Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nista lazno
Posts: 15
Joined: Wed Jan 13, 2010 8:07 pm
Location: tuzla.bih

Re: Ima li nade za nas ???

Post by nista lazno »

ej ma brate cek da vidim ima ih malo vise znas nista nesto strasno ali ono ok ,, karbapin,anafranil,trixifen,to mu ga dodje to nista ekstremno ja milsim ,,ali lagano i prija mi pijem tri puta na dan ,tako da sam rasporedjen po redosljedu ,,
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Ima li nade za nas ???

Post by winston85 »

Ok. opusteno. Vidim i psihostabilizator, ali opusteno, mora to u pocetku. Ajoj sta sam ja sve cugo iz pocetka, rivotril, bensedin, trodon ali neko krace vreme da ne kriziram na suvo, leponex, flormidal, zoloft...bilo toga puna kesa, a sad sve spalo na pola zolofta i po potrebi bendza... Vreme leci sve... :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Ima li nade za nas ???

Post by klara60 »

Je li suvisno reci da sa antidepresivima treba samo pod nadzorom ljekara-psihijatra tj. u svakom razgovoru s njim objasniti mu svoje stanje, a on ce ocjenjivati sta i koliko? Moja kcerka pije Asentru, samo ujutru i dobro joj je. Njen doktor mi je rekao da se propisana terapija pije oko godinu dana, pa se zna cak produziti, iako je pacijent dobro jos oko 6 mjeseci-valjda takva praksa sa tim antidepresivima.
Nista lazno sad moras raditi puno na sebi-redovni odlasci doktoru, razgovori, "trazenje sebe" i sl. U svakom slucaju zelim ti mnogo volje, strpljenja, optimizma, jacine, istrajnosti....srece! Pozdrav.
User avatar
nista lazno
Posts: 15
Joined: Wed Jan 13, 2010 8:07 pm
Location: tuzla.bih

Re: Ima li nade za nas ???

Post by nista lazno »

ej pozdrav za klara60 ,i hvala za podrsku i na svemu ,,da bas tako moram sada poceti pronalaziti sebe ali moram i imam volju i snagu da to napravim ,,da ,to je istina da dok.mora propisati lijekove i jeste i on mi je odredio terapiju ,iz puno moji razgovora s njim ,,tako da to stoji svaki 5 mjeseci ce mo smanjivat tako da ce to da ide ok ja se osejcam kao nov covajk barem za sad ja se nadam i za u buduce ,,pozdrav svima i hvala za podrsku opet pozz :rock:
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Evo ja samo da se javim..
Pre 7-8 dana sam raskinula sa onim višegodišnjim momkom..zauvek.
Sada sam našla novog. Tj napokon sam i uspela da raskinem jer sam se zaljubila u drugog a i on je u mene..
Sve u svemu, idem dalje i sigurna sam da će mi ovaj novi (momak) pomoći da budem bolja i uspešnija osoba a baš to mi sad i treba.. (za razliku od prethodnog koji me samo zakopavao sa svim stvarima iz prošlosti..)
Sem toga, ponovo radim, rasturam se od posla ali je plata fina (oko 500e) i tako ..
Pozdravljam ekipu, izvinjavam se što ne dolazim više često kao pre, ali život mora dalje a i mi sa njim..
Veliki poljubac, zagrljaj..bla bla bla ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
vazduh
Posts: 30
Joined: Fri Jun 19, 2009 2:07 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by vazduh »

Kako ljubav i fina plata sve riješi.:)
STRPLJENJEM NAJBRŽE DO CILJA
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Ima li nade za nas ???

Post by winston85 »

vazduh wrote:Kako ljubav i fina plata sve riješi.:)
e vazduse, da smo svi Darkove srece... :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Pawa »

PsyTechGirl wrote:raskinula sa onim višegodišnjim momkom..zauvek.
Konacno :prayer:

Izvini Psy, ali ovo je bilo jace od mene. Oprostices mi, nadam se :)
Inace, bar po onome sto sam imala prilike da procitam, mislim da ti je to jedan od pametnijih poteza i bas mi je drago da si dobro.

Uzivaj i cuvaj se.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Ima li nade za nas ???

Post by sanela »

nista lazno wrote:ej pozdrav za klara60 ,i hvala za podrsku i na svemu ,,da bas tako moram sada poceti pronalaziti sebe ali moram i imam volju i snagu da to napravim ,,da ,to je istina da dok.mora propisati lijekove i jeste i on mi je odredio terapiju ,iz puno moji razgovora s njim ,,tako da to stoji svaki 5 mjeseci ce mo smanjivat tako da ce to da ide ok ja se osejcam kao nov covajk barem za sad ja se nadam i za u buduce ,,pozdrav svima i hvala za podrsku opet pozz :rock:
Druže, sretan ti rođendan :)
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Pawa wrote:
PsyTechGirl wrote:raskinula sa onim višegodišnjim momkom..zauvek.
Konacno :prayer:

Izvini Psy, ali ovo je bilo jace od mene. Oprostices mi, nadam se :)
Inace, bar po onome sto sam imala prilike da procitam, mislim da ti je to jedan od pametnijih poteza i bas mi je drago da si dobro.

Uzivaj i cuvaj se.

Hvala ti puno Pawa.. Znam ja to, oduvek je meni bilo jasno šta treba uraditi, ali nikad nisam uspela do kraja .. pisaću kasnije, kad budem imala više vremena o svemu tome.. a do tada.. čuvajte se ljudi i budite mi dobro..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply