Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

taranta
Posts: 99
Joined: Thu Mar 26, 2009 12:15 am

Re: Ima li nade za nas ???

Post by taranta »

Da me krivo ne skontas.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Reseo_dMUT4[/youtube]
Potpisujem RAMC
Između dva zla ne biram ni jedno!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Ja nisam nikakva "djetićka" .. Možda je u tome problem ?? :smt016
Ja sam ti jedna light Vojvodjanka, ali volim da kažem uvek šta imam i nikad se ne ugrizem za jezik, već mi same reči izlaze iz usta, bez da išta pitaju :-D
A to da sam psicho ću shvatiti kao kompliment :-D
Pa ima li šta lepše od toga ?? Moja keva kaže da nema i da su me garant zamenili u porodilištu pošto ja kao "nemam veze sa njom i njenim karakterom" ali sam zato "ista tata" pa joj zato ta teorija pada u vodu .. :smt080
Anyway, istina je da sam jako energična osoba i da mogu SVE kad mi se hoće i jbg .. nemam granice ni u čemu..
Tako ih nisam imala ni sa gudrom ,a jednako ih nemam ni u komunikaciji sa bilo kime..
I to ti je to [bigsmile]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

@taranta
Vidi, pogledala sam ovaj klip i sve što imam da prokomentarišem je da je velika razlika izmedju nekoga ko je samo probao heroin (konkretno) i onoga ko je bio dobro navučen ..
Složićeš se sa mnom ??
A samo ne shvatam, kakve veze taj klip ima sa mnom i ima li ikakve ???
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
taranta
Posts: 99
Joined: Thu Mar 26, 2009 12:15 am

Re: Ima li nade za nas ???

Post by taranta »

PsyTechGirl wrote:@taranta
Vidi, pogledala sam ovaj klip i sve što imam da prokomentarišem je da je velika razlika izmedju nekoga ko je samo probao heroin (konkretno) i onoga ko je bio dobro navučen ..
Složićeš se sa mnom ??
A samo ne shvatam, kakve veze taj klip ima sa mnom i ima li ikakve ???
Slazem se sa tobom ali brinem se da postajem svjetski coek:) Potpisujem kad Rambo kaze da ti treba " 30godina da ti se sinapse posloze u glavi i skontas kako ta indiska konoplja radi."
Pozdrav sizna i svako dobro.
Između dva zla ne biram ni jedno!
User avatar
Dusan
Posts: 90
Joined: Mon Mar 30, 2009 3:04 am

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Dusan »

paramparcad wrote:
PsyTechGirl wrote:
taranta wrote:Dobra je vutra, bilje iz bozije baste i jedan od rijetkih korisnih korova. Bas sam bio sretan kad skonto da ponovo godi, jebiga. U2 godine nisam napravio nijedan recidiv za dopom, znaci moze se... sad je malo drugacija prica.
Ma može se qrac!!! Jesi ti svestan koliko je 2god mali vremenski period naspram celog života koji je pred tobom ??
Ako ti je sada ok i normalno da se napušiš i iscooliraš "lepo" onda će ti za 5-6-10 godina postati dosadna vutra, a pošto je to onako normalno, to stanje uma, biće ti opušteno i da povučeš ponovo, ono kao samo jednom, pa vidiš kako možeš da se kontrolišeš lepo sa vutrom i td..
Čoveče, pa nisi ti mudriji i pametniji od gudre!!
vid`ove...povukla histeriju od drugarice eksice,njenog duhovnog vodje...sve se moze,kad se hoce...nije nas sve isti qrac pravio...opet je dve godine duzi period od tvojih ne znam tacno koliko meseci,pod prisilom blokatora...rec"izuzetak"ima svoje znacenje i smisao...kontas?svugde postoje izuzetci pa i u jebenoj narkomaniji.
pozz paramparcad, evo meni je jako jako drago da (opet) upoznam "drugacijeg" narkomana... "izuzetak". Meni je jako drago zbog tebe, a jdino sto ja zelim je da ti kazem da postoji nesto mnogo bolje, nesto mnogo kompletnije. Postoji zivot koji se ne sastoji u borbi protiv narkomanije, zivt SLOBODE i POBEDE. >zivot u kome si srecan i radostan bes smrdljive vutre... Ali na taj ga nacin i sa tim stavovima nikada neces postici i upoznati.
Potpisujem ti jednu stvar: Vutra je gudra kao i sve drugo, a gudra donosi samo jednu stvar... a to nije zivot.

PsyTechGirl, puno puno pozdracva za tebe. Hraba si sto se boris sa problemom. Moj iskreni savet je da potrazis pomoc na neki nacin

P.S. moja prica uskoro ;)
Sam ces iskusiti sve za sta drugima budes sudio
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Vuk »

Dokle god koketiramo sa gudrom u bilo kom obliku, verovali da nam pomaže ili odmaže nikada se stvarno nećemo od toga odvojiti i početi da živimo...
MENI JE DOSTA!
Moon child
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Dusan wrote:PsyTechGirl, puno puno pozdracva za tebe. Hraba si sto se boris sa problemom. Moj iskreni savet je da potrazis pomoc na neki nacin

P.S. moja prica uskoro ;)
Hvala na pozdravima i dobrodošao na forum :wink:

Drago mi je da si se javio i ušao u priču sa nama na ovu temu (ne zato što mislim da smo istomišljenici već zbog slobode govora i iznošenja svog mišljenja uvek na čemi ja aktivno radim :lol: ) i nadam se da ćeš se zadržati i da ćemo se družiti duugo duuugo.. :D
I živeti srećno do kraja života :rock:
Nego, na koji vid pomoći si mislio kada si reko "da potražim pomoć na neki način" ??

A što se tvoje priče tiče.. Jedva čekam - deluješ baš interesantno :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Dusan
Posts: 90
Joined: Mon Mar 30, 2009 3:04 am

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Dusan »

druzicemo se svakako ne brini... a sto se tice pomoci nisam mislio ninasta konkretno nego citajuci postove video sam da se spominje NA ili neka komuna... u svakom slucaju ono sto sam hteo da kazem jeste da ja licno ne verujem da neko moze sam da se sredi i da je pomoc uvek dobrodosla. Ja licno sam bio u komuni, to je bio put za mene i mislim da je to najsigurniji nacin ali u poslednje vreme sam imao malo prilike da se iz price upoznam sa NA programom i mogu ti reci da sam vrlo prijatno iznenadjen pa mozda da odes na njihove sastanke ako ikako mozes? svakako mislim da bi ti to pomoglo. U svakom slucaju imas podrsku
Sam ces iskusiti sve za sta drugima budes sudio
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Vuk »

Dusan wrote:u svakom slucaju ono sto sam hteo da kazem jeste da ja licno ne verujem da neko moze sam da se sredi i da je pomoc uvek dobrodosla. Ja licno sam bio u komuni, to je bio put za mene i mislim da je to najsigurniji nacin ali u poslednje vreme sam imao malo prilike da se iz price upoznam sa NA programom i mogu ti reci da sam vrlo prijatno iznenadjen pa mozda da odes na njihove sastanke ako ikako mozes?
Sjajno je kako ljudi koji su čisti zaista žele da pomognu i bez sujete predlažu različite načine...
U poslednje vreme sam se i sam upoznao sa gomilom ljudi koji su bili u komunama i još su čisti, sjajni ljudi sve do jednog...ja sam lično uvek bio pobornik komuna i tog ‚‚odeš - zaborave te‚‚ fazona, sam Bog zna kako sam završio u NA a ne u komuni...bilo kako bilo - deluje...Bogu hvala!
Moon child
Post Reply