Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Nemam vremena sad da odg na ove postove.. Baš mi je žao..

Sanela, za sada tebi od srca hvala 2-3 puta sam pročitala šta si mi napisala..

Sada imam samo vremena da se pohvalim (valjda je to za pohvalu?) - ugovaram tatoo.
4-tog Septembra mi je rodjendan i mama mi je rekla da će me častiti tatoo da prekrijem neke ožiljke koje sam napravila na veni, na ruci sa unutrašnje strane kod zgloba (budaletina gasila cigare..ma dobro sam i to radila jer je to bio period kada sam htela da se UBIJEM!)..
Dakle, napokon je došlo vreme da se i taj ožiljak makne, da me ljudi više ne pitaju sa čudjenjem šta mi je to i da ja ne moram da pričam kako sam se polila vrelom vodom (a otisci od cigara su sasvim očigledni), niti da nosim široke narukvice kako bih sakrila to ..

Sve što još treba da odradim je da izaberem tatoo, boju kakva će biti i to--
Sad sam pričala sa drugarom koji mi je već radio tatoo na vratu pre jedno 4god, radiće mi on opet..
Baš mi je drago, nekako možda imam i tremu, onu pozitivnu :D
Samo ne smem da preteram jer to je ipak jako vidnom mesto ..

Sanela.. Jesi o tim 'malim stvarima koje usrećuju' pisala?? :lol:

Idem u potragu za tetovažom ..
Staviću vam ovde uži izbor kada ga nadjem, mada mi je i lik rekao da je to što ja želim (neka mystic čudna malo mračna a opet pozitivna životinjica) njegovo podneblje tako da će mi i on nešto nacrtati kao predlog .. Ma, sva sam bitna :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bWSxELGNShk[/youtube]

Ne znam šta mi bi sa ovom pesmom..
Ceo dan je slušam ..
Ma već dva dana ..
Non stop..
U krug ..
Svidja mi se !!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Guta_Retas »

i ne svidjalo ti se, sistem je jedan jako dobar band...evo jedan pokoncic za tebe od mene
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fGzjtKmk9H0[/youtube]
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Guta_Retas wrote:i ne svidjalo ti se, sistem je jedan jako dobar band...evo jedan pokoncic za tebe od mene

Hvala prijatelju dragi :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Boban »

PsyTechGirl wrote:Danas se osećam taaako prazno.. Šuplje.. Kao da sam osoba bez ikakvih osećaja.
Prelistavam protekle mesece u svojoj glavi.
Gde sam bila i šta sam radila.. i ni malo mi se ne svidja ..
Nema tu više heroina u mom životu.. Ali posledice su katastrofalne ..
Jednostavno sam loša osoba. Radim loše stvari koje će kad - tad povrediti ljude koji me vole i veruju mi.
Ali upozorila sam ih na vreme .. Nisam više u stanju da budem dobra i verna devojka svom momku. A nisam ni u stanju da raskinem. Mi se volimo. I to je jednostavno stvar o kojoj nikad nije bilo polemike.
Što se njega tiče, tu je kraj priči.
Ovo je samo ružan period..
A što se mene tiče ???
Razmišljam.. Kontam da sam i počela da se drogiram jer nisam znala kako da izadjem iz te veze ..
Živeli smo zajedno 2-3godine ..


Nismo radili, ni on ni ja ..
Živeli smo kod njegovih ..
Ja sam još bila maloletna i tek punoletna. Zajebano.
Sad mi je 21. god i totalno sam izgubljena.
Izgubljena u želji, planovima, pokretima, organizacija ..
Od uticaja drugih ljudi zaboravila sam šta je to što ja želim i što mene usrećuje .. Nemam pojma.
A želim nešto da uradim jer znam da je ovo totalno nezdrav period.
Samo ne znam šta .. ?
Čitala sam napokon danas ispovest od one male 'angel'.. dirnula me priča, sa kakvim god da je krajem ..
Naterala me malo na razmišljanje..
Ja znam da bih ja, kada bih odlučila da se ubijem to uradila overom.
Ali život je samo jebeno jedan .. Tako malo prilika imamo da ga proživimo..
A najlakše je leći i umreti..


Sestro moja samo baci to brasno i tu detelinu i bice sve ok.Malo cete depresija mlatiti al bice ok.Pozdrav i drzi se.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

BOBAN wrote:Sestro moja samo baci to brasno i tu detelinu i bice sve ok.Malo cete depresija mlatiti al bice ok.Pozdrav i drzi se.

...'samo'... ?? :roll:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
tamarica
Posts: 7
Joined: Sun Aug 23, 2009 3:16 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by tamarica »

On je totalno u pravu da treba da ga ostavis... Ja imam isti problem i stalno to odlazem! Navika je cudo! JA SAM NA ZALOST UVEK BILA ROB NAVIKE! Uostalom pa zato sam sad na ovom forumu!Bas sam ja PAMETNA sve znam sta treba samo ne znam to da primenim na sebi... :roll:
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Vuk »

Volimo, jednostavno volimo jake osećaje pa bili oni dobri ili loši. Nekada bih se pre jako držiao za svoj loš osećaj samo zato jer ga dobro poznajem nego da odem tamo gde ću se sigurno osećati dobro ali da ne znam kako je to dobro. Imam izbor da budem jadan ili srećan, a napor koji pri tome ulažem je potpuno isti. Potpuno je ista energija koju sam ulagao u to da se soećam loše kao i u to da se osećam dobro ja samo biram ono što bolje poznajem...poznato nekome? Tek kada sam počeo da volim sebe umesto da sebi želim sve najgore počeo sam da slušam svoj unutrašnji glas, božiji glas, koji mi govori šta je ono što je za mene dobro, tek tada sam počeo da izlazim iz svog lošeg tripa i mogu ti reći da baš vredi. Pogledaj devojčicu u sebi i pitaj je čega se plaši, šta joj to sada smeta, skloni to od nje, zagrli je i reci da će sve biti ok. Poslzušaj je, ona zna bolje, ona se nije drogirala, njena je duša potpuno čista.
Moon child
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Zona Sumraka »

da, jako poznato...fino si ovo srocio...
Post Reply