Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

mvp wrote:pesnik...,mada sa pisanjem nemam tri ciste,...htede da kaze...da ga opasno nerviraju skretanja paznje raznim glupostima tipa ljubicasta...roze slova...podebljana slova...koriscenje zamena za slovo tipa sh,y...milion smajlica.....a posebno me nervira koriscene duplog v tj w.Sta vam to znaci???A da umalo da zaboravim...i ovi likovi sto menjaju avatar svaki dan....STRASNO... :supz: :goodman: :shock: PDT_Love_23 PDT_Love_25 PDT_Love_14 :smt006 PDT_Love_18 :smt066 :smt062 :smt070 :smt074 :smt073 :smt072 :smt059 :smt058 :smt051
E pa super !! Bash mi je drago da smo se upoznali .. :finga:
Izgleda ti imash weliki problem sam sa sobom a ne sa takwim ljudima kao shto sam ja i mnogi drugi .. to se zowe shirenje pozitiwne energije (u mom sluchaju i sebi i drugima) - ne znam dali si chuo za to .. ??
A ako na tebe deluje negatiwno , nemoj da me chitash i to je to ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
mvp
Posts: 173
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:00 pm
Location: YU

Re: Ima li nade za nas ??

Post by mvp »

ne moras to shvatati licno....ja iznosim svoje misljenje....a ti ga mozes ceniti a i ne moras...sama o tome odlucujes..u zdravlje!!
trice i kucine
fridriceva
Posts: 90
Joined: Tue Dec 23, 2008 11:00 pm

Re: Ima li nade za nas ??

Post by fridriceva »

Zelim da te pozdravim! Drago mi je sto si sa nama podijelila svoju pricu... svoj zivot! I sto si shvatila da je najbolje nastaviti dalje!!! To me raduje i hrabri! Drzi se, hrabra nasa, svoje terapije! Ja bih ti predlozila i terapiju sa psihologom, meni je to uvijek prijalo! Jednom u sedam ili 15 dana. Pa lagano...
Moras da dignes glavu, sta god se desilo, desilo se, nastavljamo!!! Tako si mlada... i toliko toga je pred tobom. Toliko ljubavi, leptirica u stomaku, smijeha, ali i tuge. To je zivot! Moras biti istrajna! Svi mi imamo svoje patnje! Treba da budemo heroji, a ti to jesi!!!
Ispuni dan lijepim aktivnostima, nemoj da budes lijena. Pocni da radis vjezbice... Mijenjaj frizuru, boju karmina (ako se sminkas)... Okreci svoju sobu, preslozi knjige... Mozda umijes i da crtas (provjeri) ili da pises. Vjeruj mi, meni je to tako pomoglo!

Toliko je zavisnika isplivalo bez icije pomoci!

Budi jaka i ne odustaj!!! Nema vise droge! Sa njom je bilo samo gore, gore, gore... I nista nisi rijesila!

Mislicu na tebe, a ti mi pisi kad god zelis!

Ako budes imala vremena, posjeti sajt http://www.nikad-heroin.com. Ispricaj i njima svoju pricu!
Last edited by fridriceva on Tue Dec 30, 2008 5:36 pm, edited 1 time in total.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Ima li nade za nas ??

Post by AnAna_mo »

Meni se povraca kada neko pise "W" umjesto "V"!
A ja cesto mijenjam avatar!
Potpis.
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

Samo naprijed, draga :D :D Nade uvijek ima!
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Ima li nade za nas ??

Post by adam* »

kako se registruje na ovaj forum http://www.nikad-heroin.com. nije mi jasno--nesto kao nisam autorizovan???


Niste autorizovani da vidite izvore. .......WTF???
cucla cucla cuclica
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

ne znam, ni ja nisam skužila :shock:
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Ljudi hwala wam puno na podrshci .. stwarno mi mnogo znachi .. ali bash bash .. PDT_Love_10
Samo da rashchistimo jedno - owo je moj stil pisanja i meni se dopada :
1. Jako chesto sam na netu i dosadila su mi klasichna slowa , pa se owim sluzim da oswezim swe malo ..
2. Inicijale "w" , "sh" i "ch" koristim u normalnim rechima , ne menjam rechi radi swojih razlichitosti ..
3. Obozawam gramatiku i jako se trudim da mi swe bude isprawno , tako da ni time ne narushawam nishta swojim nachinom pisanja ..
4. Te razlike ja smatram kao nachin rukopisa - na papiru swi mozemo da imamo razlichite rukopise i imamo ih , a na kompjuteru swi imamo isti .. kuckani .. i tu sam zelela da dam malo sharenila ..
5. i swe tako tome slichno ..
Znachi MVP ne uzimam ti nishta za zlo , ali mislim da niju u redu ni ti meni , pogotowo ne na osnowu mog nachina pisanja ..

A shto se ostalih tiche .. puno Vas sve volim i shaljem Vam pregrsht snage i pozitiwne energije , da uspete u swemu shto naumite .. [wink]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:Samo naprijed, draga :D :D Nade uvijek ima!
Hwala beskrajno !!!
Mada sam ja wec uweliko izgubila nadu u tu nadu .. ali mozda naidje .. ko ce ga znate .. zajeban je ziwot nas pesnika(narkomana) ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

Čuj, ima boljih dana a ima i onih lošijih...samo ne odustaj od cilja i sve će biti OK :lol: Vidjet ćeš!
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
Post Reply