorim nešto' a tvoj nije ??

Mi narkomani imamo problem što smo jako pametni kada se radi o nekom drugom.
A kada se radi o nama.. onda pojeo vuk magarca.
Pozdravljam
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply