Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

hej PsyTechGirl...kako si?
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Ima li nade za nas ??

Post by bojanol »

Do jaja.
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

nisam tebe pitala, sorry. osim ako ne živite zajedno..
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Ima li nade za nas ??

Post by bojanol »

Živimo zajedno.
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ??

Post by Big Mama »

super...
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:hej PsyTechGirl...kako si?

Hwala na pitanju .. onako .. srednje zalosno ..




Kontam , po prwi put u ziwotu cu kuci chekati nowu godinu .. I to sa kewom , ochuhom i njegowom nepokretnom mamom .. Jbt ja koja sam znala da budem i neogranichenom broju ljudi , na zurkama iz snowa , na trgowima za dochek , po diskotekama .. Bruka , loodilo , bunilo .. Swega i swih na swe strane .. A ja naj ludja za medalju od swih ludih ..
Secam se pre neku godinu , chekali smo na trgu u Kotoru , a ja sam takaw lik da idem i skachem po celom trgu , swima ali bash swima na koga sam naishla sam chestitala i nowu godinu i bozic i swe ziwo .. toliko sam luda bila , da su me , secam se , neki tip i riba cimnuli sa strane da mi kazu da oni na swakoj zurci biraju neku "dobru wilu" , a da sam owaj put , tj taj put to bila ja ...
I sad ti zamisli osobu sa tolikom energijom i zeljom za bilo akwim deshawanjem da dochek prowede u kuci.. Jbt to me ubija u pojam ..
A josh me stwarno i nije ni wolja ni za shta .. Ono .. Posle swog sranja , makla sam se iz onog drushtwa , narkomanskog i sada sam ostala sama .. Totalno su mi dosadni owi "normalni ljudi" koji ne znaju sebi ni dupe da obrishu a meni se tu neshto kurche (da izwinete..) !! Shta ja imam da radim sa takwim ljudima ?? Shta da pitam ?? Shta da kazem ??
Apsolutno nishta .. Smor totalni .. Zaista mi ne treba ta spika , ali opet i owako mi je sranje .. Naj radje bih zaspala i probudila se tamo negde na kraj sweg slawlja ..
Jer i kada prodje ta ponoc tek onda pochinje smaranje .. chestitanja , ljubljenje , "lepe zelje" i ostali tripowi ..To me ubija u poam , jer nisam raspolozena za tako neshto .. naprotiw ..
Tako da .. ono , nije loshe Big Mama :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

bojanol wrote:Do jaja.

A shta je tebi "do jaja" , majke ti ?? :smt028
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Ima li nade za nas ??

Post by AnAna_mo »

Psy TechGirl, nista se ti ne sekiraj sto si kuci sa svojima za Novu godinu!
Znas kako se kaze, "Bolje sam nego sa svakim".
Sad cu ti nesto reci... Prije dvije godine ja sam Novu docekala u podrumu jedne zgrade, sa folijom i upaljacem u ruci, zajedno sa dilerom i jos jednim deckom. Kakav je to provod, molim te? U krevetu sam bila u ponoc ipo. Godinu, dvije prije toga bila sam na partiju i nisam znala za sebe danima. Nekoliko dana kasnije sam zavrsila na infuziji zato jer nista nisam jela i zbog previse droge i alkohola. Zato, nemoj ,molim te da ti sve to nedostaje.
Budi dobra! :wink:
Potpis.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Ima li nade za nas ??

Post by bojanol »

Majke mi.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ??

Post by PsyTechGirl »

AnAna_mo wrote:Psy TechGirl, nista se ti ne sekiraj sto si kuci sa svojima za Novu godinu!
Znas kako se kaze, "Bolje sam nego sa svakim".
Sad cu ti nesto reci... Prije dvije godine ja sam Novu docekala u podrumu jedne zgrade, sa folijom i upaljacem u ruci, zajedno sa dilerom i jos jednim deckom. Kakav je to provod, molim te? U krevetu sam bila u ponoc ipo. Godinu, dvije prije toga bila sam na partiju i nisam znala za sebe danima. Nekoliko dana kasnije sam zavrsila na infuziji zato jer nista nisam jela i zbog previse droge i alkohola. Zato, nemoj ,molim te da ti sve to nedostaje.
Budi dobra! :wink:
ž

Pa dobro .. i ja kad se setim recimo pretproshlog docheka .. Ono bila sam sa momkom sa kojim sam bila u wezi skoro 4god i bio mi je skoro pa pakao .. Tek oko 11 smo krenuli ka gradu, od guzwe jedwa stigli u 11:50 na trg komirali i razlomljeni.. Tek tada smo pocheli da se trazimo sa ekipom i samo nas je od jednom iznenadilo odbrrojawalje .. i puf - nowa godina !!
Znash da sam bila toliko sjebana da sam u prwim sekundama powukla dim cigarete i pozelelaa sebi da mi se deshawa swe najgore u narednoj.. i eto, zelja mi se ispunila , jbg ..
Krenuli smo kuci u pola 1 , a jja sam ostatak wecheri prowela plachuci , jer sam se osecala nekako nezadowoljno sjebano loshe ..
Tako da .. ono ..
Dok opet proshlu Nowu sam radila - konobarisala u jednom hotelu neku gomilu ljudi .. I 31. i 1. i pola 2. Ali tada me boleo *rac jer sam bila uradjena kao krawa i swako malo sam ishla do wc-a da se doradim.. E jbg .. Shta bih sada dala za 1g da se iscooliram malo makar za wecheras ...........
Sreca pa sam pobacala swe brojewe i kartice , nisam imaa mob mesecima , namerno i tek u septembru sam uzela nowi koji znaju samo par ljudi , koji narawno nemaju weze sa gudrom ..
E jbg ......... bash bih se klepila sada ...... uhhhhhhhhh ...
Samo sada .. samo wecheras .. da iscooiram makar malo ............
Izwinitte shto shaljem negatiwne wibre , ali jbg .. Ide mi woda na usta :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply