Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:di si stara, vidim da si ok ajde fakat mi je drago :-D niš puno te pozdravljam i ljubim, puno sreće i na novom poslu ma 100 pusa i dobre vibre ti šalje trudna Big Mama :-D da da

Joooooooooooooooooooj breeeeeeee!!!!
Sreća, sreća radost!!! :D
Predrago mi jeeee :D
Koji si mesec ?? Kako ide ?? Kako ti je 'staro' dete ? Ti ono beše imaš sina, jel da ??
Izljubi ga u moje ime i tebi veeeeeeliki poljubac ..
Nadam se da si dobro ??
Aj napiši nedge malo više o sebi, gde si šta si zadnjih dana, baš bih volela da znaaaam ????
Ljuuuubim te punoooooo :rock:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Big Mama »

ehej...staro (hehe) dijete je okej već je veliki dečko...dobro sam ti u petom mjesecu sam...ma drago mi je da si dobro nemaš pojma kolko :rock:
enjoy i ljubim te
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Kakve su ovo promene raspoloženja.. Ovo je ChaOs ..
Valjda me drma PMS .. Nije sve u narkomaniji i narko - problemima.. PMS je mnogo gora stvar .. :roll:

Najradje bih uhvatila neko bezobrazno ljudsko biće i izgrizla ga.. Na raznim mestima..
'Ljudsko biće' bi bilo vezano.. Na kvarnjaka ..
Loše je kad je čoveku dosadno.. Odneo djavo šalu .. :roll:

Moram sutra drugačije organizovati svoj dan.. Ustaću ranije, izaći napolje.. Prošetati .. Qrac palac .. Ne znam ni ja šta .. :bear:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Ima li nade za nas ???

Post by AnAna_mo »

PsyTechGirl wrote:Kakve su ovo promene raspoloženja.. Ovo je ChaOs ..
Valjda me drma PMS .. Nije sve u narkomaniji i narko - problemima.. PMS je mnogo gora stvar ..
Ja taj PMS uopće ne doživljavam, ne poznajem ga ni sekunde (jel to dobro?) :D
Potpis.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

.

Post by anfakabl »

A ne, da li je dobro :) ?! Pogotovo za tvoje okruženje. Ne slušaš rečenice tipa "što sad plačeš?!", "idiote, mogla si me ubiti tom pepeljarom!" i slične izlive nežnosti :)
all that I want is to play
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by paramparcad »

:roll:
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Ima li nade za nas ???

Post by dete svemira »

Jako mi je drago sto sam ovo jutro naletela na tvoj post i sto sam procitala tako lepe vesti.
Zadovoljna sam što više ne koristim nikakvu Supstancu.
odlicno!!!

PsyTechGirl ,
neki put moramo samo da pustimo...
ne znamo uvek sve odgovore.Ustvari-ne znammo nikad odgovore :D

Ne mogu da ti opisem koliko sam zaista sretna sto...SI DOBRO! :D
budi najbolje...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

dete svemira wrote:Jako mi je drago sto sam ovo jutro naletela na tvoj post i sto sam procitala tako lepe vesti.
Zadovoljna sam što više ne koristim nikakvu Supstancu.
odlicno!!!

PsyTechGirl ,
neki put moramo samo da pustimo...
ne znamo uvek sve odgovore.Ustvari-ne znammo nikad odgovore :D

Ne mogu da ti opisem koliko sam zaista sretna sto...SI DOBRO! :D
budi najbolje...

Lepo jeznati da je nekome zaista drago.. Koliko to 'zaista' zaista bilo zaista nebitno. Ali jepo je čuti :D
Hvala ti mnogo.
Noćas sam bila na nekoj žurci iz komšiluka. Bilo je okay. Malo se popilo, možda je bilo i droge.. Tj verovatno je i bilo, ali mene to više ne zanima.. Neću da se zaglupljujem više.
Baš sam i sa jednim drugarom razgovarala dok smo se vozili ka lokaciji. On kaže isto više ne puši par dana. I neće više jer ima druge planove za svoju budućnost. Kao i ja.
Vutra je samo zamajavanje i stavljanje ruke preko očiju.. Meni sada treba da sve dobro vidim i sagledam a ne da ne vidim pored očiju.
Popije se par čaša gemišta i meni cool. Dobra muzika, ekipa i libo me baš..
Pozdravljam ekipu i šaljim Positive Energy ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: .

Post by PsyTechGirl »

anfakabl wrote:A ne, da li je dobro :) ?! Pogotovo za tvoje okruženje. Ne slušaš rečenice tipa "što sad plačeš?!", "idiote, mogla si me ubiti tom pepeljarom!" i slične izlive nežnosti :)
Hahahahahahaha taman tako.-.
Mene najčešće mama uhvati da mi objašnjava kako ja u stvari nisam baš sasvim normalna i kako sam svakim PMS-om sve 'gora i gora' .. :lol:
Zato sam sinoć pre spavanja popila jedno 4 diazepama, reko' što je sigurno, sigurno je 8)
Tako da sam zabola kao klada i spavala kao mala beba.. Danas, tj noćas sam malo smirenija.
Na mene ljudi deluju jako pozitivno. Volim gomile različitih oko sebe i to utiče pozitivno na mene.
Noćas ću lepo da spavam, ali bez Supstance. Bilo kakve.
Laku noć, ostajte mi dobri ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Ima li nade za nas ???

Post by dete svemira »

Sa tvojom majkom sam razmenila par reci,ako se secas.
Tebi direktno-nesecam se,ali mislim da ne.
Ono sto zaista zelim da ti kazem jeste da sam jako,ali zaista jako sretna kad vidim da si ti,PROCITAJ ME, i Ana dobro.
Ja sam tri godine str8,i veruj mi,ali veruj...da nema nista lepse od borbe...
Borba moja-je moja,ali kad vidis da neko ipak uspeva da shvati koracanje,jacinu...mnogo je lep osecaj...Ali mnogo...
Nemoj se plasiti...Znam da postoje strahovi,ali si jaka curica koja to moze...Zazeli samo...menjas se sama...i uzivaj u tom menjanju...uzivaj...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
Post Reply