Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

E pa tek sa ovom slikom na profile-u sam ja u svom elementu :wink: !!!!!!!!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HzVSNOdqjjo[/youtube]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Kad sam bila manja (6-7 osnovne) ova pesma mi je bila kao himna ..
Obožavala sam je i naravno znala celu napamet :lol:
Često bih je slušala i pevušila kada bi mi sve ladje potonule i kada ne bih znala šta dalje .. Tada ide prazna soba,a ja u njoj i ova pesma ........-

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FVhrIfaPKxw[/youtube]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Nešto sad gledam na you tube klipove LEGALIZE MARIJUANA i kontam..
Ja sam bila medju prvima koja je bila za to da se gandza legalizuje pod obavezno iz gomile debilnih razloga.. :lol:
Nego mi je moj mali mozak tek sada dozvolio da polako sagledam i suštinu svega toga, a ne samo površno uživanje u beznadju i nezainteresovanosti za bilo kakve probleme i nevolje koje nailaze svakodnevno.. Kao lakše je uz gandzu, kao smiri se čovek i opusti.. popusti malo ventile i to..
Ma qrac!!
Nego je fora što baš tada treba nešto da se preduzme a mi umesto da radimo to "nešto" napušimo se kao krave i kao "super nam je" i "boli nas uvo za sve" ..
E sada zamislite vi da je vutra legalizovana i da se puši gde ko stigne ??
Zamislite samo tu napušenu kordu ljudi kako bi uticala na prosperitet osobno pojedinca a i države uopšteno.. ??
Niko se ne bi zapošljavao, ne bi se išlo u škole (mislim ne bukvalno da bi se prestalo, ali bi pomak unazad sigurno bio vidljiv)..
Ma to bi bio haos.. I ovako je a ne još uz legalizovanu gudru.. Ma bljak!!
Jbt kako sam počela da mudrujem, još ću se prijaviti i za nekog skupštenika koji će se zalagati za istrebljivanje narkomanije sa planete Zemlje hihihihihi :lol:

Nego, stvarno, pade mi na pamet pa sam poželela da misao podelim sa vama..
Ponosna sam na nju i kada razmislim o svemu i sve dobro saberem i oduzmem, uopšte mi nije problem da do kraja života budem čista od svih droga (bar trenutno!)..
Totalno se bolje osećam, mozak mi je makar malo bistriji i razmišljam o konkretnijim i bitnijim stvarima češće, a ne samo o tome kako uspeti stići do posla i vratiti se što pre kući da spavam da bih ujutru ponovo ustala i išla na isti.. A možda i ne otišla ako bi me mrzelo ili bi mi se baš tada spavalo još malo (kao što sam par poslova već izgubila na taj način zadnjih godina..).

Sada razmišljam da ovo leto pored posla koji sada radim, tj cele zime unazad (najduže zadržai posao :lol: ), nadjem još jedan recimo posle podne i pokušam da smlatim neke pare jer ovako ne vredi.. Plata mi je toliko mini, da ne mogu da pokrijem ni trošak na cigare i kafu mesečni, a kamoli da imam za izlaske il i"ne daj bože" sebi nešto da kupim ..
Tako da ono, malo sam se uvalila u minus verovatno iz datih razloga, ali to svakako planiram da odradim, samo što još ne znam koji ću posao, tj šta ću raditi..
Danas sam dobila neku ponudu kod jednog lika kod kog sam radila prethodnih godina, isto u sezoni, u struci, pa možda i prihvatim to.. A možda i odem na jedan šank ovde u mestu gde sam radila prošle godine .. Ma ne znam ni ja još, ali svakako da planovi postoje :wink:

Ero malo napisah o sebi trenutno, nadam se da nisam mnogo smorila, ali koga zanima mislim da će u ovom postu imati šta da pročita ..
Toliko, :smt039 :smt004
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Ima li nade za nas ???

Post by AnAna_mo »

PSY :D !!
Ma jesam ti govorila to za travu. Onako, kod nekih (a kod nas dankoza pogotovo) je to na prvu kul, i okej, ono, dobro. Ali kad malo bolje razmislis.. Stvarno si dobro opisala tu napusenu hulju ljudi, nema skole, nema posla, zamisli svi javno motaju i napusavaju se.????
Evo,recimo moj slucaj.. Zadnji put sam pusila za docek Nove 2007. Znaci vise od dvije godine. I nimalo me to ne tangira, jednostavno sam zaboravila na travu jer me je prestalo sve to zanimati. Briga me totalno. Ona mi vise nije problem, moj problem je heroin.
Potpis.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Vuk »

Evo i ja da stanem u red onih koji su bili za legalizaciju...a onda sam poceo da zivim!
I stvarno verujem u ono najopasnija droga je PRVA droga...a to je uglavnom granje!
Moon child
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Ima li nade za nas ??

Post by AnAna_mo »

Hahaha!!! A drame! :D
PSY! :D
Potpis.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by paramparcad »

INDO GRASA,GAJIM NA TERASA,IMAM SVOJE HEDOVE,BOLI ME KOBASA,SEMENKE NABAVIO BRATE PRVA KLASA...Meni malo vutre uvek godi da saberem misli...previse sam primitivan da ne bih bar ponekad zapalio dzoks.svaka cast svakome ali meni moje a ko ne ume da uziva u pirkanju i nije za njega.znam da ce neko reci da pusim foru po hiljaditi put i da cu se ponovo nakaciti na dop ali sta cu kad mi se moze tako... :)
kingofsnake
Posts: 77
Joined: Wed Feb 25, 2009 11:55 am
Location: Shangri-La

Re: Ima li nade za nas ???

Post by kingofsnake »

AnAna_mo wrote:PSY :D !!
Stvarno si dobro opisala tu napusenu hulju ljudi, nema skole, nema posla, zamisli svi javno motaju i napusavaju se.????
ovo je malo smješno. kad bi se legalizovala trava država bi najviše profitirala. zbog visokih poreza koji se uzimaju na takve užitke. pa bi mogla uložit u bolje škole npr... posla bi bilo ko i sad, samo bi bilo još radnih mjesta od ganje. sađenje, prodaja, motanje :-). o turizmu da se ne prica.
problem je što bi trava poskupila. nema više dilera. ovlašteni distributeri. kao i svaka roba treba transport, skladištenje, porezi, ambalaža itd...

uglavnom protiv sam. poskupit će. a ja volim zapalit.
Daily daily daily daily to dream like
Tom and jerry thing
And drink drink drink
And you go ping
kingofsnake
Posts: 77
Joined: Wed Feb 25, 2009 11:55 am
Location: Shangri-La

Re: Ima li nade za nas ???

Post by kingofsnake »

a i danas nije baš teško doć do gudre ko hoće. ja kad sam počinjao(u dobar čas prije nekih 13g) dileri su bili privilegija. danas svako zna dilera. tako da svakako imas masu napusenih, narokanih, nasmrkanih, nabobanih. nekad su to bile kosonje, danas su to i narodnjaci, obični ljudi, seljaci, zaposleni, akademski građani. dakle ko hoće gudru,naći će i bez legalizacije.

pozzz
Daily daily daily daily to dream like
Tom and jerry thing
And drink drink drink
And you go ping
Post Reply