Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: Ima li nade za nas ??

Post by goldy »

.
Last edited by goldy on Thu Jul 02, 2009 12:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Ima li nade za nas ??

Post by YugoStar »

Cao PTG i sve naj od PDT_Love_07 .

Nadam se da si ustala srecna.
:smt111
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Uuuu bree .. Kak boli glawaaaaa .. Ebala mei Bavaria i juice-vodka i swe zajedno ..
Ipak su me juche izwukla dwa druga iz kuce i nawukli me na blud :)
Shalim se .. Izashla sam oko 10 da popijemo pice u jedan lokal koji je odmah pored moje kuce .. Mislim to je wishe konoba,onako swa u kamenu .. Super ambijent :)
Swe u swemu tu smo popili owaj jedan moj stari drugar i biwshi komshija i ja po jedno 2-3 bavarie i onda smo (poshto su owi zatworili jer idu negde na dochek..) otishli do sledeceg mesta u neki hotel na ziwu muziku i nastawili da pijemo .. :partyman:
Bash i njemu kazem - da mi je neko pre par godina rekao da cu nowu god chekati na tako nekom mestu , ne bih mu werowala ..
Ali dobro - nas troje igomila ljudi koje znamo oko nas i u prolazu .. Show :)
A shto je najjache , swi troje smo biwshi "zawisnici" ..
Tako da sam se na kraju tako ubila da ne znam ni kad sam doshla kuci kao ni josh po nekih stwari :)
Ali dobro , bilo je oke.. Shta ja znam .. Da nije bilo alkohola , sigurno da bi wec oko 1 spawala, a owako mislim da sam doshla kuci izmedju 5 i 6 ujutru :)
Samo josh da m prodje i owa glawudza i swe ce biti oke ..





SRECNA VAM SVIMA NOVA GODINA I SVE NAJ NAJ BOLJE - PUNO ZDRAVLJA,
SRECE, LJUBAVI, USPEHA I PARA , NAJ ISKRENIJE VAM ZELI VASHA JA !!! :smt114
Last edited by PsyTechGirl on Sun Apr 05, 2009 11:42 pm, edited 1 time in total.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

ej...prije svega SRETNA TI NOVA GODINA!!
Baš sam ti htjela pisati da se ne zamaraš time kaj ovu godinu moraš biti sa starcima...pa nije zadnja, ne? A kad ono, ti se ipak provela! Možda i nije baš bilo "onako kako si zamišljala" ali stvarno ima i gorih stvari od toga da si doma...evo, baš na staru godinu išla sam u shopping a kad tamo, ljudi poludili od kupovine, sve miriši po kuhanom vinu i kobasama...a jedan deda leži na stepenicama pokrivem dekicom i nitko na njega ne obraća pažnju...vjerujem da bi deda bio najsretniji da uopće ima dom...možda i nije najsretnija usporedba ali eto- ipak nije najgora stvar na svijetu biti doma...a ja sam bila sa svojim najdražima i nije da sam se ludo provela ili ubila...ali,ono- bila sam s njima :D To mi je najveći poklon!
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:ej...prije svega SRETNA TI NOVA GODINA!!
Baš sam ti htjela pisati da se ne zamaraš time kaj ovu godinu moraš biti sa starcima...pa nije zadnja, ne? A kad ono, ti se ipak provela! Možda i nije baš bilo "onako kako si zamišljala" ali stvarno ima i gorih stvari od toga da si doma...evo, baš na staru godinu išla sam u shopping a kad tamo, ljudi poludili od kupovine, sve miriši po kuhanom vinu i kobasama...a jedan deda leži na stepenicama pokrivem dekicom i nitko na njega ne obraća pažnju...vjerujem da bi deda bio najsretniji da uopće ima dom...možda i nije najsretnija usporedba ali eto- ipak nije najgora stvar na svijetu biti doma...a ja sam bila sa svojim najdražima i nije da sam se ludo provela ili ubila...ali,ono- bila sam s njima :D To mi je najveći poklon!
Brawo mila , drago mi je zbog tebe ..
A pazi - moja trenutna familija (sa kojom ziwim) ti je moja mama, ochuh i njegowa mama .. E ebem ti ja tu familiju.. nego druga je stwar kada imash swoje - dete muz familija ..
E to je wec neshto ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

eh, nisam ni ja svoju familiju birala...no dobro nije ni bitno! Bitno je da ideš naprijed- ovim ili onim putem. Sve ostalo dođe samo po sebi...
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

"Bez potrebe je mucio i sebe i nju - trebalo je da nadje zenu s kojom se nikada nece rastati. Ili da zivi sam. Ni haljinu ne valja krpiti, a kamoli ljubav. Bolje je otici.
- Ti bi otisla?
- Otisla bih.
- Zato sto me ne volis?
- Zato sto te volim. "


E owo kao da je neko mene pitao kako se osecam zadnjih par godina na temu "ljubaw" ...
Newerowatno realna misao ...
Ko razume, shwatice :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Ima li nade za nas ??

Post by sunrise »

Zanimljivo je da kad imas svoju bebicu onda se veselis Novoj Godini u kuci i izlasci ti nisu potrebni. Meni je najljeps dio bio kad sam pokazala bebici sobu koju sam joj ukrasila onim svijetlecim lampicama i Djed Mrazom u lampicama i ukrasi po lampama i zavjesama i onaj momenat kad je ona sirom otvorila okice i cudila se svemu tome.
Ti si jos mlada, vjerovatno te bedira sto te vise nista ne moze zadovoljiti, ni parti,ni disco, ni kave s normalnim curicama ili deckima. Ostaje ti mama. Ali, upravo to je nesto najbolje. biti s majkom, piti kavu, smijati se, gledati tv, ici vani u grad...ja sam sretna sto uspijevam uzivati u sitnicama i malim stvarima
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

sunrise wrote:Zanimljivo je da kad imas svoju bebicu onda se veselis Novoj Godini u kuci i izlasci ti nisu potrebni. Meni je najljeps dio bio kad sam pokazala bebici sobu koju sam joj ukrasila onim svijetlecim lampicama i Djed Mrazom u lampicama i ukrasi po lampama i zavjesama i onaj momenat kad je ona sirom otvorila okice i cudila se svemu tome.
Ti si jos mlada, vjerovatno te bedira sto te vise nista ne moze zadovoljiti, ni parti,ni disco, ni kave s normalnim curicama ili deckima. Ostaje ti mama. Ali, upravo to je nesto najbolje. biti s majkom, piti kavu, smijati se, gledati tv, ici vani u grad...ja sam sretna sto uspijevam uzivati u sitnicama i malim stvarima


potpisujem :D
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Daa ..
Bash lepo !!! Hocu ja beeeeeeebuuu .. Da se wolimo odawde do neba :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply