Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by YugoS »

winston85 wrote: PTG- razmisli dobro sto se tice abortusa... To malo detence nije nista krivo... Lako ce se podici beba.
Mozemo mi da mlatimo o abortusu kao moralnom cinu do zore,ali...
Jeste lako podici bebu,jeste da ima i ona da "svako djete ima svoju nafaku",ali...

Djete treba da ima funcionalnu porodicu,da ima oca!
Naravno da niko ne zna tacno niti moze sa sigurnoscu tvrditi da ce mu brak biti kao u bajci,ali se valjda ljudi prvo trebaju upoznati,zabavljati pa onda odluciti na taj korak-Porodicu.Time se umanjuje rizik propalog braka.

Ovo nije sugestija nego moje misljenje!
Dooobro razmisli u vezi svega toga.

Pozdrav i bas mi je drago sto se nisi ponovo popela na ringispil.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
nista lazno
Posts: 15
Joined: Wed Jan 13, 2010 8:07 pm
Location: tuzla.bih

Re: Ima li nade za nas ???

Post by nista lazno »

ma super brate ,,sve se vise i vise udaljavam od svega onoga sto mi je lose ,,sve lakse i lakse podnosim lijecelje i super mi je ,,malo me smaraju neke banalne stvari ,ali ok sve ,radim i uzivam kuharstvu ,,kuham ono s gustom ,vratio sam barem 10 posto povjerenja od strane moji najblizi i tako to ,,i veselim se danima koji dolaze i lijepom vremenu ,,poz brate winse i cuvaj se zao mi je sto nemas barem neku sljaku ali doce i to jer je kuharstvo jedno veliko cudo ,,heheh...mir brate mir
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by YugoS »

Haug !
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
nista lazno
Posts: 15
Joined: Wed Jan 13, 2010 8:07 pm
Location: tuzla.bih

Re: Ima li nade za nas ???

Post by nista lazno »

haug brate ......mir svima ,,
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Pawa »

Psy samo da te pozdravim i pitam kako si?
Sta se desava kod tebe?
Jesi li ostala pri svojoj odluci ili si se mozda predomislila?
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Ima li nade za nas ???

Post by winston85 »

nista lazno wrote:ma super brate ,,sve se vise i vise udaljavam od svega onoga sto mi je lose ,,sve lakse i lakse podnosim lijecelje i super mi je ,,malo me smaraju neke banalne stvari ,ali ok sve ,radim i uzivam kuharstvu ,,kuham ono s gustom ,vratio sam barem 10 posto povjerenja od strane moji najblizi i tako to ,,i veselim se danima koji dolaze i lijepom vremenu ,,poz brate winse i cuvaj se zao mi je sto nemas barem neku sljaku ali doce i to jer je kuharstvo jedno veliko cudo ,,heheh...mir brate mir
Naravno prijatelju. Naci ce se i za mene neka kuhinjica da se sepurim po njoj kao Dzejmi Ovliver... :)
Drago mi je zbog tebe sto povracas poverenje svojih. Tesko to ide i sporo, ali samo strpljivo i nemoj da ih lazes, nikada.
Moj savet...
Ja moje ne lazem, pa mi opet ne veruju... sta ces, izgubili ljudi poverenje...
mir, stari, mir... :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Evo ja samo da se javim dragim prijateljima.. Živa sam, zdrava sam i idem napred! Trenutno živim sa novim momkom (skoro smo pola godine zajedno) i eto tako..
Njemu je na žalost umro brat pre nešto više od dva meseca (a tada smo živeli sa njegovima) tako da su mi zadnje nedelje bile katastrofa pošto sam celo vreme uz njegove, uz njega.. Ali pre nešto više od mesec dana smo uzeli nama stan i sada je okay.. Teško im je svima jako i gledam što više da pomognem, ali naš narod je čudan..odmah traže neki skriveni smisao svega i neke moje prljave radnje, ali njih nema ama baš ni mrvice tako da me i nije mnogo briga.. Malo sam se povukla i neću puno da se uzrujavam.. Svakome svoje, a meni će se moje dobro sigurno vratiti kada mi bude bilo najpotrebnije kao što je i u vezi droge, tj heroina..
I tako..
Ljubim vas sve i nikada neću zaboraviti koliko ste mi pomogli i bili uz mene kada mi je bilo najgore!! Kome god mogu ikako ikada da pomognem neka mi se slobodno javi, na raspolaganju sam..
Ogroman zadrljaj i poljubac svima, pogotovo mojoj Anni, vud-u, saši, Pawi, naravno Saneli..i svim dobronamernim supatnicima.
:smt048
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Big Mama »

srećo moja draga, meni je najdraže da si mi ti dobro, uživaj draga u svakom novom danu, zaslužila si :D
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Kruga »

:wink:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4bma6_vtnk4[/youtube]

Pusaaaa!
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Mala Psy

Post by anfakabl »

srećan rođus, sve najbolje!
Pozdravi Milicu :D
all that I want is to play
Post Reply