SVE se može :)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

SVE se može :)

Post by Big Mama »

Pozdrav svima :-D

Ja sam jedna obična gradska cura, djevojka, žena i prije svega MAMA...Moja priča nije drugačija od ostalih...Premlada počela, radila sranja doma, radila sranja u školi, radila sranja na poslu :(
Sada imam 30 godina i čista sam 3,5 godine. Skidala sam se više puta sa dopa i popratnih supstanci ali jedina stvar koja mi je pomogla bila je- komuna. Nakon što sam dobila dijete i nakon što sam skoro ostala bez ruke zbog nesretnog auta, probudila sam se jednog jutra u bolnici i odlučila da idem u komunu. Mislim da svatko od nas treba sam odlučiti ali onako čvrsto od srca, ne dok smo razvaljeni pa trabunjamo...Rekla sam svoju odluku mužu (koji je bio u istim govnima kao i ja) i na moje veliko veselje i on je rekao da gdje ide naš sin i ja- ide i on. Brzo smo otišli u Reto i još brže otputovali u Španjolsku. Tamo smo proveli skoro 2 godine. Zadnjih nekoliko mjeseci smo bili u istom gradu i počeli se često viđati. Za sve to vrijeme provedeno tamo, stekli smo dobre prijatelje, naučili puno stvari koje inače ne bismo nikada. Ne, nismo se preobratili- poštovali smo njihov izbor i oni su poštovali naš. Sada smo prava mala obitelj, sretni jer imamo jedni druge...Ima tu još dosta neriješenih stvari ali korak po korak...Nakon toliko godina drogiranja nije se samo tako skinuti...Ali barem smo napravili onaj najveći korak...Htjela bi svima poslati poruku- svima koji se dvoume, to je jako malo vremena koje ionako prođe za život koji je pred nama...Probajte, nemate šta izgubiti, možete samo dobiti...Sretno!
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: SVE se može :)

Post by Big Mama »

I zaboravih reći, mislim da treba naći snagu u nečemu...ja sam ju našla u svom predivnom sinu...
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: SVE se može :)

Post by PsyTechGirl »

Swaka chast !!
I ti si reshila da otworish srce .. Diwno , drago mi je ..
Ti se uistinu imash i chime pohwaliti :tonqe:
Samo tako nastawi i znaj da sam ja ako nishta uwek tu za tebe i to znaj .. mislim , malo shta ja tu mogu pomoci sa swojim malo godina , ali bar mogu biti tu ako nishta i zato - tu sam [wink]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: SVE se može :)

Post by Big Mama »

Hvala ti! Daleko od toga da sam se došla pohvaliti, samo sam došla reći svima da ako sam JA mogla, može svako...a stvarno sam godinama trpala u sebe sve i svašta...uf. Vjeruj mi, dan danas osjećam posljedice ali to je ništa naspram onoga šta sam bila :) hvala ti još jednom na podršci- i ja sam tu za tebe :) i sve koji trebaju riječ potpore :D
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: SVE se može :)

Post by paramparcad »

pozdrav big mama i dobrodosla na forum.
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: SVE se može :)

Post by Big Mama »

thnx :-D
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: SVE se može :)

Post by PsyTechGirl »

Hey , srecna nowa i swe naj naj :)
Zelim ti puno zdrawlja, srece a pogotowo uspeha u swemu shto naumish ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: SVE se može :)

Post by Big Mama »

hvala puno...i tebi iste želje PDT_Love_06
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: SVE se može :)

Post by saša-ex »

Animo Big Mama!
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: SVE se može :)

Post by Big Mama »

Muchas gracias, Sasa!
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
Post Reply