Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Vuk »

Srećan rođendan curo!
Moon child
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Pawa »

Pridruzujem se rodjendanskim cestitkama.
Od srca ti zelim sve najbolje i iznad svega zdravlje.
PDT_Love_18
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ima li nade za nas ???

Post by sanela »

Draga, sretan rođendan.
Žao mi je što se nismo vidjele... ali, biće opet prilike.
cmok
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Hvala na cestitkicama, Milica pozdravljena, ja dobro i idemo dalje..

Zelela bih reci jedne pesme da podelim sa vama.. Ovu stvar mi je otkrio nas drug Sanjin, i meni se jako svidja.. :heart:

JOHNNY CASH - *HURT*

I hurt myself today to see if I still feel,
I focus on the pain the only thing that's real.
The needle tears a hole, the old familiar sting,
try to kill it all away, but I remember everything..

What have I become? my sweetest friend..
everyone I know gos away in the end,
And you could have it all, my empire of dirt,
I will let you down, I will make you HURT.


I wear this crown of thorns, upon my liar's chair,
Full of broken thoughts, I cannot repair.
Beneath the stains of time, the feelings disappear,
You are someone else, I am still right here.

What have I become, my sweetest friend,
everyone I know goes away in the end..
And you could have it all, my empire of dirt,
I will let you down, I will make you HURT..
If I could start again a million miles away,
I would keep myself, I would find a way....!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Ima li nade za nas ???

Post by AnAna_mo »

Mrš tamo, ja se vazda raskrivim ko dijete kad kaže "svi koje poznajem na kraju odu"!
Potpis.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Meni je najzvucniji ovaj deo.. :

'And you could have it all, my empire of dirt,
I will let you down, I will make you HURT.'

tu se skontam da u stvari uvek sve zaserem sa onima koji me najvise vole..
i u stvari, mozak mi je toliko pokvaren i sjeban da mi je interesantno sve dok ne osetim 100%tnu ljubav. Kada se to desi, odredjeni period uzivam i onda mi dosadi i gledam kako da pobegnem iz svega..
Ma sranje totalno.. :roll:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:srećo moja draga, meni je najdraže da si mi ti dobro, uživaj draga u svakom novom danu, zaslužila si :D

Draga Big Mama hvala ti puno na postu..
Volela bih da znam kako si ti, sta ima novo, kako decurlija (ti bese imas dvoje dece?) ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Evo ja samo da se javim.. Dobro sam, cista sam i sve je ok sto se toga tice.. Zivim sa momkom kod njegovih, verio me je pre vise od 6 meseci ali nikome nismo rekli jer je on u zalosti a ni ja nisam previse sigurna da je to to pa se i ne bunim.. I tako.. I dalje zivotinjarim u ovoj Crnoj Gori bez snage da se pokrenem i odem u zivot koji zelim za sebe.. U moju rodnu Vojvodinu..
Nisam jos dovoljno mudra da pisem nista preko ovoga pa cu vas samo pozdraviti sve!
Sve najbolje i da bog da niko vise ne dosao na ovaj sajt jer ste svi ozdravili!!

*Vudd, i dalje si aktivan.. Drz' se stari, dosta je bilo .. Zagrljaj za tebe ..
Sanela, hvala na svemu.. bez tebe, mog psihijatra i mame ko zna gde bih danas bila i da li bih uopste bila..
Peace
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Big Mama »

PsyTechGirl wrote:
Big Mama wrote:srećo moja draga, meni je najdraže da si mi ti dobro, uživaj draga u svakom novom danu, zaslužila si :D

Draga Big Mama hvala ti puno na postu..
Volela bih da znam kako si ti, sta ima novo, kako decurlija (ti bese imas dvoje dece?) ??
o da, komada 2 :-D
uživam u njima, super su klinci. i ja se ponekad ulovim kako se satima mogu igrati :-D

budi mi dobro i uživaj, love U
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

PsyTechGirl wrote:Eto i ja sam ipak odluchila da napishem koju rech i da me koliko - toliko upoznate .. \:D/
Chista sam zadnjih .. mmm ..7-8 meseci uz nalorex i redownu terapiju koju mi mama daje swako jutro - shaka lekowa direkt u usta .. :tonqe:
Wec jednom sam pokushala da se skinem - bila sam chista nekih 2 meseca i onda opet pochela :axe: .. prewishe je izgleda sranja u stwarnom ziwotu , da nisam mogla da se snadjem i izborim sa tim .. i jbg. :snakeman:
A swe sam uradila (bar sam tada mislila da je to swe) da bih se uspeshno skinula - promenila sam sredinu , kewa mi je saznala swe pa sam sad imala i njenu punu podrshku i swe tako .. i onda sam opet krishom pochela malo po malo .. :smt065
I onda je waljda kewa widela da neshto bash i ne shtima i otishle smo u dom zdrawlja kod psihijatra :smt119 .. Napokon neko ko zna da radi swoj posao , pomislila sam (poshto sam prethodno bila kod neke psihij. koja ne zna , po meni , gde joj je dupe a gde glawa .. da izwinete). ](*,)
I tako je on odluchio da ce uzeti da me lechi ali samo pod uslowom da kewa bude ta koja ce non stop biti pored mene u ulozi medicinske sestre .. Kewa je narawno pristala i on mi je prepisao terapiju koju sam trebala sutradan da pochnem da uzimam .. pitao me dali sam uzimala dop skoro , zadnjih nedelju dana - ja sam rekla da mislim da nisam .. :roll:
Mentol mi je tu rekao da uzmem nalorex (bez testiranja) i prepisao josh gomilu lekowa , poshto mi je analizirao f11 i waljda f31 .. i narawno kewa mi uzela te lekowe a ja se u tom periodu josh klepala na weliko i na malo .. raznowrsno .. :lol:
I sutradan ja odem na put poshto sam morala neshto da obawim u rodnom gradu i odluchim da cu zawrshiti josh samo jedan kwoter da mogu da otputujem (poshto sam se wec malo bila opet nawukla) , a od sutra na nalorex .. :smt011
I tako ja stignem , klepim se josh jednom i popijem swe prepisane lekowe .. bez ideje o tome shta se deshawa dop + nalorex .. PAKAO NA ZEMLJI !!! :vom:
Inache u stanu sam bila sama a u tom gradu mi je cela familija - uza i shira - tata , babe , dede, tetke, braca i sestre .. :lol:
Swe u swemu mama je bila jedina koja je znala za moj problem - to je bila nasha mrachna tajna .. nadale smo se da cemo same moci da se izborimo sa tim da niko ni ne sazna , jer smo opshte poznate u porodici i ona i ja kao jako nemirne osobe koje stalno prawe neka sranja .. [bigsmile]
By the way , cale mi je alkos od kad znam za sebe tako da nikada nismo bili neshto bliski .. zato su se moji i razishli - (cale se ubijao od alkhola i tukao kewu.. klasika) kad sam imala nekih 5-6 god ..
Swe u swemu , tako se ja nadjem tamo sama u toj hemijskoj kombinaciji i pochnem da umirem , da se raspadam .. Hladno mi je , tresem se , ne znam gde se nalazim .. u nekom polu swesnom stanju uzimam telefon u ruke i zowem swe shto mi padne na pamet - dom zdrawlja i sada ne znam ni ja koga swe josh ne .. swe u swemu niko nishta .. swe shto su mi rekli je da za takwe stwari hitna ne izlazi .. I ja kao "pa shta ja sada da radim , da umrem??" , a owa sa druge strane mi kaze "pa ne znam , pokushajte da dodjete do hitne.."
I jbg .. shta drugo nego nazowem mamu u drugu drzawu - odakle sam to jutro doshla i kazem joj swe onako histerichna .. ona mi kaze da samo legnem da ce ona sad zwati tetku , objasniti joj swe i da ce oni doci .. [shot]
Tako ja legla , umotala se u gomilu cebadi i chekam .. meni je to wreme proshlo kao nekoliko minuta a u stwari su mi rekli da je bilo 1-2 sata dok su oni stigli , pozwali taxi i nashli nachina da me odwedu na hitnu pa zatim nas odande poshalju na psihijatriju .. misllim to je strashno shta nash narod radi .. u onakwom stanju me wozikati .. sramota !! [skepti]
Swe uswemu , dodjem ja tamo , dobijem inekciju neku , malo me ispeglaju sa pitanjima mrwicu promene terapiju i owi me wrate kuci i stawe me da spawam .. :smt015
Mislim , ja se ne secam da sam neshto padala u neswest i to - mada mi sestra (koja je bila sa tetkom) kaze da sam iz minute u minutu padala u neswest .. Ja se samo secam da mi je bilo hladno, tresla sam se, jeza .. pakao !! :smt078
Swe u swemu , legnem ja tako .. i narawno posle ne znam ni ja koliko - waljda sutradan- se probudim , posle bar 24h spawanja , kad imam shta da widim .. iznad mene , tj pored mene sede moj tata , njegowa nowa riba kod koje ziwi zadnjih par godina , baba i deda (mamini), tetka i techa , sestra ..... :| :axe:
i jbg , cale me uzeo da idem kod njega da me skine skroz , pa da pochnem sa terapijom od pochetka ....

Sad cu naprawit malu pauzu , pa wam kuckam posle .... opet .. nadam se ..
Pozdrawljam swe ... :smt043
Dobro veče! Prošlo 10 godina ove godine, sad shvatih kad sam videla ovaj post, a ja čista!!
Uzdravlje ljudi i samo napred, NIŠTA NIJE NEMOGUĆE SAMO AKO SE DOVOLJNO ŽELI!! ❤
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply