Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Evo jedna moja autobiografska .. :lol:
Iako nisam tip osobe koji koristi laži da zavredi nečije poštovanje, ponekad se osećam baš ovako ..
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u55fpsbzAfk[/youtube]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Vuk »

Ja svratio loma da vim kako si, a tebi je do svirke, onda kapiram da je sve ok! Pisi malo...
Moon child
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Vuk wrote:Ja svratio loma da vim kako si, a tebi je do svirke, onda kapiram da je sve ok! Pisi malo...
Hehehe.. Jeste Vuče, dobro saaaaaaam :D
Ne mogu da verujem da to mogu i naglas da kažem a da me ne zagolica ..
Mada da mi je frka..jeste!!
Ali u stvari baš me briga.. Želim da mi bude dobro i biće mi !!!
Neću se plašiti.. Neka bude šta bude, ne mogu ništa drugo nego da dam sve od sebe da bude onako kako ja hoću .. Dobro i čisto kao što i jeste!!
Tako da ono.. Jesteeee Dobro saaaaaam :D

Sad sam se čak i dala u kretanje i izašla pomalo iz kuće..
Čoveče, kao dete malo kada uči da hoda, tako se i ja osećam sada ..
Ono, ugojila sam se kao krava sad preko zime i rešila sam da se malo pozabavim time..
Počela da vozim bajs, manje jedem, gledam da sam više vam kuće a ne blizu frižidera i tako .. Ma milina jedna :lol:

Hoću bre na leto da se kupam, sunčam i uživam u svim njegovim čarrima, a ne da se krijem po sakrivenim plažama i nosim vreće koje liče na kupaći ..
Tako da mi je to sad neki cilj i to, pa videćemo šta će od toga biti ..
Kontam ono - dajem sve od sebe pa šta bude biće.. Jbg, ne mogu da izvodim madjioničarske trikove, ali mogu dati SVE OD SEBE!
Ma tako nekako, sve u svemu da ne davim više.. dobro je i bolje jeeeeeee :D

Hvala na pitanju Vuče..
Veliki pozdrav od mene i čuvajte se ljudi ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Nešto sad kontam ..
Većina nas, sa ovog foruma i "narkomana" uopšte samo razmišlja o tome kako smo..
I često je pitanje u fazonu - kako si ??
Pa zašto toliko forsirati to pitanje ??
Baš je opterećujuće..
Čim te neko to pita ti kontaš kako si možda ovakav, ili onakav i kako treba nešto preduzeti.. A možda baš i ne treba !!
Možda je baš najbolje samo pustiti život i živeti ga, kao i ostali ljudi ..
A ne živeti život u iščekivanju da se nešto loše desi .. I naravno da će se uvek desiti!
Mah, valjalo bi razmisliti na ovu temu ..
Mada opet, sa druge strane, ja recimo volim da postavim pitanje "kako si". I iskreno, ja se osećam uvek bolje kada pitam i želim dobro .. Baš me ispunjava i tako punim baterije !!
Oduvek je tako i bilo.. Ali dugo se nije baš videlo od svih ostalih sranja ..
I sada nekako baš počinjem da "osećam osećaje" ..
Mnogo lepo i interesantno :D
Jbte, stvarno se osećam kao neka beba koja uči sve iznova i upoznaje svet..
I sve mi je nešto novo i interesantnije nego ikada, iako sam svesna koliko je u stvari obično i normalno ..
Ma, milina jedna, osećam se kao stranac u svom telu i polako ga upoznajem .....
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Heh.... Danas mi je jedan interesantan dan ..
5godina od kako sam krenula sa onim momkom.. Doći će kod mene malo posle, pićemo, zezaćemo se..
Ne sumnjam da će biti dobro.. Jbt, 5 godina.. Show!!
A ja sinoć uveliko bila u životu, zaebavala se, upoznala gomilu novih ljudi, podelila broj .. :lol:
Vreme radi mnogo toga- menja nas tako da ne znamo dali to sve ide na bolje ili lošije ili šta već..
Sve u svemu, promenu definitivno osetim!!
Uhhhhh, mrzim kad sam ovako rastrzana i ne znam šta uraditi ..
Eto reko' samo da podelim malo to sa vama a sad odoh da odspavam malo pošto sam malopre došla sa posla (a kući se vratila sinoć oko 4-5, a u 8 otišla na posao ..)

Pozdrav :wink: :-D :lol:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
eksica

Re: Ima li nade za nas ???

Post by eksica »

Malena,sječaš se naše prepiske od juče,e pošto primjetih da ti nije teško pisati poduže postove,reci mi kako stojiš sa čitanjem istih(dugih postova) znaš ti o čemu ja pričam....još malo pa ću i domaću zadaću da ti dajem,sunce li ti kalajisano(što bi moj sin rekao) :wink:
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

eksica wrote:Malena,sječaš se naše prepiske od juče,e pošto primjetih da ti nije teško pisati poduže postove,reci mi kako stojiš sa čitanjem istih(dugih postova) znaš ti o čemu ja pričam....još malo pa ću i domaću zadaću da ti dajem,sunce li ti kalajisano(što bi moj sin rekao) :wink:
Hihihihihihihi DAJ! spremna sam ja na sve :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
eksica

Re: Ima li nade za nas ???

Post by eksica »

Držim te ja za riječ ali pričaćemo mi još,sunce li ti tvoje džetićko :wink:
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

eksica wrote:Držim te ja za riječ ali pričaćemo mi još,sunce li ti tvoje džetićko :wink:

:D :D :D :D :D
Ljubac :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Jbte, čaša tamnog piva i meni vrh :-D
E da sam znala da to i ovako može...Nego eto, nikad nije kasno :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply